Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema dileme, bolji tim je na kraju ušao u LŠ.

    Sramota za jednu profesionalnu ekipu da je ovako fizički očajno spremna.

    Neverovatan idiotizam uprave koja nije prepoznala šta nedostaje ovoj ekipi, pa nesrećni Srnić je morao igrati i da svojom glupošću da doprinos ispadanju.

    Stanković ni iz trećeg pokušaja nije uspeo da uvede ekipu u LŠ.

    Sreća za njega što je naredne sezone dovoljno prvo mesto u našoj ligi da se uđe među najbolje.

    Ako i to zabrlja, onda nek batali posao. Iskreno mislim da ovaj posao i nije za njega.

    Comment


    • Posle prve utakmice ovog dvomeča sam pomislio da smo mi za LE (takmičarski gledano) a da bih voleo LŠ samo zbog para... ali nemamo kvalitet za LŠ.

      Sve to mi se dešava jer se bekovi ne dovode - oba beka i to startna jer Roda je za seoski fudbal ( i sinoć je dobio žuti zbog seljačkog starta s leđa). Sve to nam se dešava jer nam je i trener limitiran (džaba njegovo zvezdaštvo).

      Da počnem o utakmici, i sinoć smo krenuli stegnuto a onda dva gola, Kataijev prodor odličan a zatim pas koji je upućen u gužvu gde se (moj utisak) posle Miluna naš najbolji pojedinca snašao odlično i postigao gol. Šilja je na trenutke podsetio na Falčinelija onim presiingom na zadnju liniju Makabija ali jbg nema snage za 90 minuta (razumljivo). Ivanić je dao prelep gol iz još lepše akcije - a onda potop. Tu se vraćam na mentalitet i kvalitet igrača, Srna u skoku "da ne bi Pjero" dohvatio loptu igra rukom na petercu (valjda misli da se ne vidi ili da su to naše sudije???), Borjan brani, što je fenomenalna stvar ali onda mu popušta koncentracija a Kanga glupo gubi lopptu i onda nam bek sa skoro trideset metara daje gol po sredini gola jer Borjan nije skoncentrisan.

      Ulazimo u drugo poluvreme kao i u prvoj utakmici, ne znamo šta nas je strefilo (ali ovi nekako ne daju gol. Katai oko 55-60 minuta spušta štucne i ne vraća se od polovine tj ne učestvuje ni u odbrani ni u igri (to je jedan od razloga što nema mesta u reprezentaciji). Kompletan tim fizički pada (samleli su nas ritmom i snagom). Sve što se dešava u drugom poluvremenu vodi ka tom nesretnom golu na kraju utakmice, Pavkov je panj ali nije on kriv, jbg to je loša sreća.

      Kondicioni trener bi svakako morao da popije otkaz koliko danas, ovo je sramota kako izgledamo fizički. Pa Mirko koji je bio naš najbrži igrač prošle sezone sinoć kao i u prvoj utakmici ne može da ubrza. Katai spor, uzimaju mu loptu sa noge kao klincu.

      Za nedovođenje bekova otkaz i treneru i sportskom direktoru (može i Mašinom ocu)... pogotovo sportskom direktoru koji je izjavio da imamo bekove.

      Svakako mislim da se treba dovesti trenera koji nije diletant i koji će spremati ekipu za sledeću sezonu i LŠ. (lično bih voleo Milojevića ali onog koji je trenutno u Švedskoj, ako se ne varam)

      I dalje mi je raspoloženje kao da mi je neko (daleko bilo) umro, jbm im sve po spisku.

      E da, jebo ih Roda koji ne zna da uputi centaršut iz dva uzastopna pokušaja, njima Bukari smeta a nije dobio jednu dobru, upotrebljivu loptu... pasovi naših veznjaka su za plakanje ali i Kataija i Ivanića.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ganac, ispunila ti se želja.

        Miloš Milojević novi trener.

        Comment


        • Tri Miloša tu ne pomažu.
          Mi smo već zaboravili da imamo pojačanja, ruse, rusine, jermene, gruzine, spidije...

          Comment


          • Kad će shvatiti stručnjaci i direktori da nije problem u centarforu. Ne može se igrati moderan fudbal sa 3-4 ladoleža i to u sredini terena i očekivati da centarfor rešava probleme.
            Prvo bekovi, half, zadnji vezni, vezni pa tek onda centarfor,ako uopšte i treba posle.

            Comment


            • Očekujem večeras još jedan derbi za zevanje, mada, gledajući defanzivu i jednih drugih, možda i padne koji gol.

              Comment


              • Ne bih ništa dodao, možda samo da će Vujačić "iznuditi" bar 7 faulova i biti 6 puta "mrtav" poput Vase Micića.

                Comment


                • Auuuu, golčina Bukarija!

                  Comment


                  • BOMBAA

                    Comment


                    • Melje nam sredina, Ivanić i Katai dominiraju trčanjem, borbenošću, a i Kanga ništa ne zaostaje.

                      Comment


                      • Katai je kastrofalan u poslednje vreme.

                        Ajd kad Srnić napravi glupi penal i mogu da razumem, ali njega jok.

                        Comment


                        • Ovaj tim nije za ozbiljan fudbal.

                          Za ozbiljan fudbal imaju snage samo pola sata.

                          Blizu sam odluke da ovaj duzdibiduzovski fudbal više i ne pratim.

                          Comment


                          • Trener nam podseća na premijerku.
                            Slažemo se *Stojanče, ovo je bukvalno maltretiranje naroda. Ovaj "sport" služi za par ljudi u i oko fudbala i naročito " komentatore".

                            Comment


                            • Nije za nas ni LE, naše merilo je ko i Partizanu, LK.

                              Comment


                              • Lepo je videti ovako nešto, treba i pohvaliti naročito neke igrače od kojih se najmanje očekuje kao npr Gobeljića.
                                Svaka čast na pobedi i borbi.

                                Comment

                                Working...
                                X