Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne zelimo da idemo na SP kao turisti neke stvari ce se morati promjeniti:

    1.Pape treba da shvati da ne moze isto igrati protiv Lihtenstajna i Argentine,samo lud covjek moze krenuti na Argentinu sa Dzekom,Ibisevicem,Mismovicem i Pjanicem.

    2.Misketu hvala za sve,ali on moze samo igrati protiv ekipa koje napadamo svih 90 minuta,a posto takvih nece puno biti na SP njegov maksimum moze biti pokoji ulazak sa klupe

    3.Avdija ne smije igrati pa ako treba stavit i Begovica da igra beka,ja garantujem da u nasoj ligi ima nekoliko igraca koji sigurno nisu losiji od Avdije

    4.Dzeko treba prestati glumiti superzvijezdu i nek se ugleda na Aguero-a koji nas je sam dobio sinoc

    Nije sramota izgubiti od Argentine,ali na nacin koji smo igrali treba da ih bude sramota vrlo lako se moglo u debakl ono sinoc pretvoriti.Pape mora da shvati da je Misimovic visak ovde i da je jedan od napadaca visak i da ne mozemo biti jedina ekipa na svijetu koja igra bez zadnjeg veznog.Sinocnji dobitak je sigurno Seo,momak je uz Begovica definitivno najbolji bio.

    Neki moj sastav kako bi trebalo izgledati to na SP je:Begovic,Mujdza desno,Kolasinac lijevo,stoperi Bicakcic i Spahic,dvojica u sredini Salihovic i Medunjanin,Lulic lijevo,Hajrovic desno,Pjanic iza napadaca i Dzeko u napadu s tim da ako Dzeko nastavi igrati preko neke stvari moze i Vedo kao napadac.

    I da pozdravim Senada i njegovu televiziju sto sam sinoc cekao da se ukljuce u 20 i nekoj minuti.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Sto se tice formacije isto sam danas drugovima rekao,samo bih ja stavio Zukanovica umjesto Bicakcica meni je daleko bolji od njega...

      Kakav je igrac Angel Di Maria kad mu trener da slobodu u igri,bolesno nas je maltretirao sinoc

      Sta ce Pjanic jadni s kim da igra sinoc kome god da doda loptu niti znaju centrirati niti znaju primiti(Dzeko i Ibisevic)

      Misimovic je igrac protivnika vec dugo,dan kada ne bude igrao za repku ja cu proslaviti kako dolikuje,hvala mu za nista smece jedno obicno debelo...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Sinoćnja utakmica je najbolje pokazala koliko nam je potrebna širina u igračkom kadru, jer mi sa 2 povrijeđena igrača moramo mijenjati cijelu formaciju. Recimo sinoć Pjanić povučeniji dosta, s tim nije imao mnogo prostora naprijed, 1-2 lopte da je uputi za cijeli meč. Zatim, desni bek sa labilnim i krhkim Mujdžom gdje nemamo dostojnu zamjenu za istog. Vršajević može igrati protiv Lihtenštajna ili Latvije, al' svaka jača reprezentacija će pokazati da on nije kalibar za repku. Zadnji vezni nam je također rak rana, kad bi Rahimić bio par godina mlađi barem da iznese teret SPa. Mnogo prostora su imali Argentinci, kasnio Medunjanin mnogo, nije bilo mnogo destrukcije njihove igre, većinom nije uspijevao ni faulirati brzonoge igrače Argentine. Salihović ili Kolašinac se moraju probati na toj poziciji u narednom periodu, a budući kako je Kolašinac sinoć odigrao perfektno u defanzivi mislim da bi mogao iznijeti i taj teret. Papetova taktika je također imala mnogo propusta, ne može mu se mnogo zamjeriti jer je morao improvizovati, no bilo je dosta grešaka. Preofanzivno je krenuo na jednu pokretljivu i brzu reprezentaciju, što je na početku bilo osuđeno na propast. Bez ijednog destruktivca u sredini, pokušao je sa Medunjaninom i Pjanićem ali evidentno je da oni nisu mogli odraditi to. Zatim previše troma igra prema naprijed, čemu je kumovao Misimović koji je bio nevidljiv veći dio susreta. Izmislio je on 1-2 lopte za napadače, al' to je premalo protiv Argentine. Odbrana prilično nesigurna, ne znam kada su zadnjih put štoperi imali kikseva kao sinoć, mnogo puta su ispadali, pogotovo Bičakčić. Svakako da će to mnogo bolje izgledati sa Mujdžom i Zukanovićem, mada je činjenica da je bila prisutna ogromna doza nesigurnosti. Begović odličan kao i uvijek do sada, ne smijem ni da zamislim šta bi bilo sinoć bez njega i da je Fejzić stao na gol. Napadači nisu vrijedni spomena, sem one 2 prilike na početku ništa nisu uradili. Ibišević je onaj zicer morao pretvoriti u gol, utakmica bi onda otišla 2. smjerom. Džeko je također posebna priča, pored toga što se lopta od njega odbija kao od stijenu nikakve volje i želje. To je ono što bode u oči, nezalaganje, jer poraz k'o poraz, ni prvi ni zadnji. Od ostalih prolaznu ocjenu bi mogli dobiti Kolašinac koji je igrao prilično dobro, zatvorio je tu lijevu stranu, već u 10. minutu su Argentinci bili svjesni da smo mnogo tanji po strani na kojoj igra Vršajević tako da su odmah tamo prebacili težište igre. Višća na moje iznenađenje solidan, mislim da sa onakvim predstavama ostalih može dobiti prolaznu ocjenu. Nadoknađivao je izostanak Kolašinca u igri naprijed, trčao mnogo i borio se, što je i najbitnije, da je imao veću podršku ko zna šta bi bilo. Bojao sam se da neće zakazati, no opravdao je povjerenje Sušića, sada imamo sasvim dobar back-up za Lulića. Ima dosta stvari koje se moraju popraviti, sinoć su one bile očigledne i mislim da je ova prijateljska utakmica odlično došla da se neke stvari rasvijetle.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • U prvom šeširu za kvalifikacije EP 2016

          Comment


          • http://scsport.ba/vijest/64238

            Odakle samo izranjaju ove "patriote" sada.

            Inače, ogroman uspjeh je 1. šešir za kvalifikacije za EP 2016. To je nagrada za dobro odrađena posljednja 3 kvalifikaciona ciklusa, tek sada dolaze do izražaja 2 baraža koja smo izborili. Biće to još jedna odlična prilika za plasman na veliko takmičenje, uz malu dozu sreće možemo ponovo dobiti grupu koja će biti lako prolazna.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • http://www.klix.ba/sport/nogomet/hoc...azil/131120147

              Evo još jednog koji izroni k'o grom iz vedra neba. Fino je ovo sad se sami nude.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • http://bhdragons.com/susics-dilemma-...d-cup-players/

                Zanimljiv članak - potencijalni reprezentativci. Ima mnogo imena, onih za koje je realno da uskoro obuku dres državnog tima, ali i onih koji to zasigurno neće uraditi.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Moj favorit Cocalic. Nepravedno zapostavljen.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • radiosarajevo.ba/mobile/novost/135548
                    Smijesi se jos jedno veliko takmicenje
                    Last edited by LegendaBL; 20-12-13, 14:49.
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                    Comment


                    • http://reprezentacija.ba/index.php/8...selekcija/1861
                      Uefa danas i zvanicno objavila spisak jakosnih grupa kvalifikacija za Euro 2016, Zmajevi zvanicno u prvom sesiru
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • Objavljen je spisak za Egipat, jedino pozitivno je sto neki koji ne igraju ni minute nisu dobili poziv a Sule nastavlja sa Hajdukovcima Tin Susic novi igrac repke

                        http://www.klix.ba/sport/nogomet/sus...vica/140216091

                        Comment


                        • U nasoj reprezentaciji je najbitnije da igras u Hajduku.

                          Najjaca mi je izjava Papeta kako Prcic nece na SP jer nije standardan u Sochaux-u i kako ce mozda zvati Tankovica,ali mora vise igrati,a to sto njegovi ljubimci Avdija i Tino slino ne bi ni u jednom od ta dva kluba mogli opremu cuvati nije bitno.

                          Sigurno jedno pet igraca od ovih pozvanih ne zasluzuje da se nalazi na spisku,samo se nadam da ce ovo njihovo sijelo u Austriji dati ucinka pa cemo privoliti Tankovica i ostale da zaigraju za nas.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Miralem dobio sina, zove se Edin

                            Comment


                            • http://www.klix.ba/sport/nogomet/san...jest/140221079

                              Svaka cast za selektore

                              Jebo Sochaux , ko da je bitno tamo biti standardan , valjda je bitnije u Hajduku igrati i odatle dobiti poziv za reprezentaciju ..

                              Steta sto momak nece igrati za nas , jer talenta ima , ali ocigledno nije ni on budala i potpuno razumijem njegovu odluku .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • http://www.klix.ba/sport/nogomet/sel...ijeb/140223059

                                Da hoce nekako pasos izgubiti pred polazak na SP.

                                Comment

                                Working...
                                X