Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Ne vidim da si mi odgovorio odakle znas da je ponuda bas 7 miliona. Citaj malo bolje - da nema ponuda nisam napisao, mozda si me pobrkao sa nekim.
    Moja poenta je ocigledna - dizanje cene preko plaćenih clanaka. Verujem da su trenutne ponude izmedju 3 i 4,5 miliona.
    Ja apsolutno verujem da su cifre koje se pominju realne. I nemam razloga da sve ovo citam kao spinovanje. Zvezdi ne gori ispod nogu. Boaci je odlican spic, i prasina za ovakve igrace se ne dize ako je pinuda 3,4 miliona. I ovde je spomenuta cena 7 miliona, spominjani su i klubovi. Ja ne radim u Zvezdi, pa da ti dam na uvid faks koji u sebi sadrzi ponudu. Prava si Mica ubica sa ft1p ;)

    Comment


    • Da izvines Marko kolega Uros i Ricmond u istu recenicu ne mogu da idu.
      Prvi klasican jsl igrac, padavicar i niko i nista bez Leonarda dok drugi je klasa.

      Comment


      • Originally posted by Марко View Post
        То је добар посао Звезде Грујић је одличан играч средине терена.
        Клео и Шкулетић као и Ричмонд су шпицеви.
        За Уроша Грци нуде 3 милиона.
        Puno je lakse prodati spica , nego defanzivnog veznog, najveci transferi su upravo vezani za napadace...
        Nije samo bitno koliko igrac vredi, vec koliko mozes da ga prodas.
        Prodaja jednog balvana za 4 miliona je jedan od najboljih poslova P. u zadnjih 10 godina

        Comment


        • vinetu, Не слажем се, сличног су квалитета.
          Да ли је Ричмонд класа видећемо против Руса и на дербију.

          many men, Који шпиц из Јсл лиге је отишао за већи новац?
          Last edited by Марко; 16-08-17, 14:38.
          Партизан је вечан док су му Гробари верни!!!

          Comment


          • Originally posted by Марко View Post
            vinetu, Не слажем се, сличног су квалитета.
            Да ли је Ричмонд класа видећемо против Руса и на дербију.

            many men, Који шпиц из Јсл лиге је отишао за већи новац?
            Jovetic, Ljajic, Z.T.

            Comment


            • Да Заборавио сам Јоветића и Л Марковић али они су отишли као млади, Рамаданијеви играчи.
              Највећи трансфер Партизана последњих година је Стефан Савић и данас Никола Миленковић.
              Мислим да шпиц играчи иѕ јсл нису на цени поготову за тај новац који се помиње.
              Уосталом време ће показати.
              Партизан је вечан док су му Гробари верни!!!

              Comment


              • Ricmond je i protiv Sparte pokazao "klasu"...pedigre odlican, Juventusova skola...kakvi god da su JSL timovi retko ko je imao takvu statistiku...gol po mecu...sve u svemu, sasvim realna cena koja se pojavila...oko 8m...I ako ja mislim da je Durdjevic dobar napadac, kvalitet je na strani Ricmonda...brzi je, bolji tehnicar, vise igra sa timom...jedino gde Uros ima malu prednost je igra ledjima...
                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 16-08-17, 14:52.
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Ja apsolutno verujem da su cifre koje se pominju realne. I nemam razloga da sve ovo citam kao spinovanje. Zvezdi ne gori ispod nogu. Boaci je odlican spic, i prasina za ovakve igrace se ne dize ako je pinuda 3,4 miliona. I ovde je spomenuta cena 7 miliona, spominjani su i klubovi. Ja ne radim u Zvezdi, pa da ti dam na uvid faks koji u sebi sadrzi ponudu. Prava si Mica ubica sa ft1p ;)
                  Druze, slobodno koristi izraze kao Mica, ft1p, spinovanje i slicno, al' ja ne mogu da verujem da ti verujes domacim portalima i tračevima. Da li stvarno mislis da bi ozbiljni Bundesligasi dali toliko ozbiljan novac koji vi pominjete (8 cifri u perspektivi) nakon pocetka sezone za spica koji igra u srpskoj ligi? Boaci jeste najbolji spic u Zvezdi u poslednjoj deceniji, stoji, mnogo je i "drag" ovako i vidi se da mu se svidja ovde. Da me ne shvatis pogrešno, al' Terzic se hvalio i za Ruiza da ima milionsku ponudu, pa ga jedva uvalio onima koji ne pitaju za pare.

                  Comment


                  • @Dubiozni Нећемо сад да испољавамо пинг понг доктрину. Ти не верујеш да Боаћи вреди толико ја мисли да сваки наредни гол у следећих десет дана њему диже цену за милион. И то је то. Ја Терзићу верујем. Човек је пред вратима вин вин ситуације. Улазак у ЛЕ, озбиљне понуде за играче, у перспективи драматично смањење дуга али пре свега добра игра, амбијент у тиму.

                    Comment


                    • Nije ovo FM pa da se tako lako podize cena. Boaci niti je klinac, niti je neko ko nije bio na zapadu. Verujem da za nase uslove vredi jako puno i mislim da ce se prodati za oko 6 miliona.

                      Comment


                      • Ja ga ne bih prodao trenutno ni za 10 miliona.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Марко View Post
                          То је добар посао Звезде Грујић је одличан играч средине терена.
                          Клео и Шкулетић као и Ричмонд су шпицеви.
                          За Уроша Грци нуде 3 милиона.
                          Ako su neki poluigrači otišli za 4/5 miliona u Fiorentinu, jedan Ričmond koji znatno utiče na igru Zvezde ne sme otići ispod 9 miliona, ni Kanga koji je još bitniji za igru Zvezde.
                          Ako kojim slučajem uđemo u grupnu fazu cena tih igrača bi skočila za 30/50%...i ono koje su pare dobijene za Klea i Škuntelara nisu relevantni pokazatelji, mnogo je elemenata potrebno uvrstiti da bi se dobio odnos tih transfera i ovih budućih.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Нека буде, сви Партизанови играчи који су доносили титуле уводили у разна европска такмичења су полуиграчи
                            Ричмонд, Канга Руиз Ле талек су фудбалска чуда.
                            Партизан је вечан док су му Гробари верни!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Марко View Post
                              Нека буде, сви Партизанови играчи који су доносили титуле уводили у разна европска такмичења су полуиграчи
                              Ричмонд, Канга Руиз Ле талек су фудбалска чуда.
                              OndaK Sale Ilić vredi 30 milki ??

                              Comment


                              • Kanga ugovor do kraja sezone. Ako ga ne produzi nema tu obestecenja.

                                Comment

                                Working...
                                X