Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zna li neko dal ima prenos negde veceras Klitchko - Pianeta ?

    Comment


    • Имаш ође, одлична слика, као на ТВу. Само се региструј, 2 минута посла.

      http://www.balkansport.info/showthre...BalkanSport-16
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • extra...jel treba da cekam neku aktivaciju ?

        Comment


        • Јок, само идеш на линк који су ти послали на мејл и то је то. Исто као кад си се регистровао на овај форум.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Jel' prenosi neko Klicko-Pianeta sem Nove ?
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • davno to bese.. dobio sam taj link vec kaze da cekam da me neki moderatori odobre sta ti ja znam, pa ce onda valjda moci.

              kolko prenosa imaju jbt, ako tu bar pola radi...

              Comment


              • Ima cini mi se i na RTS -u

                Rade prenosi tamo , sve odlicno .

                Comment


                • rts ce pustiti reprizu...

                  Comment


                  • Najavljuju da ce prenositi na RTS 2 od 23 h

                    Comment


                    • Otresce ga Vlada ko budalu.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ovde izgleda ni Pianeta ne veruje da moze nesto, bas besmislen mec. Evo krece serija.. TKO ili KO, pitanje je sad.

                        Comment


                        • WBO šampion u kruzer kategoriji Marco Huck – Muamer Hukić (35-2-1, 25KO), momak rodjen u Sandžaku a koji boksuje pod nemačkom licencom,boksovaće po treći put protiv Ola Afolabi-a (19-2-4, 9KO) 8. juna u Berlinu. U decembru 2009. godine tesno je pobedio Marco Huck, dok je njihov meč u maju prošle godine završen nesrešeno. Muamer Hukić, alias Marco Huck, povodom ovog meča je izjavio: “Ovo će biti borba u kojoj sam ja domaćin. Ola Afolabi je dobar bokser, ali neću mu dopustiti da mi opet zakomplikuje život. U Berlinu ću jednom za svagda dokazati ko je bolji.”

                          Jedan od najvećih promotera bokserskog sporta u svetu, ako ne i najveći, čuveni Don King biće promoter bokserskog spektakla. On je u Majamiju, na licitaciji ponudio najbolje uslove za organizaciju meča za titulu WBA između Muamera Hukića, alias Mark Huck, boksera iz Srbije rođenog u Sandzaku koji ima nemačku licencu. Don King je na licitaciji u Majamiju pobedio i on će biti organizator meča za WBO titulu između Muamuera Hukica (Mark Huck) i Engleza Ola Afolabija.

                          Prema uslovima koje je u kandidaturi za ovaj bokserski spektakl Don King aplicirao, Huk ima pravo na 80 odsto novca (1,2 miliona dolara) i Afolabi ima pravo na 20 odsto (300.000 dolara). “ Ponosim se što sam Bošnjak, ali i što sam iz Srbije, jer ja drugu zemlju nemam. Rukavicama ću boksovati za Nemačku, ali srcem za Srbiju i nadam se da ću podjednako obradovati navijače iz cele zemlje, kako u Novom Pazaru, Sjenici, Tutinu, tako i u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i svim delovima Srbije. Spremam se već par meseci za ovaj meč i očekujem veliku borbu, veliki spektakl, ali i ubedljivu pobedu “ – zaključio je Muamer Hukic svetski boks šampion u WBO verziji.

                          8.jun 2013.
                          Max Schmeling Halle, Prenzlauer Berg, Berlin, Germany

                          The WBO World Cruiserweight Championship

                          Marco Huck vs Ola Afolabi

                          The IBF Intercontinental Light-Heavyweight Championship

                          Robert Woge vs Dariusz Sek

                          The Vacant WBA Intercontinental Light-Heavyweight Championship

                          Eduard Gutknecht vs Richard Vidal

                          srecno
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Boks... divan sport i prepun inspirativnih priča, ovu znamo svi, ali vrijedi se podjetiti
                            http://www.youtube.com/watch?v=n1VRaGACWRA
                            Psihološko istraživanje - http://www.psysurveys.com/

                            Comment


                            • Enivejz, bliži nam se oktobar i meč Kličko-Povetkin. Šta mislite, može li Povetkin da napravi nešto više? U svakom slučaju, godinama Kličko nije imao boljeg izazivača. Naravno, to je moje mišljenje....
                              Last edited by Psicologo; 25-08-13, 19:35. Reason: typo...
                              Psihološko istraživanje - http://www.psysurveys.com/

                              Comment


                              • Ко је тај Поветкин, чиј је? Исто неки Рус? Пребиће га Кличко.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X