Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da nista ne moze radno okruzenje da zameni, jedino ako je totalno nezdrava atmosfera, pa ti muka da ides, sto je vrv retkost bas ili se nalazi na totalno suprotnom kraju grada, pa psujes vecitom zameniku familiju do 5og kolena, jer je mnogo tu bacenog vremena, a znam neke koji se svakidnevno zale i kukaju, inace sve ostalno ide u prilog preduzecu -.-
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pa nije baš tako, ne ide ni njima sve u prilog. Znaš koja je ušteda na novcu za prostor i prevoz. To je onako baš najočiglednije, ali ima tu i još prednosti za poslodavca.

      U kom smeru se sve ovo kreće, u jednom trenutku će postati luksuz ako imaš posao koji nije od kuće.
      Last edited by mark !t zer0; 26-10-20, 12:39.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ja ako bih ziveo u severnim zemljama, jebes mi sve ako ne bih slusao pagansku muziku.

        Pre 10 godina se i jesam lozio, pre svega na Svedsku. Stavise, bila mi je ideja samo tamo master da studiram ali cim sam video da ne mogu bas finansijski da se snadjem i kako da resim problem, to je otpalo i zato sam i u 2020 u Srbiji.

        Comment


        • Radno okruzenje je, najcesce, gomila ljudi koji tracare uz kafu i duvan bar 3 sata dnevno napolju, dzaba trose struju i telefon na radnom mestu i jedino im je bitno da dodju i odu na vreme.
          Zato je rad od kuce bolji - produktivniji i manji su troskovi.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Radno okruzenje je, najcesce, gomila ljudi koji tracare uz kafu i duvan bar 3 sata dnevno napolju, dzaba trose struju i telefon na radnom mestu i jedino im je bitno da dodju i odu na vreme.
            Zato je rad od kuce bolji - produktivniji i manji su troskovi.
            Mislis da ce ti sto 3 sata duvane da budu ekstremno produktivni u sopstvenoj kuci?
            moze da bude samo jos gore
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Pa ako imaš koliko moraš da završiš, tebi je svejedno. Lakše je od kuće svakako i ekonomičnije, ne vidim poentu rada na radnom mestu u nekim branšama.

              Mnogo se više žvaće na poslu i teže se koncentriše. Zove se da radiš 8 sati. Ovako kući završim nešto brže i imam veću pauzu.

              Imam neki osećaj da čika Kroni radi negde blizu mene.

              Comment


              • Jedino su manji troskovi. Inace duvane i ispijaju kafe 3 sata jer im je dozvoljeno, bogami ima gde se radi, a pauza se zna kada je
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • I radno okruzenje i stav na poslu zavise nekad i od drugih stvari u zivotu. U nekom trenutku sve moze da ti bude mrsko, da ides neraspolozen,da te svi i sve na poslu nervira. A onda moze nesto da ti se promeni npr.pa da sve lakse podnosi i budes zadovoljniji. Hocu da kazem nista nije fiksno ili crno belo. I rad kuce i u kancelariji imaju prednosti i mane, imas trenutke kad ti je sve smor, i kada ti sve lakse pada. Msm to je normalno.

                  Comment


                  • Pa pazi, zavisi sve verovatno od prirode posla i koliko je posao stresan.

                    Meni se ide na posao samo zbog neke devojke, inače ovako mogu od kuće lagano sa pola muke. Fali mi dnevna doza flerta.

                    E sad ovim starijima je verujem preko glave svega i nisu napaljenici kao ja. To su normalni ljudi.

                    Comment


                    • Nedostaju ljudi, to je ono sto najvise nedostaje, posebno ako je atmosfera u kancelariji dobra, ne mora cak ni da bude odlicna.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja sam nov na radnom mestu ali je ladovina u meri u kojoj je ladovina kući. Jedino što je kući komfornije i što ne ode samo na kafu 700-800 din.

                        Pošto je skupa u Coffee Dreamu. Plus doručak ručak to ti ispadne 500 din. Tako da, verujem da je ljudima isplativije.

                        Tehnički možeš ti da uzmeš na automatu kafu i da doručkuješ samo ili da jedeš kući ali šta znam.

                        Meni će jedino zbog vremena biti lakše da odmah posle posla odem na trening i posle mogu u grad.

                        Novac više manje to se potroši i ovako
                        Last edited by Cassius Clay; 26-10-20, 14:29.

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          Ja sam nov na radnom mestu ali je ladovina u meri u kojoj je ladovina kući. Jedino što je kući komfornije i što ne ode samo na kafu 700-800 din.

                          Pošto je skupa u Coffee Dreamu. Plus doručak ručak to ti ispadne 500 din. Tako da, verujem da je ljudima isplativije.

                          Tehnički možeš ti da uzmeš na automatu kafu i da doručkuješ samo ili da jedeš kući ali šta znam.

                          Meni će jedino zbog vremena biti lakše da odmah posle posla odem na trening i posle mogu u grad.

                          Novac više manje to se potroši i ovako
                          Lepo je to. Jos da pokusas da shvatis da bi bilo jos bolje da zavrsis dnevnicu u plusu kad odbijes koliko potrosis na poslu i dobar si. Ocekujem to vec u 2021.
                          Last edited by colchonero; 26-10-20, 14:41.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Mislis da ce ti sto 3 sata duvane da budu ekstremno produktivni u sopstvenoj kuci?
                            moze da bude samo jos gore
                            Svoju ce normu, svakako, ispuniti - a ni ja necu morati da slusam njihova ogovaranja kroz prozor moje kancelarije u kojoj sedim sam.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Svoju ce normu, svakako, ispuniti - a ni ja necu morati da slusam njihova ogovaranja kroz prozor moje kancelarije u kojoj sedim sam.
                              To sto si ti asocijalan, to je druga prica
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                To sto si ti asocijalan, to je druga prica
                                Nisam asocijalan, ali necu da gledam dokonu i neuku stoku oko sebe.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X