Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bosna i Hercegovina - BH Telecom Premijer liga i Kup BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [QUOTE=danijelkr;619675]Poslije ove utakmice cemo biti drugi i do kraja samo dvije utakmice cemo igrati u gostima(Kipar i Grčka), a 4 na domacem terenu. Kvalitetom zasluzujemo drugu poziciju
    Trenutna tabela(bez nase pobjede)
    Group 1
    Teams P W D L F A +/- Pts
    1 Germany 5 5 0 0 23 1 22 15
    2 Belarus 4 2 1 1 7 5 2 7
    3 Greece 3 2 0 1 6 3 3 6
    4 Bosnia and Herzegovina 3 1 1 1 4 4 0 4
    5 Cyprus 4 1 0 3 8 9 -1 3
    6 San Marino 5 0 0 5 0 26 -26 0

    Comment


    • http://scsport.ba/v2/tekst.php?ID=26466

      Veoma zanimljiv tekst.A ako se mozete sjetiti prije par godina mlada reprezentacija kada je igrala baraz za euro to je bilo pola igraca iz sadasnje A repke.Nadam se (siguran sam) da ce neki igrac iz ove repke ciniti okosnicu A tima uskoro ;)

      Comment


      • Besic je velemajstor,strasno dobar igrac,Stevanovic,Visca,Markic i Zakaric,dosta bolji od ostalih,Bilbija nema utakmica i to se vidi
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Odlični su ovo igrači samo da pametno odluče u svojim karijerama.

          Jos kad bi malo pokupili igrace iz ostali repki koji su ustvrai naši prvenstveno mislim Seada Kolašinca iz Šalkea, sada je odigrao sve minute za Njemačku U-19.

          Comment


          • U19- 3 boda
            U21- 3 boda
            A- ??? ( 3 boda )
            Ajmo 3 od 3 bemu miša.
            SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

            Comment


            • Tamo na turniru u Bugarskoj U-19 sve razbucali i prosli u sljedecu fazu

              Comment


              • http://tinypic.com/player.php?v=5fn0y0&s=7

                Evo kako je danas bilo u Parizu



                Ima da ga obojimo veceras ovako ako pobjedimo

                Sretno momcima veceras i da zajedno svi slavimo pobjedu.



                IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Tuga....i strah od pomisli na proslost.

                  Comment


                  • Nevjerovatno prvo poluvrijeme, Džeko mogao još koji dati. Kasnije smo se prepali, povukli se i Francuzi iskoristili to i napadali dok nije Nasri pao u šesnaestercu. Faul jeste bio, ali ne znam je li baš u tih 16m ali eto, halal im bilo a mi se s ovakvom igrom ne trebamo sekirati u baražu.
                    SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                    Comment


                    • Neće Bog da pogleda na ovu fukaru, nema šanse. Golemo.


                      S Portugalom. Bili bolji ili ne, mora se ona pederčina šetati po terenima u Poljskoj i Ukrajini. Fuj majke mi.




                      CRNOGORCI SRETNO !
                      SAMO JEDAN KLUB ISTINSKI SE VOLI OD ROĐENJA- TO JE LJUBAV KOJOJ NI SMRT NE MOŽE REĆI DOVIĐENJA !

                      Comment


                      • Nema nam par izuzetno bitnih igraca u prvoj utakimici,sudije,kakvu ekpiu imaju.Tesko brate,tesko cemo nesto uraditi.

                        Comment


                        • Samo se nadam da necemo izgubiti u Zenicu,a onda je u revansu sve moguce jer su i oni ranjivi igraju dosta otvoren fudbal,jedan Island im je dao 3 gola u gostima,Nani i Ronaldo ne pomazu puno odbrani i to je nasa sanse.Sto se tice njihovih problema sa kartonima svi mogu igrati ovu prvu utakmicu,a od bitnijih igraca Ronaldo i Meireles imaju zuti i ako dobiju u prvoj utakmici karton nece moci igrati revans.Vrijedi i pomenuti da Carvalho vise ne igra za reprezentaciju zbog sukoba sa trenerom.Oni su apsolutni favoriti,imamo problema sa odbranom,ali ne treba se predavati ovi igraci su pokazali da mogu sa svakim na svijetu igrati.

                          Ovo vrijedi pogledati:



                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Hajmo Spaho , isprovociraj Ronalda ko sto si skoro Aduriza , a po mogucnosti i Meirelesa u prvoj tekmi ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ma kod nas cijeli tim moze da ne igra u drugoj utakmici,rijetki su oni koji nisu optereceni.Ja cu se nadati a vidjeti cemo sta da bude.

                              Evo jos jedan strasni video

                              Comment


                              • Utakmicu opet igramo u Lisabonu ali ovog puta na stadionu Sporting Lisabona a ne na stadionu Benfike.



                                Pojavila se informacija da bi Mourinho mogao voditi Portugal u ove dvije utakmice baraza,zatim da bi se Salihamidzic mogao vratiti u reprezentaciju da odigra ove dvije utakmice baraza jer je Mujdza povrijedjen samo ne znam jel se on odrekao naseg drzavljanstva i postoji li uopce mogucnost da igra za reprezentaciju vise i Real se oglasio i izjavio kako zeli vidjeti Ronalda na EP jer im to donosi veliku zaradu.

                                Nadam se da ipak se nece nista desiti u vezi ovoga sa Mourinhom jer bi to jos vise smanjilo nase sanse,sto se tice Hasana itekako bi nam dobro dosao ali mislim da nece biti nista od toga,a ovo za Real ponavlja se prica od dvije godine kad je Blater izjavio da ne moze zamisliti SP bez Ronalda,a mi cemo se potruditi da ga ipak zamisle nekako bez njega.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X