Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva runda Entonija, bravo decko, nisam ovo ocekivao, ocigledno se stedeo za zadnje 2 runde, uzdrman Klicko opasno!
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Neces razbojniceeeeeee

      Comment


      • Entoni
        sigpic

        Comment


        • Ohohohoho bravoo majstore
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Al ga zdrobi žar ti jebem. Jebi.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Pa Joshua se cuvao od 7 runde ne znam sta ste gledali, bio je 2 runde bas los, ali kasnije je cekao i od 9 je krenuo bolje i rekuperiro se

              Comment


              • Anthony Joshua!!!

                Comment


                • Hvala sto si me razuverio, odakle je samo izvukao ove udarce u 11. rundi meca, svaka cast, potpuno zasluzeno.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Auuuuu kakav povratak i kakvi udarci krv ti jbm, pet rundi je skupljao snagu za ovu rundu i ovu nestvarnu seriju
                    sigpic

                    Comment


                    • Ipak imas snage..

                      Do jaja!!!

                      Jel skapirao neko kako ga na kraju svake runde odmeri i kao imam te?!

                      ALi svaka cast Klicku. Kakvo kretanje. Kakve noge. Sa 40 godina.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • E ovo je već gotovo

                        Comment


                        • Izvukao je iz sebe onih dodatnih 20%, pogodio dobro aperkat i posle samo ga dokrajčio.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ali sta je sve izdrzao Klicko

                            Mnogo ga je lepo pogodio. Mnoogo lepo.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Kakav aperkat u bradu i Klicko to prezivljava, ludnica
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako ga je unistio onim aperkatom, neverovatno dobar udarac.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X