Announcement

Collapse
No announcement yet.

AlphaTauri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vanja #66
    replied
    Nije nemoguće, Renault očito nema želju da kupuje Red Bull, pa idu sa timom koji im je preostao. Sa druge strane, idu neke priče da će Audi preuzeti Red Bull tim ako se Mateschitz odluči na povlačenje. Opet, ne bi me čudilo da RB ostane kao neki sponzor...

    Leave a comment:


  • Dule Krtola
    replied
    Reno preuzima Toro Roso?!

    Leave a comment:


  • jovan
    replied


    Since the 17-year-old was controversially signed by Toro Rosso for 2015, the sport's governing FIA has moved to clamp down on allowing such young and inexperienced drivers on the grid.

    Dutchman Verstappen, however, said he has taken to F1 like a duck to water

    I think working with a bigger team is easier than being in a small one.
    Max Verstappen

    Leave a comment:


  • Vanja #66
    replied
    Toro Rosso će ipak testirati u Bahreinu pored prva tri tima iz ove sezone... Kada imaš dva tima, definitivno dobiješ dosta toga...

    Leave a comment:


  • Dule Krtola
    replied
    Daniil Kvyat novi vozač Toro Rossa

    Leave a comment:


  • MarkedOne8
    replied
    Pa rotacija Haimea i Rikiarda bi bila logična stvar.Rikiardo je već u Toro Rosu a Haime će verovatno u Hispaniu.

    Leave a comment:


  • Mr.M
    replied
    Napisao sam to u zagrevanje , 8 solidnih vozaca + petrov , njega nisam stavio , to je 9 , pa pre ce Petrov u Williams sa ruskim sponzorima nego Jaime , imam neki osecaj da ce Jaime zaglaviti u HRT

    Leave a comment:


  • Nebojsa
    replied
    Originally posted by Miko View Post
    Po meni Ricciardo i Alguersuari su bili savrsen tandem jer Jaime je jos mlad a prosle sezone je zavrsio 14 , vozio mnogo bolje , zasluzio je jos jednu godinu , ovako ce biti test vozac i cekati neciji kiks , Vergneovim dolaskom imamo 3 Francuza u F1 : Grozjan,Vernje i Pik
    Nije iskljuceno da ode u Vilijams, ima solidan sponzorski paket sa Repsolom, nije to za baciti. Ali pazite ovo trziste slobodnih agenata trenutno: Sutil, Alguersuari, Petrov. A malo dobrih mesta, neko ce izvisiti sigurno.

    Leave a comment:


  • Mr.M
    replied
    Po meni Ricciardo i Alguersuari su bili savrsen tandem jer Jaime je jos mlad a prosle sezone je zavrsio 14 , vozio mnogo bolje , zasluzio je jos jednu godinu , ovako ce biti test vozac i cekati neciji kiks , Vergneovim dolaskom imamo 3 Francuza u F1 : Grozjan,Vernje i Pik

    Leave a comment:


  • Nebojsa
    replied
    Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Algersuari ipak ima tek 21 godinu i bio je bolji od Buemija.Rikiardo očekivano ali Vern tek tako da uđe malo je čudno.Još ostaje samo drugi Vilijamsov vozač i Fors Indija.
    Procenjeno je da nije dovoljno dobar za Red Bul sledece godine, hello and goodbye. Sledeca sezona u TR i jeste planirana kao trka do drugog kokpita RBa jer Mark ide u penziju. Ovo je F1, nema sentimentalnosti.
    Haime je dobar vozac i pronacice mesto vec negde. Samo nije top tier i to je to. Sto rece jedan lik na Autosport forumu, pa imaju u STR simulatore, znaju ko od njihovih vozaca koliko moze mnogo bolje od nas.

    Nemojte podcenjivati Vernja, on je bio impresivan kada god je usao u bolid.
    Last edited by Nebojsa; 14-12-11, 22:21.

    Leave a comment:


  • MarkedOne8
    replied
    Algersuari ipak ima tek 21 godinu i bio je bolji od Buemija.Rikiardo očekivano ali Vern tek tako da uđe malo je čudno.Još ostaje samo drugi Vilijamsov vozač i Fors Indija.

    Leave a comment:


  • Nebojsa
    replied
    Vernje je jedan od najvecih vozackih talenata koji se pojavio u poslednjih 20ak godina. On je bio ocekivan. Bilo je izmedju Rikiarda i Alguersuarija, procenjeno je da je Dani veci potencijal. Potpuno opravdano.
    Drago mi je sto ce obojica dobiti sansu. Treba pogledati, ali mislim da je ovo jedna od najmladjih vozackih postava u istoriji F1. Obojica mogu da postanu sampioni i veliki vozaci.

    Evo i kompletna vest.

    http://www.autosport.com/news/report.php/id/96745
    Last edited by Nebojsa; 14-12-11, 21:08.

    Leave a comment:


  • Mr.M
    replied
    Ostadose Alguersuari i Buemi samo tako bez posla ... Vergne - nikad cuo za njega ,sad vidim da je u Renault F1 vozio ... Ricciardo donekle ocekivano , ali Vergne pored Buemija i Jaimea

    Leave a comment:


  • Frenky
    replied
    Ricciardo i Vergne novi piloti Toro Rossoa za sezonu 2012.

    Leave a comment:


  • Nebojsa
    replied
    Ono sto je meni zapalo za oko je da je zavrsio obe trke, ovu poslednju cak krug ispred Candhoka, koji bez obzira na nedostatak kvaliteta ipak ima nesto iskustva u F1. Uopste, zavrsavao je sve trke u kojima sam ga gledao. Veoma stabilan vozac koji nije samo brz na nivou jednog kruga vec ima i konstantnost i ne pravi mnogo gresaka. Sve ce se to pokazati odlicnim kada dodje u konkurentan tim. Mozda mu malo nedostaje agresivnosti, ali i mnogo pitomiji vozaci su bili sampioni pa sto ne bi i on. Sistem bodovanja nagradjuje upravo ono sto on postize, konstantnost, a ne pobedis jednu trku, sledeci put te nema nigde. Jedva cekam tu 2013, mislim da dobjamo jos jednog velikog vozaca.
    Last edited by Nebojsa; 28-07-11, 13:44.

    Leave a comment:

Working...
X