Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislis ne mozemo pobjediti?

    Pa i ja mislim da ne mozemo,jer su Slovaci prejaki da bi ih dobili u gostima.Rekao sam,da im je to prilika da pokazu to o cemu je Susic pricao

    Comment


    • Ljudi nije problem uputiti kritiku, to je sastavni dio nakon poraza i svakako da će se to raditi, ali nije lijepo i korektno vrijeđati najboljeg strijelca BiH svih vremena, koji je kako sam već ranije napisao toliko puta usrećio i učinio ponosnim sve Bosance i Hercegovce, da bi ga sada zbog jednog ispada omaložavali, vrijeđali i pljuvali. To nije nikako zaslužio, pogotovo ne on, barem malo poštovanja da ukažemo na sve što je do sada uradio. I niko da se oglasi prije utakmice, negoli poslije poraza, a vjerujem da smo pobijedili da niko ne bi ni spomenuo taj sukob na relaciji Džeko-Hajrović. Znači, glavu dajem da niko, ama baš niko to ne bi spomenuo. Ali eto nakon prvog poraza niko nam ne valja, pa čak ni Džeko.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Ma ne mozemo izgubiti regularno ni od koga..odmah teorije zavjere...i nije to samo za reprezentaciju...ista stvar je i na Zeljinim utakmicama...a vjerujem i na ostalim stadionima...

        Bolesno je kakvih sve komentara covjek moze cuti

        Comment


        • Kakva je ovo atmosfera,postalo mi je svejedno hoce li se plasirati ili nece.Mada je meni 2.mjesto u ovoj grupi kao da se nismo nikako plasirali

          Comment


          • Puno ti je trebalo da ti postane svejedno....ali nisi jedini

            Comment


            • Uz angažovaniju igru, borbeniji i hrabriji pristup i da ne zakaže cijela ekipa kao što je bio slučaj u Zenici možemo do povoljnog rezultata. Ako se uspiju sada pribrati i ohladiti glavu nakon ovog poraza, te uspostaviti barem približnu formu onoj u kojoj smo bili prije ove famozne utakmice, sve je moguće. Prije svega potrebno je odsjeći njihov tandem Weiss-Hamšik koji nas je uništio u prvoj utakmici. Ne toliko Hamšik, koliko se je Weiss šprdao sa nama. Imao je mnogo prostora pored Medunjanina, koji definitivno ne može odraditi defanzivnih zadataka koliko i Rahimić. Salihovića vratiti na beka, a Lulića na krilo, to je naša najubitačnija kombinacija. Valjda će i Misimović i Pjanić uspjeti probaciti neku genijalnu loptu do Džeke/Ibiševića ili da se ova dvojica više aktiviraju u igru i traže sebi prostor. Onako pored granitne odbrane Slovačke koja je najjača u skok igri teško će doći neka lopta "na tanjiru". Sve je moguće, sve opcije su otvorene, oni su dobili krila nakon utakmice u Zenici, pokazali su svoj kvalitet i da mogu napraviti puno više, dok sa druge strane druga "meč lopta" za nas i sumnjam da ćemo ponoviti igru kao u Zenici.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Puno ti je trebalo da ti postane svejedno....ali nisi jedini
                Jeste puno,koliko je jos repki da nikada nije bilo ni na jednom velikom takmicenju?I dobijemo ovakvu grupu i nama nesto opet visi,ma nek ide svu PM.Oni ce i dalje dobijati milione a mi cemo isto zivjeti

                Comment


                • Isto cemo zivjeti i ako se plasiramo u Brazil

                  a oni ce i poslije Brazila zaradjivati milione...ali cemo im valjda onda i halaliti te milione...sta li

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Isto cemo zivjeti i ako se plasiramo u Brazil

                    To sam htio da kazem Neka me sutra iznenade pobjedom i bicu sretan,sto je dovoljno

                    Comment


                    • Spoiler


                      Da se ne peglamo više, tek sada je prava istina izašla na vidjelo.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Posto sam svojim postovima poceo ovu diskusiju i vidim da ste pogresno me shvatili. Nisam nijednom pomenuo igru Edina Dzeke, koja protiv Slovaka bila ispod nivoa. Nismo mi igru Edina Dzeke u mnogim utakmicama komentarisali bio je postedjen kritika cijele javnosti, a kao svaki reprezentativac treba biti posteno kritikovan. Mene je zabolilo to sto se on igra sa reprezentacijom, pa dolazi nakon tri dana zbog privatni razloga (kasnije ce se saznati zbog ega nije zelio da dodje, vec ga je kapiten Spahic nagovarao da igra za svoju zemlju). Sta mislite da je neki drugi igrac ovo uradio, da li bi ga Pape kaznio? Kaznio bi kao svakog do sad igraca koji je prekrsio dogovor, sjetimo se Safeta Nadarevica. Je li to Dzeko iznad reprezentacije? Ocito jeste. Kazes ne bi se ovo ni spomenulo, pa zasto je moralo ikako doci do situacije da se on moli da igra za nas. Nije nam bila dovoljna utakmica sa Albanijom u Tirani kad smo izgubili dva boda (kasnije bi bila dovoljna za direktan plasman) zbog istog klana.

                        Sad o utakmici u kojoj glavni krivac (ako se moze tako reci jer ne znam mozda me i zbog ovog ''napadnete'') Safet Susic koji ono sto je perfektno funkcionisalo mjenja i izmislja toplu vodu. Ponavlja gresku iz Rumunije, tada je rekao da zajedno ne mogu (mogu ali da ne igra jedan od napadaca, jos je tad igrao ''fantazista'' Ibricic) igrati Misimovic, Pjanic i Medunjanin u ozbiljnim utakmica. Kasnije se opravdava da je po svaku cijenu zelio pobjedu ofanzivnom igrom, pa kako se zove igra sto smo do sad igrali u kojoj smo zabili 23 gola.

                        Vratit se na staro i uz pravi angazman svih igraca pobjeda ne smije doci u pitanje, jer smo bolji. Ta prica da nam je svejedno hocemo li otici u Brazil je smijesna, pa samo zamislim ljeto preko dana pripremanje za utakmicu i onda navecer, nekad i u jutarnjim satima pracenje reprezentacije i nerviranje.

                        Comment


                        • Meni samo nije jasno cemu onolika njegova bahatost u onoj emisiji,nacin na koji prica ljudima nakon sto preko neke stvari nije mogao loptu primiti na utakmici niti je zelio,umislio da je CR pa da mu se moze da se bahati.Go on moze da zabije,ali i ne mora meni licno je svejedno,ali kad se nosi sveti dres onda izvoli vidjeti kako to rade Salihovic,Lulic i ostali da ne nabrajam,trud ce se uvijek cijeniti...a od njega ga i nismo vidjali bas cesto ja sam to uvijek podvlacio nema veze sto mi je drag...

                          Pitao me nedavno jedan covjek sta mislim o tome kako mi igramo ovako dobro i trpamo svakoga kad se njemu cini da nam igracki kadar i nije nesto...odgovorio sam kratko,mi smo najblize timu sto se moze vidjeti u svijetu sporta.Tu je nasa snaga cijelo vrijeme jer su oni djelovali kao porodica barem meni.Dzeko je to sada narusio i to se osjetilo na rezultatu,stavio je sebe ispred tima,ispred svetog dresa i jos dolazi u ovu emisiju kao kaubojac,on i Spaha,on i Spaha...picka vam materina obojici ko ne vidi da vi pravite tim je slijep kod ociju

                          Mozda je nekima i svejedno hocemo li u Brazil,ali ja taj nisam sigurno,meni uopste nije svejedno...i ima nas jos barem par miliona ovakvih.Hocu da mi srce stane kad budemo igrali protiv Argentine i slicnih,hocu da se nadam i mislim da smo mi neko i nesto,imam pravo na to
                          Last edited by AK47; 09-09-13, 21:14.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Meni samo nije jasno cemu onolika njegova bahatost u onoj emisiji,nacin na koji prica ljudima nakon sto preko neke stvari nije mogao loptu primiti na utakmici niti je zelio,umislio da je CR pa da mu se moze da se bahati.Go on moze da zabije,ali i ne mora meni licno je svejedno,ali kad se nosi sveti dres onda izvoli vidjeti kako to rade Salihovic,Lulic i ostali da ne nabrajam,trud ce se uvijek cijeniti...a od njega ga i nismo vidjali bas cesto ja sam to uvijek podvlacio nema veze sto mi je drag...

                            Pitao me nedavno jedan covjek sta mislim o tome kako mi igramo ovako dobro i trpamo svakoga kad se njemu cini da nam igracki kadar i nije nesto...odgovorio sam kratko,mi smo najblize timu sto se moze vidjeti u svijetu sporta.Tu je nasa snaga cijelo vrijeme jer su oni djelovali kao porodica barem meni.Dzeko je to sada narusio i to se osjetilo na rezultatu,stavio je sebe ispred tima,ispred svetog dresa i jos dolazi u ovu emisiju kao kaubojac,on i Spaha,on i Spaha...picka vam materina obojici ko ne vidi da vi pravite tim je slijep kod ociju


                            Auu,kao i uvijek. Nema se tu sta dodati puno

                            Comment


                            • I kako ti znaš da je njega Spahić molio, da on zbog ega i ponosa nije htio doći na okupljanje, kako znaš da zaista nisu u pitanju privatni razlozi? Hajde molim te lijepo kad već ideš do te mjere, daj nam neki čvrst dokaz da je to tako da se ne peglamo više.

                              Shvataš li šta Džeko znači za ovu repku? Da je nemoguće da ga Pape izbaci, kako bi se tada našao na udaru te iste javnosti, kojoj sada Džeko smeta. Dvoličnost bi bila na djelu, iako i već sada jeste. Koji crni Nadarević, to je isto kao da Vršajevića kazni, on i Džeko ne mogu se porediti. Džeko ima toliko kredita što je sada evidentno i to je to. Ako Sušić smatra da je tako, on vjerovatno najbolje zna budući da nas je doveo do ovog prvog mjesta. Zbog neko Švicarca, koji je tek kada je uvidio da smo na korak do Brazila odlučio se priključiti repki, a prethodno pljuvao Džeku, kažnjava naš najbolji strijelac svih vremena što je kasnio iz privatnih (opravdanih po njegovim i riječima Sušića), nema smisla. Ili ok, ako misliš da je bolje da Džeko bude izostavljen iz ekipe u Slovačkoj, drugoj meč lopti, onda uredu. Ne mora se on zbog velikog kredita koji ima kod Sušića i navijača vrijeđati, ne mora i ne smije i sve dok ne izađe neki konkretan dokaz da su te mahalaške istina ja ću radije vjerovati njemu i Papetu.

                              A vi što čekate svaki kiks, ne bi li oblatili nekoga, prikazali kako je nevjerovatno loša atmosfera u ekipi, kako su neki klanovi napravljeni, javite se sa istim informacijama prije mečeva, ako je ikako moguće da argumentujete to adekvatnim dokazom.

                              Nismo, nismo ni zaslužili bolje, ne mogu da vjerujem kako pogan i glup narod, hajmo narušiti atmosferu do maksimuma i sada kada smo nikada bliže SP-u razjebati sve što se gradilo do sada, ne bi li nas Slovaci opet otresli. Hajmo staviti ponovo ogroman pritisak na Džeku i kompaniju pa da ponovo od straha ne mogu mrdnuti. Hajmo Bosanci i Hercegovci, patriote čija prava strana ispliva tek kada došu teški dani. Toliko i od mene, ako nemate neki dokaz da je sve tako kako levati poput Bahe pričaju, ne reciplicirajte me.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Samo se nadam da su gledali veceras ovu utakmicu i da se nisu najezili nego shvatili kako se igra za reprezentaciju,kad jedan Mirza moze ginuti za reprezenatciju,a valja mu doci iz NBA-a i igrati sa Bavcicem onda se i oni mogu ponasati kao odrasli ljudi.Mada izgleda da su nam odnosi u reprezentaciji nula.

                                Jos se nadam da ce nas neko odozgo pogledati napokon jer meni za ove 22 godine zivota je dosta neuspjeha,ne mogu vise da gledam kako nas svi tapsu po ramenu i govore odlicni ste bili,vise srece drugi put.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X