Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sledece kolo nam dolazi Kardif, taman da se svi razigraju.
    Jbt pa nama danas nisu igrali ni Naby ni Mane, Gini i Firmino sa klupe usli. Mozemo mi lagano na vise frontova, bas imamo jaku klupu.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Saciri mora dobiti vise minuta i igrati iza frontalne trojke.

      Comment


      • Niko ne komentarise Fabinja. Po meni skroz ok. Zasluzuje vecu minutazu.

        Comment


        • Gini je trenutno naš najbolji igrač na zadnjem veznom. Ne znam što Klopp izmišlja, kad se videlo da čim je Gini ušao u drugom ekipa je postala kompaktnija. Ne znam čemu forsiranje Hendersona, kad je Gini realno mnogo bolji na toj poziciji.

          Što se tiče Fabinja, deluje mi kao da se trenutno muči sa pasom, tj. prvi dodir mu je loćikav. Ali vidi se da mu fali više igranja, što bi Klopp trebao da mu da uskoro.

          Slažem se da Šaćiri mora da dobija veću minutažu. Dečko svaku tekmu izgara. Željan je igre.

          I da, ne sviđa mi se forsiranje Gomeza na beka. Ne znam zašto ga je pomerio, kad je igrao odlično.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Gomez NIJE bek i Klop to mora da shvati.
            Ali kao sto iz nekog razloga forsira Hendersona tako sada forsira Lovrena.

            Comment


            • Ne moze Salah da igra bez Lovrena, cim je Lovren u ekipi on je drugi covek.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Pixi, jesi li bio na okupljanju?

                Par drugara je bilo, i kažu da je bila gotiva.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Pixi, jesi li bio na okupljanju?

                  Par drugara je bilo, i kažu da je bila gotiva.
                  Nisam nazalost, generalno u Kazablanci je okupljanje svako kolo, jes da se skupljamo samo mi iz BGa ali uvek bude dobra atmosfera. Nadam se da cu uspeti sledeci put da odem na to regionalno okupljanje, svaki put mi nesto iskrsne, a sad mi je bilo ispred nosa maltene al jbg...
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Meni je najlepše kad sam gledam tekmu. Da idem svako kolo negde da gledam sa drugima ne bi to bilo to. Neko priča o ovome, neko o onome i gubi se pažnja i propustiš faktički pola tekme. A i koji ću na okupljanjima, ako neću da pričam sa ljudima i samo buljim u ekran.

                    Ali bi trebalo obići ovo regionalno okupljanje. To je dobra zaebancija. Valjda sledeći put i ja budem mogao.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Meni je najlepše kad sam gledam tekmu. Da idem svako kolo negde da gledam sa drugima ne bi to bilo to. Neko priča o ovome, neko o onome i gubi se pažnja i propustiš faktički pola tekme. A i koji ću na okupljanjima, ako neću da pričam sa ljudima i samo buljim u ekran.

                      Ali bi trebalo obići ovo regionalno okupljanje. To je dobra zaebancija. Valjda sledeći put i ja budem mogao.
                      To da svakako, ali budes mnogo opusteniji, nego kada si 100% skoncentrisan na desavanja na terenu. Meni bas prija gledanje u drustvu...

                      Juce je bila humanitarna lutrija, i mogao si dobiti dres sa potpisima svih igraca uz neku plaketu, sto je skroz kul. Ja bih voleo da se jos neko odavde javi, mislim na starije clanove, pa da se upoznamo i mi odavde na tom nekom buducem regionalnom okupljanju.


                      Evo kako je to izgledalo juce:
                      https://m.facebook.com/lfcserbia/pos...55778296821629
                      Last edited by Brian McShtull; 21-10-18, 17:26.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        To da svakako, ali budes mnogo opusteniji, nego kada si 100% skoncentrisan na desavanja na terenu. Meni bas prija gledanje u drustvu...

                        Juce je bila humanitarna lutrija, i mogao si dobiti dres sa potpisima svih igraca uz neku plaketu, sto je skroz kul. Ja bih voleo da se jos neko odavde javi, mislim na starije clanove, pa da se upoznamo i mi odavde na tom nekom buducem regionalnom okupljanju.


                        Evo kako je to izgledalo juce:
                        https://m.facebook.com/lfcserbia/pos...55778296821629
                        Lepo, lepo. Šteta što propustih, mada je tekma bila očajna.

                        Ja sam uvek za to. Svakako ću ići na tekmu u BG-u. Uzeo sam kartu.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Never in 126 years of history has a Liverpool team conceded three goals or less in its first nine league games.

                          Alongside Manchester City, Liverpool have the best defensive record across the top five leagues in European football.
                          Ono beše mi imamo lošu odbranu?

                          Koja transformacija, nerealne stvari.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Ono beše mi imamo lošu odbranu? [emoji3]

                            Koja transformacija, nerealne stvari.
                            Pa pazi od dolaska Van Dajka Liverpul je primio najmanje golova u PLu i ima najvise CSova.
                            Da se ne lazemo, bez njega Liverpul bi bio kriminalan pozadi. Covek je zver, najbolji stoper na svetu u ovom trenutku.



                            Last edited by Brian McShtull; 22-10-18, 20:22.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Pa pazi od dolaska Van Dajka Liverpul je primio najmanje golova u PLu i ima najvise CSova.
                                Da se ne lazemo, bez njega Liverpul bi bio kriminalan pozadi. Covek je zver, najbolji stoper na svetu u ovom trenutku.
                                VVD je lepak koji veže celu odbranu, i bez njega ne bi mogli, to svakako. Ali realno gledano, mi sad imamo dve rešene pozicije u odbrani koje nismo imali pre. Levog beka i golmana. Pre si imao pukotine na sve strane, počev od golmana.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X