Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast Mozzartu!
    O ovakvim delima treba da se prica, da to budu glavne vesti.

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Mocart je mene zajebao kad nije hteo da mi isplati tiket. Isao sam 3 puta i ona glupaca kaze nije proslo kroz kompjuter a ja joj pokazem rezultat i ona nece da prizna. Sramota od kladionice nikad vise nisam usao
      To će ti se desiti sa skoro svakom kladionicom kod nas.
      sigpic
      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

      Comment


      • Nije svaka cast Mocart vec je svaka cast vatrogascima koji doniraju novac. Mocart je ovde samo kupac koji je marketinskim trikom ispao donator.

        Comment


        • Originally posted by Busby View Post
          To će ti se desiti sa skoro svakom kladionicom kod nas.
          Nikad nije. Isao sam u Meridian (najbolja klajdza imaju sve) i kad se trka zavrsila ja otiso posle 15 minuta i momentalno bio isplacen
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Pa meni je meridian nalog obrisao.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Busby View Post
                Pa meni je meridian nalog obrisao.
                Sto?
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Da je car dodao bi ostatak
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    Sto?
                    Kao i većini koja se žalila zbog isplate i njihovih kvota. Skidali su kvote kada prođu utakmice E sporta i onda kada se žališ klepe ti nalog. Video sam i po YT da se neki lik žalio za sličnu stvar.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Originally posted by Busby View Post
                      Kao i većini koja se žalila zbog isplate i njihovih kvota. Skidali su kvote kada prođu utakmice E sporta i onda kada se žališ klepe ti nalog. Video sam i po YT da se neki lik žalio za sličnu stvar.
                      To je znaci online. A ovako?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Iskreno ovako nisam ušao u kladionicu još od srednje.
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Neko čačka po osiguračima [emoji2959]

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Neko čačka po osiguračima [emoji2959]
                            I kod tebe?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment




                            • Ja ne znam gde je ovo nestalo sa TV ekrana. Treba sve one rijalitije pogasiti (i politicke) i producirati ovakve stvari




                              I ovo kupiti
                              Last edited by Sam Hornish Jr.; 02-04-21, 20:53.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Misliš da bi to gledala najaktivnija rijaliti publika?
                                sigpic
                                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                                Comment

                                Working...
                                X