Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponosan, ma bjezi...preponosan sam veceras prvo prvenstvo, Marakana, mocna Argentina, poraz 2:1, odlicna igra.samo jedne stvari se bojim...euforije kako smo vec u osmini finala ili cak dalje, ostale su jos dve tekme koje moramo dobiti a to nece uopste biti lako, zaboraviti ovu tekmu spremiti se za narednu i sa istim pristupom mozemo ocekivati dobar rezultat, inace ako se ufuramo da smo zvijezde eto nas brzo kuci...
    Sve u svemu nastaviti ovako i rezultat nece izostati...
    Hajmo Bosno , Bosno hajmo Hercegovino
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

    Comment


    • Kad sam doš'o iz kafane, pita me žena: "Jesi to opet Pjanić?"
      Džek'o sam joj da me pusti na miru i zapalio Lulić da se smirim. Skuhao sam si Ibričić kafe i ponudio joj, jer, ipak, nije Begović cicija. Mada, ni nama ne teče Medunjanin i mlijeko, da se razumijemo. Uz kafu smo razmišljali da pokrenemo neki biznis, otvorimo neki wellnes & Spahić centar. Treba razmišljati, nije džaba Dekart rek'o: "Misimović, dakle, postojim."

      Comment


      • Tri jako pozitivne stvari su se desile:jako dobra partija protiv Argentine,odlican rezultat veceras izmedju Nigerije i Irana i mozda najbitnija stvar dobili smo igraca za narednih 15 godina o kojem ce pricati cijela Europa.Mume naklon do poda

        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment




        • Ostalo je jos manje od 10 sati do tekme, ja vec poludio...bas me trese neka trema, uffff...

          Kako odigrati, sta ce biti???Ma nemam pojma, samo da momci odigraju kako znaju i nece biti problema...IDEMOOO MAJSTORIIII...

          Hajmo Bosno, Bosno, Bosno hajmo Hercegovinooo
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

          Comment


          • Ne ide vise ni da se citiram sve je ovdje jasno.Godinama mi zeludac ima problema kad ugledam Spahica,Dzeku i Misimovica i to se nakon ovog Mundijala samo jos vise pogorsalo.Kakav sramotan odnos prema dresu pa ja ne mogu da vjerujem.Da ti jedan Sunjic objasni kako se bori,sta reci vise ja stvarno ne znam.Od Papeta ja nisam nista ni ocekivao on covjek nista ne zna,ali sinoc je bas objasnio no ne zamjeram mu toliko...

            Nadam se da ce se barem Misimovic oprostiti nakon ovoga jer on ne igra vise ozbiljan fudbal,Spahica majke mi da sretnem zbog partija i zbog jos nekih stvari koje sam saznao morao bi se suzdrzati da ga ne prebijem
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Kada nam se kapiten pod nadimkom Lepi oprosti od reprezentacije taj dan cu proslaviti kao da sam dobio sina.Kada ti jedan Sunjic pokazuje kako se igra i bori za drzavni dres dodje vrijeme da se zapitas.Nadam se i da nas Jose Mourihno odlazi sa klupe i da ce doci neko ko ce se zahvaliti Spahicu,Mismiovicu,Ibricicu,neko ko nece rodbinu zvati u reprezentaciju i neko ko ce imati hrabrosti naseg dragog idola nacije nekad ostaviti i na klupu.Ocekujem danas jedan srceparajuci status od kapitena i Dzeke na FB jer to rade najbolje.Zao mi je hiljada i hiljada ljudih koji su sinoc bili na ulicama,onih koji nisu mogli spavati sinoc,a Lepog,Dijamanta,Papeta i ostale kompanije mi sekunde nije zao.

              Sinocnja taktika tragikomicna,od prvih 11,od vadjenja Hajrovica,od uvodjenja Susica,od igranja Misimovica 90 minuta da zaista nemam rijeci.Ja sam ponosan na odbojkase,ponosan sam na Begovica,Mumeta,Pjanica,Kolasinca koji su pravi primjeri sportista i koji se bore za drzavni dres,a ovi ostali ne zasluzuju moje nerviranje i nerviranje miliona Bosanaca.

              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Gledaj ti njemu face samo,sram da ga bude
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • To samo kod nas tako može, odigra neko 2 tekme i ispred je najboljeg strijelca u historiji...odigra 40 min, zaplače na kraju...pa je i on ispred

                  Comment


                  • Sušić: Vrućina, loš teren i jak protivnik su razlozi poraza

                    Comment


                    • Ja nemam te kalkulacije ko je plakao i to,sinoc sam cim je svirao sudija prebacio kanal.Znaci nisam nista vidio kako se ko ponasao niti me zanimalo...

                      Kad sam usao na forum i vidio ovu sliku koju je JC postavio samo mi se potvrdilo sve sto sam mislio.Ovo je covjek koji nije sacuvao dostojanstvo,ne smije se ovako nezadovoljan covjek.Ljudi kuci umiru od muke sto smo ispali,a vidi njemu face sram ga i stid bilo.Kao navodno najbolji igrac treba da pogne glavu da se rukuje sa protivnikom ljudski i kultivisano,a vidi seljaka onog mrtvog smijesno mu.Meni se zgadio za sva vremena,posebno nakon ove duge godine gdje je pokazao svoje pravo lice
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Na stranu sve ali samo me zanima zasto Kolasinac nije poceo?Zasto Susicu i nadam se da ce ga to neko pitati jer i pored svih losih taktich rijesenja da je Seo bio na lijevoj strani, mislim da gola ne bi primili.
                        Necu nista vise da pricam jer se sve receno o Dzeki, Susicu, Spahicu, Misketu.

                        Comment


                        • Ja ne poznajem toliko dobro neke vase igrace i repku pa moram da pitam. Ljudi ko je onaj smehotres sto se odaziva na Tino Sven Susic? Koliko smesno izgleda kad taj decko povede loptu ono nije normalno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ja ne poznajem toliko dobro neke vase igrace i repku pa moram da pitam. Ljudi ko je onaj smehotres sto se odaziva na Tino Sven Susic? Koliko smesno izgleda kad taj decko povede loptu ono nije normalno.
                            Taj momak nije nista kriv, vjeruj mi. On je sin od Susicevog brata koji vodi menadzersku agenciju koja se bavi prodajom igraca i on je pozvan da neko cuje za njega da bi se prodao iz Hajduka.

                            Comment


                            • Umre ljudima rodbina, pa suzu ne puste...svako reaguje na neki svoj način...ispade njemu svejedno jbt...nije mu se ni igralo na SP

                              Comment


                              • Umre ljudima rodbina i imaju pravo da reaguju kako hoce to je njihova rodbina i njihovo pravo unutar clanova porodice...ovo je javna licnost i ono sinoc je tragedija za mene i mnoge ljude

                                Ovdje on predstavlja 5,6 miliona ljudi koji ga gleda(i ja spadam u te),ljudi koji su stedili godinu dana da idu da ga gledaju.Pa barem se strpi 2 minute pa se valjaj od smijeha kad dodjes u svlacionicu

                                Sto se tice toga da mu se igralo ili ne,pokazao je na terenu sve
                                Last edited by AK47; 22-06-14, 21:15.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X