Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tino,Hadzic,Ibricic,Sunjic i Avdija ne bi sa mnom mogli na terminu igrati.Bravo Pape

    Ibricic pozvan da bi se udovoljilo Dzeki i Spahi,a i da on moze povesti svoja dva pulena Tinkija i Hadzica.Zec je morao biti pozvan,zatim Prcic,takodjer se moglo i zavrsiti sa Arslanagicem na vrijeme da se htjelo,po meni je Zaha ili Rahimic trebao biti tu i da se povede neko iz nase lige kao neka nagrada,draze bi mi bilo da Hodzic sjedi na klupi nego da gledam amidzino zlato,a mogao se i Muslimovic zvati.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment




    • Pobjeda!
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment




      • Danas odigrana humanitarna utakmica u Gradačcu između A repke i mlade repke. Na kraju rezultat 5-0 u korist A repke, ali rezultat je svakako bio u drugom planu. Prikupljeno je oko 80.000KM od ulaznica, te još 20.000KM od prodaje 100 dresova sa potpisima igrača.

        Što se igre tiče nije izgledalo loše, ali je bilo evidentno da se igra sa pola snage kako i priliči jednoj ovakvoj utakmici, pogotovo mlada repka koja je igrala u grču i dosta bojažljivo zbog straha da se neko ne povrijedi. Izdvojio bih Hajrovića koji je danas briljirao, usudiću se reći da je napravio barem 7-8 odličnih prilika za gol. Pored njega tu su i ostali rezervisti koji su odigrali zadovoljavajuće - Višća i Ibričić (nisam očekivao da ću ga pohvaliti ).
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Baš dosta Željinih igrača u i oko repke, premoćna slika

          Comment


          • Zukanović žestoko kažnjen: Ne ide u Brazil!

            Hahahahaha kakav seljacki fazon i odose lagano i Tinky Vinky i Hadzic na Svjetsko.

            Zao mi Zuke,dobar igrac i jos bolji momak.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment



            • :bi ggrin:
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment


              • Kakva dominacija Besica sinoc , ono je brutalno bilo

                Kao da sam Yayu gledao

                Odlicne dvije utakmice , ali odlicne , samo nastavite ovako momci i u Brazilu i ako Bog da da prodjemo u drugi krug , a kasnije je sve moguce
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Nisam gledao ali mi je stari prenosio utiske a malo i citam, kaze da trce kao ludi, pozrtvovanje na nivou, izgleda da su se bas nalozili...Besic kaze odlican, Dzeko zvijer a kaze da i Shminkin pulen Tin Susic uopste nije los...

                  Ne znam, ali dobiti Obalu i Mexico pa i u prijateljskim smatram uspjehom, bitno je da imaju zelju, svidja mi se i ova igra sa jednim napadacem, u odbrani Kolasinac i Bicakcic sa Spahom, sreca pa se i Mujdza vratio, Miske je navodno dosta popravio fizicku spremu...sve u svemu izgleda lijepo

                  Vidjecemo...
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Bas je odigrao doktorski brate . Uzeo je jedno 50 lopti , i to uvijek kad uzme loptu pronalazi neka mangupska rjesenja , prodje par igraca i onda da spektakularnu loptu , djeluje kao da ima 121 utakmicu za repku , a ne da ima tek 21 godinu .. Evo i Pape je rekao da je s ovim partijama osigurao mjesto u startnih 11 u Brazilu , a to je to , taj defanzivni vezni za kojim smo toliko bolovali .. Konacno je tu i momak bi trebao biti jedan od nosilaca nase igre u narednih 10+ godina ..

                    Svi su bili odlicni , ili eto skoro svi , da ne imenujem ove koji su sinoc bili losiji malo od ostalih

                    Ministar odbrane imao dvije spektakularne odbrane pred sami kraj , prije toga i nije imao previse posla
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • znači imamo se čemu nadati, posložio Sajo kockice

                      bolje izgledamo samo sa Džeksonom naprijed?

                      Comment


                      • Ovo zasad djeluje odlicno, ako nista bar dovoljno za prolaz grupe (nadam se)
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                        Comment


                        • Pa sta je ovo jel mi igramo na tom nekom prvenstvu u Brazilu...koliko ja vidim kao da ne igramo

                          Mene vec euforija hvata, ne mogu docekati tekme nase reprezentacije...ako budu igrali kao na prijateljskim imamo se cemu nadati...

                          Evo jedan motivacijski video
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Na ovo smo cekali 20 godina,bilo je situacija kada se cinilo da svoje snove necemo nikada ostvariti,ali ovako je sigurno najsladje.Veceras kad istrcimo na Marakanu i kad se zacuje himna mi Bosanci i Hercegovic cemo biti najponosniji narod na svijetu u tom trenutku.Hvala svim selektorima od Muzorovica do Susica,hvala svim igracima od Konjica do Dzeke jer su svi oni zasluzni sto ispisujemo novu historiju BiH fudbala veceras u Brazilu.Nadam se da cemo sto duze uzivati u igrama nasih Zmajeva u Brazilu jer ovi momci za to imaju kvalitet.Cijeli svijet ce ovaj mjesec upoznati bosanski inat.

                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Veceras je specijalna noc za sve Bosance i Hercegovce...prva tekma na velikom takmicenju, neopisiv uspjeh za sve nas...jos uvijek nisam siguran da li je sve san ili java, ali ubrzo cu vidjeti da je sve java...nemam sta vise ni reci, momci odigrajte kao do sada i rezultat ce biti dobar, Argentina jeste sila ali treba se boriti a ovi nasi to znaju...Sretno Zmajeviiiiiiii
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                              Comment


                              • Ajde Edine daj go večeras i ispoštuj me.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X