Announcement

Collapse
No announcement yet.

In memoriam

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Postoje ljudi kojima ne morate zaviriti u dušu da biste videli kakav je čovek.

    Zrače nekom dobrotom, toplinom. Lako vas osvoje, i ma koliko bili daleko osećate da su vam blsiki.

    Mlad momak, život je bio pred njim.

    Laka ti zemlja dobri čoveče!

    Comment


    • #32
      Počivaj u miru Dale.

      Rocccavela, šta je bilo, pa je tako iznenada umro?
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #33
        Ne zelim da vjerujem u to da moj brat vise nije sa nama.

        Nemam sta da dodam, jedva tipkam, placem na post od Papija.

        Moj naredni odlazak u Sarajevo ce biti krajem 3. mjeseca. Prva stvar koju cu da uradim je da odem na grob Damira, zapalim svijecu, pomolim se i isplacem.

        Poslije svega ovog, nista vise nema smisla. Nemam snage da udjem na telegram jer znam sta me tamo ceka i da cu da vidim kad je moj brat bio online posljednji put. Nestvarno zvuci ovo posljednji put.

        Iskreno sausesce porodici.

        Dale, pocivaj u miru.

        Ekipa sa telegrama te nece nikada zaboraviti. <3

        Posljednji pozdrav od Rossa.

        Comment


        • #34
          Tuzno,pretuzno.Jos ne mogu da vjerujem.

          Nikad se nismo upoznali,ali sam sinoc kao malo dijete plakao kad sam saznao.

          Momak o kojem sigurno niko ruzne rijeci nema reci,svijet je izgubio jednog predivnog covjeka.

          Vidimo se gore nekad,pa da jos jednom osvojimo H2H fudbalsku ligu zajedno.

          Laka ti zemlja moj brate.

          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • #35
            Pocivaj u miru, Dale.

            Nemam snage ista drugo napisati, ovo nije posteno.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • #36
              Kako je život okrutan nekada

              Počivaj u miru brate

              Comment


              • #37
                Originally posted by Tarantula View Post
                Počivaj u miru Dale.

                Rocccavela, šta je bilo, pa je tako iznenada umro?
                Mi smo odrasli zajedno ali nedavno su nam se putevi razisli, pa smo se culi otprilike tacno kad mu je dijagnosticirano da ima tumor na jeziku prije otprilike jednu godinu. Prije pola godine je bio na operaciji, i na dan kad je preminuo trebao je imati rutinsku operaciju, ali su ga uspavali i nije se ni probudio vise. I meni je dosla vijest kao grom iz vedra neba. Sjecam se nekad tek pocetaka kad smo se svi registrovali na ovaj forum, citava jedna druzba, a samo je on ostao pisati, znam i da je bio aktivan jer sam ja tu i tamo znao citati, pa sam se nekako osjecao duznim da obavijestim i ljude ovdje.

                Koliko god sad ruzno bilo reci, ali drago mi je sto je svima ostao u najljepsem sjecanju, to pokazuje kakva je ljudina bio.


                @Rossonero feel free da me kontaktiras kad budes tu.

                Comment


                • #38
                  Pokušavam od sinoć nekako da saberem misli, ali ne ide. I dalje ne mogu da povjerujem da se ovo dešava. Bio sam s njim više u kontaktu nego sa nekim prijateljima van interneta, više nego s bližom rodbinom. Vezala su nas slična interesovanja. S njim si mogao satima pričati o raznim temama. Uvijek me fasciniralo njegovo znanje o fudbalu, o nekim starim fudbalerima, nekim fudbalskim momentima koje većina ljudi zaboravi.

                  Nikad za ovo vrijeme provedeno na forumu i van njega nisam od njega doživio da je bilo kome uputio ružnu riječ. Sve ove poruke ovdje pokazuje da su ga svi forumaši ovdje zaista cijenili, a za to je postoji dobar razlog. Uvijek odmjeren, nikad bahat bez obzira koliko je upravu ili nije. Iako se radi o "internet" drugarstvu zaista te nikada neću zaboraviti. Neka ti je laka zemlja.

                  Voli te brat.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • #39


                    Pocivaj u miru Dale.

                    Zaista ne znam sta bih rekao.

                    Comment


                    • #40
                      Uzasne, uzasne vijesti. Mnogo mi je zao.

                      Izuzetan momak. Tuga.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Napustio nas je izuzetan dečko. Pošten, uvek dobronameran, spreman da pomogne u svakom trenutku. Koliko samo sati i godina provedenih u ćaskanju i praćenju utakmica...nikad ga nisam video da širi neku negativnu energiju. Sa njim si mogao da pričaš o svakoj temi i uvek bi ti bilo zanimljivo. Ogroman gubitak, ogroman....

                        Nisam ga nikad upoznao, ali osećam se kao da sam izgubio druga iz detinjstva. Nikad te nećemo zaboraviti druže!

                        Počivaj u miru.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #42
                          Počivaj u miru Dale...
                          GIFSoup

                          Comment


                          • #43

                            RIP
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • #44
                              Kakva pustoš na forumu dan te jebo.

                              To samo govori kakva je veličina bio Dale, u svakom smislu te reči.

                              Mislim da bi trebao biti dan žalosti na forumu gde se uopšte neće pisati tog.

                              Kakva jebena nepravda, ne mogu da verujem.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • #45
                                Zatecen sam. Nemam ideju sta jos da kazem, a sta nije jos receno. Ja sam ga barem posmatrao kao nekonfliktnu licnost i veoma cenjenog forumasa kojeg je vecina prihvatila, uzevsi u obzir staz na forumu i broj postova to je veoma tesko ostvarivo i on je u tome uspeo. I sto neko napisa nije se bahato ponasao, i kada pogledas za koje je klubove/sportiste navijao stvarno je bio covek za primer i ponasao se drugacije u odnosu na njegove istomisljenike.

                                Pocivaj u miru

                                Comment

                                Working...
                                X