Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3, 8 ili 18... Kad smo vec kod spavanja, koliko sati u prosjeku spavate? Meni je potrebno 10-ak sati da bi normalno funkcionisao. A ako sam kuci, obavezno malo prilegnem posle rucka ili vecere. Uglavnom, meni je dan idealan ako od 24 sata prespavam 12. Volim da spavam... tacno mi nista na svijet nije milije od toga

    Bas sam skoro kupio novi dusek i mogu vam rec da nikad bolje nisam spavao.

    Comment



    • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ja ranije po 5,6 sati spavao . Sad se trudim da bar 7 sati spavam jer sam mnogo funkcionalniji, nego li sa 5,6 sati sna . A kada bi mogao da ne spavam, ne bih ni spavao, jer mi je bas malo ovih 24h

        Comment


        • Kod mene ako je ispod 7 sati u kontinuitetu bufffff jednostavno se raspadam
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by powerslave View Post
            3, 8 ili 18... Kad smo vec kod spavanja, koliko sati u prosjeku spavate? Meni je potrebno 10-ak sati da bi normalno funkcionisao. A ako sam kuci, obavezno malo prilegnem posle rucka ili vecere. Uglavnom, meni je dan idealan ako od 24 sata prespavam 12. Volim da spavam... tacno mi nista na svijet nije milije od toga

            Bas sam skoro kupio novi dusek i mogu vam rec da nikad bolje nisam spavao.
            Crnogorac 1/1

            Comment


            • Živeo sam na 4 sata sna, ali 8 je neka idealna merica.
              Last edited by mark !t zer0; 10-11-20, 15:50.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Kao klinac/srednja škola, 10 sati sna je bilo savršeno. Sad je više stvar u kontinuitetu. Dzaba mi i 12 sati spavanja, ako se probudim 3-4 puta za to vreme.

                7+ sati bez prekida je neka mera dobrog spavanja. S tim što je 8/8ipo sati bez prekida savršenstvo. Posle toga, kad ustanem, osećam se kao nov čovek.

                Sve se svodi na to koliko može mozak da se isključi za vreme spavanja...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • 6-7h max spavam, posebno ovih dana nesto tesko zaspem. Pokusavao sam i neke stnje po 10km, ali dzaba..nema trika pre dva da zaspem. Slazm se da je 8 savrsenstvo, ali ja npr preko dana sam mozda 5-6puta spavao u zivotu. Licno bih voleo da spavam kratko, a da bude odmoran, to je u principu gubljenje vremena Isto tako preko dana slabo jedem, i uvece mi se otvori apetit sacuvaj Boze...

                  Kad su mi baba i deda bili zivi,imali su neki krevet sa dusekom,kojij e bio nesto najlepse na cemu sam spavao u zivotu, tu sam znao da budem nov covek kad se probudim. Divim se ljudima koji mogu lako da zaspu..doduse kad radis fizicke poslove i kad s na nogama po ceo dan to je lako ))
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Sta je rekla Dubravka?

                      Comment




                      • Uzivo: Police chase u Kaliforniji
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Suska se da je ovo Bajden sa ukradenom postom
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Dobro je. stao je brat kod prijatelja ili familije, izbacio decu, krenuo da trci bez nekih sranja za oruzjem i to, debeli policajac se sapl;eo i lupio o drvo dok ga jurio hehehe, ali ni njemu nije nista. Sad ga uhvatise

                            Comment


                            • e jbg.. propustio sam
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • AAaaa kakav ludi stvor [emoji7]
                                Fenomenalno!

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X