Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Brate mogao si da ga uzmeš na stimu za 2 evra sad preko praznika kad su bili popusti Ja sam ga uzeo čim je izašao imam nekih 300,400 sati i to u tom periodu nisam ga sad pošteno igrao ima preko godinu dana
    Ma kakav moj steam, ne smijem primirisati. CoD dok sam igrao nisam imao granice. Ovo je samo trenutno dok ne pocne novi semestar
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • p4p1;
      Ma da, menjala se ekipa naravno, jer svaki od kompanjona je imao neki svoj specifican q koji si mogao da kompletiras u odredjenim gradovima, koliko se secam. Pa ono vodis svoju klasicnu ekipu, ali ubacis neretko po nekog drugog, da bi kompletirao q-ove i dobio nekada i opasne nagrade.
      Ma igra je bolesno dobra. Kada se svi patch-evi i ekspanzije instaliraju dobija se zanimacija koja traje, ali bas traje.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by quard1aN View Post
        A i neka preporuka za post-faks period
        Reci koji te zanr najvise interesuje.

        Wolfenstein:The New Order sam picio kod druga i svideo mi se, mislim da ne mogu sa ovim kompom da ga poteram a i trebam da instaliram 64-bitni windows ako se ne varam.South Park:Stick of Truth i Life is Strange, mada ne mogu ove novije naslove zato sto mi treba nova konfiguracija.

        Ako te interesuju arkadne voznje tu mogu da ti dam tonu preporuka, jer sam jedino taj zanr ispratio.

        Znam da volis F1, pa bi mogao da igras neku od prethodnih delova sa aktuelnim vozacima i siguran sam da tog patcha ima negde sigurno.

        Nisam lik koji voli bas da istrazuje svaki cosak, ima par achievementa koji me privlace u nekim igrama tipa da se popnem u svakoj mogucoj kuli u AC.Svaki put se penjem svuda gde mogu pre nego sto krenem na misije, navika iz dvojke. Vise trazim neku instant akciju tako da sam siguran da cu da budem u grupu ljudi koji ce sve te RPG-ove da predje za nekih 30-60 sati.Nisam rusher, a ne volim ni puno da odugovlacim.Tako sam i prelazio Mass Effect.Kada je burazerov drugar pre par godina dosao kod nas u stan, nije hteo da spava i buraz je na svom kompu imao instaliran Mass Effect.Dok je on igrao, covek je bukvalno iza svakog coska trazio.Pored kog objekta da prodje u Citadeli, on tu stane i gleda 5 minuta sta sve moze da uradi.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Reci koji te zanr najvise interesuje.

          Wolfenstein:The New Order sam picio kod druga i svideo mi se, mislim da ne mogu sa ovim kompom da ga poteram a i trebam da instaliram 64-bitni windows ako se ne varam.South Park:Stick of Truth i Life is Strange, mada ne mogu ove novije naslove zato sto mi treba nova konfiguracija.

          Ako te interesuju arkadne voznje tu mogu da ti dam tonu preporuka, jer sam jedino taj zanr ispratio.

          Znam da volis F1, pa bi mogao da igras neku od prethodnih delova sa aktuelnim vozacima i siguran sam da tog patcha ima negde sigurno.

          Nisam lik koji voli bas da istrazuje svaki cosak, ima par achievementa koji me privlace u nekim igrama tipa da se popnem u svakoj mogucoj kuli u AC.Svaki put se penjem svuda gde mogu pre nego sto krenem na misije, navika iz dvojke. Vise trazim neku instant akciju tako da sam siguran da cu da budem u grupu ljudi koji ce sve te RPG-ove da predje za nekih 30-60 sati.Nisam rusher, a ne volim ni puno da odugovlacim.Tako sam i prelazio Mass Effect.Kada je burazerov drugar pre par godina dosao kod nas u stan, nije hteo da spava i buraz je na svom kompu imao instaliran Mass Effect.Dok je on igrao, covek je bukvalno iza svakog coska trazio.Pored kog objekta da prodje u Citadeli, on tu stane i gleda 5 minuta sta sve moze da uradi.
          Moj covek
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik von Štrohajm View Post
            Moj covek
            Predan iliti temeljan lik. Popularno zvan: "Temeljac"
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Cim mi nova masina dodje moram da odigram zaostatke koje nisam mogao pokrenuti, LA Noire, AC Black Flag i novije delove, Witcher 1 i 2, dok se za Fallout 4 bojim krenuti igrati. Jel igrao neko Dragon Age Inqisition, jel bolji ili losiji od 1. dela?
              Originally posted by Sandugp View Post
              Predan iliti temeljan lik. Popularno zvan: "Temeljac"
              Takav sam i ja, kao sto je neko u stvarnom svetu perfekcionista, takav sam ja za igre, sve moram preci 100%.
              Last edited by Scouser; 05-02-16, 12:13.

              Comment


              • L.A Noire? Pa od kad ti imas te zaostatke, to je vec poprilicno stara igra.

                Comment


                • Jeste ali nikad mi nije sljakala, posto ja hocu da je igram na minimum medium\high i visokoj rezoluciji, i Fps da bude bar 30-40. A to nisam mogao na staroj masini jos je igrica bila lose optimizovana.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Predan iliti temeljan lik. Popularno zvan: "Temeljac"
                    Ne bih ni tako rekao, vec jedna od mnogih stvari koje volim kod rpg igara jeste njihovo trajanje i sposobnost da te tera na istrazivanje, koje te cesto nagradjuje.

                    Recimo Deus Ex sam presao preko 15 puta, igra koju sam najvise puta presao. Verovao ili ne, svaki put sam otkrio nesto novo. A DE nije neki open world ili neka ogromantna igra a opet ima toliko skrivenih stvari.
                    Last edited by ExEric; 05-02-16, 20:10.
                    sigpic

                    Comment


                    • quard1aN,

                      Ostavi to , CS 1.6 mama

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Jeste ali nikad mi nije sljakala, posto ja hocu da je igram na minimum medium\high i visokoj rezoluciji, i Fps da bude bar 30-40. A to nisam mogao na staroj masini jos je igrica bila lose optimizovana.
                        Ja skroz drugacije, dok god mogu da low/medium ja zadovoljan.Mada mislim da nijedan naslov jos nisam odigrao na low.Mozda bi bilo za neke igre, da ih ne igram nekoliko meseci kasnije kada vec stizu patchevi koji poboljsavaju optimizaciju.GTA V bi bila prva igra koju bih pokrenuo na low.Verovatno ce njemu da se pridruze Project:Cars, AC:Rogue, Wolfenstein:New Order i COD:Ghost za kog sam mislio da ne mogu da ga pokrenem a moci cu izgleda na low.Igre iz 2012 i 2013 koje sam picio su mi bile na medium ako se ne varam.

                        Tako sam kompjuter koji ima buraz ''cedio'' do 2010, samo mi je bilo bitno da mogu da ih pokrenem bez nestajanje tekstura.GTA IV sam pokusao i pokrenuo, ali su se teksture gubile pa sam brzo odustao nakon 10 minuta.

                        Comment


                        • Uglavnom i ja isto samo da pokrenem, da bude dobar fps i da bar lici na nesto(teksture i ostalo), ali jedino sam La Noire stavio na cekanje, i zbog grafike a i pomalo sam zaboravio na nju.

                          Comment


                          • Erice ti pre nekoliko dana spomenu KotOR II, ja danas shvatio sta je GOG i obavezno cu ubuduce starije igre kojih ima tamo da skidam preko torenta.Izmedju ostalog nasao sam da ima i KotOR II, doduse nisam jos isprobao.

                            Nameracio sam se do pre par sati da krenem da picim Batman Origins, ali posto sam video da ima jedan DLC koji mi je promakao i traje oko 7 sati, hocu da igram nesto krace.Prva dva COD koja nisam presao i trilogija Persijskog Princa ce da imaju prioritet.

                            Comment


                            • Sinoc ili preksinoc, ne secam se, sam skinuo "Dragon Age: Origins Ultimate Edition".
                              I krenuo sam... ludilo.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Igram ponovo The Last of Us, po treci put, survival tezina ovoga puta. Haos kako je teska, najbolja igra ikad
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X