Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako me ispizdjelo sto je O'Rajli zajebao Dina, lisica je prava. Ali kapiram da ce on sve da prezivi jer se ne veze ni za koga i ni za sta. Gleda samo sebe i ima izlaz iz svake situacije. Ali siroti Bicer, mjesto mu uopste nije tamo, jos zapao kod Arijevca
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kako me ispizdjelo sto je O'Rajli zajebao Dina, lisica je prava. Ali kapiram da ce on sve da prezivi jer se ne veze ni za koga i ni za sta. Gleda samo sebe i ima izlaz iz svake situacije. Ali siroti Bicer, mjesto mu uopste nije tamo, jos zapao kod Arijevca
      Meni tu vise bilo zao za Dzefersona Kina.Malo mi samo nije jasno kako nisu sumnjali u njega da im radi iza ledja, ali distanirao se on ubrzo i ima on svoje probleme kojima treba da se pozabavi.Ja mislim da ce da bude ziv do seste sezone, mozda prezivi mozda ne.Od svih likova, njega zbog istorije i onoga sto je sledilo njegov lik(i sto je upleten u nekoliko stvari) je mozda i najbitniji za pricu.Ne u smislu glavni lik, ali od svih likova kada bi njega uklonili tu bi nastala velika rupa.On, Migel i Silindzer su mi najupecatljiviji.

      Tu sam bas izmenjao strane i to cisto bio uz likove iz nekog sazaljenja, cas uz jedne cas uz druge i sada sam ravnodusan zato sto su govna i Bicer i Arijevci.Tu sada navijam samo za tucu i krvoprolice.

      Jbt, ja vec dogurao do pola serije.Ove dve nedelje su mi proletele samo tako.Drago mi je za ishod jedne scene u cetvrtoj sezoni, samo cu toliko reci.

      Dosta poznatih glumaca iz serija, najvise iz Zice, tri iz Dextera, Karla iz Scrubsa i gospodja Soprano.

      Originally posted by Jax Teller View Post

      PS. nije valjda da tek sad gledate OZ
      Ja sam propustio sve i svasta i tek se malo aktivirao od 2013, ali za Vladana sam stvarno iznenadjen da tek sada prvi put gleda.

      Kada budem gotov sa Ozom manje-vise sam zavrsio sa vrhunskim serijama, na sve sto sam se nameracio sam pogledao.Ostaje mi sci-fi zanr, neke serije bih ponovo pogledao, aktuelne serije i imam jos Forbrydelsen i Community, mada nigde necu da zurim.Znam da su se Oz i Zica pustali na nasim kanalima, ali ja sam uvece picio igre i tv mi je bio na poslednjem mestu sem ako nije bio neki sport.

      Comment


      • Gledam kvote za Emije, mislim da je definitivno za mene najveci sok sto je Kit Harington prvi favorit za musku sporednu ulogu, svakako bolje od Tiriona ali da li je moguce da su ostali imali bolje sezone od aktuelnih posto ovo sto je radio Kit meni nije nista posebno, a ne mogu da kazem da ce biti nezasluzeno ako osvoji.Dodela Emija je sad u nedelju.

        Moje zelje su da The People vs OJ izdominira Fargo i osvoji Emije u skoro svim kategorijama za miniseriju, Mr Robot osvoji Emi za najbolji scenario(prva epizoda), Robin Rajt Emi za najbolju glavnu zensku ulogu i Emi za Elen Burstin iako joj nece puno znaciti.

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Jel gledao neko seriju Utopia?
          Britanska serija, ako misliš na nju, gledao sam, bilo mi je zanimljivo, jake boje, vizualno mi je baš lepo izgledalo, priča tu i tamo zanimljiva, ukinuta je, jbg

          Nakon toga Dejvid Finčer (režiser fight club) vodio pregovore sa HBO, hteo je da napravi rimejk za tržište SAD ali su pregovori propali



          edit: stavi link slediću put za seriju, sad vidim da ima više serija pod tim nazivom
          Last edited by saburo sakai; 13-09-16, 19:44.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Zavrsih The Get Down, suvi kvalitet. Netflix ulozio 120 miliona dolara, pitanje je sta ce biti sa serijom, 12 epizoda je snimljeno, sest izbaceno za prvu sezonu. Vrhunska, vrhunska serija.

            Izasla i prva epizoda nove BBC komedije Our Ex Wife, mnogo dobro.
            Нема грешке кад Владан нешто предложи.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Britanska serija, ako misliš na nju, gledao sam, bilo mi je zanimljivo, jake boje, vizualno mi je baš lepo izgledalo, priča tu i tamo zanimljiva, ukinuta je, jbg

              Nakon toga Dejvid Finčer (režiser fight club) vodio pregovore sa HBO, hteo je da napravi rimejk za tržište SAD ali su pregovori propali



              edit: stavi link slediću put za seriju, sad vidim da ima više serija pod tim nazivom
              Da, mislio sam na tu britansku, krenuo sam da gledam, posle par epizoda najjači utisak ostavljaju boje u seriji, pravo osveženje.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Počeo sam da gledam The Last Kingdom , neko mi je preporučio ne mogu da se setim ko . Nije loša serija , malo lošija verzija Vikinga ali može da prođe .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Jebote prodje ljetni dio Suitsa zacas. Veceras finale i patnja do januara.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Suits
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Даневла како гледаш ти Д Гет Даун и колико си епизода до сада погледао?
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Izbacili su sest epizoda i tu zakljucili prvu sezonu, sta ce biti sa jos sest sto su snimili pitanje je, mozda ce je cak i otkazati. Imas sve na rarbg.to
                        sigpic

                        Comment


                        • Ау. Што се глупирају цигани? Одлична им је прича. Немож сад као нема даље.
                          Ја погледао три, толико има да се гледа онлајн. Нисам скидао у животу серије, али видећу сад, ако не избаце остале 3 до сутра, скидам сигурно.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Bas je odlicna serija, prica, atmosfera, docarali su sve dobro i vidi se da su dosta ulozili, a evo sad citam da rade i na sezoni 2, a da ce tokom 2017. izbaciti i tih sest epizoda prve sezone. Kvalitet na kraju prevladao
                            sigpic

                            Comment


                            • Добро је... здрав разум > шке #not

                              Али први пут видим да једну сезону избацују одвојено, у две године јбт. Па нек одвоје онда сезоне да знамо на чему смо. Мада, шта причам ја кад не знају ни они на чему су.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Vikings nastavlja 30. Novembar , ko ce docekati jbt

                                Najjaca scena
                                Last edited by Ser Gagi; 16-09-16, 10:27.

                                Comment

                                Working...
                                X