Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baho se sekunde nije promijenio, on idalje misli da moze uticati na reprezentaciju ko sto je uticao. Znao je poslije svakog poraza na kraju prenosa postavljati ovakva pitanja. Sto mangup ovo nije napisao pri utakmice, nisu ovo vremena kad se rijeci Bahe nesto pita. Kakva atmosfera, da je jedna lopta u prvom poluvremenu usla ne bi rijeci bilo o famoznoj atmosferi.

    Poslije utakmice sam napisao nek se sad vade kad su sami usrali sve sto su stvorili, sve je u njihovim rukama.

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Baho se sekunde nije promijenio, on idalje misli da moze uticati na reprezentaciju ko sto je uticao. Znao je poslije svakog poraza na kraju prenosa postavljati ovakva pitanja. Sto mangup ovo nije napisao pri utakmice, nisu ovo vremena kad se rijeci Bahe nesto pita. Kakva atmosfera, da je jedna lopta u prvom poluvremenu usla ne bi rijeci bilo o famoznoj atmosferi.

      Poslije utakmice sam napisao nek se sad vade kad su sami usrali sve sto su stvorili, sve je u njihovim rukama.
      Ma to je to, traži prostor da bude u centru pažnje i to na ovakav bijedan i pogan način. Treba ga kroz šake propustiti zbog gluposti koje piše. Gdje je levat bio sa ovim insajderskim informacijama prije početka susreta da napiše kako su neki loše dočekali Hajrovića ili kada je tek izašao sastav da ga prokomentariše kako ne možemo sa 3 playa i da ćemo izgubiti. Al' jok, lako je biti general poslije bitke, a još kad vidim da na onakvim glupostima nakupi lajkova, stvarno ne znam čime ovaj narod razmišlja.

      I što se Hajrovića tiče, u jednu ruku i zaslužio je da ga se loše dočeka. Šta on balavac ima loše pričati i omaložavati Džeku, repku, pa kada se izvuče iz konteksta i cijelu naciju. Nije ni čudno što ga neko ne gotivi nakon njegovih levatskih izjava.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Doslo je do toga da je meni svejedno hocemo li otici na SP jer ne vidim razlog da gubim zivce kad ocigledno nasim "zvijezdama" nije stalo.Nije problem ni igre,desi se svakom losa utakmica stvar je pristupa.Pod broj jedan Dzeko i kompanija.Zna Akisa sta sam mu slao prije utakmice da ne bude lako je pricati poslije.Svi znaju da mi je on jedan od najdrazih igraca u reprezentaciji,ali ovakvo ponasanje nije dopustivo.Fino nek on,Spaha,Ibricic,Hasagic i ostali drugovi prave sebi ekipu ali na turniru u Makarskoj.

        Hajrovic je za mene 0 od covjeka,ali nit smo mi Brazil da odbijamo igrace nit je ovo necija privatna prcija pa da on radi sta hoce i kako hoce.Zatim mnogi su umislili da su igracine i njima reprezentacija dodje kao odmor od kluba.Slag na sve je Pape koji forsira neke igrace koje rodjena mati ne bi zvala,a nit ima autoriteta.Sinoc jedini Begovic i Lulic zadovoljili.Uprkos svemu ja i dalje mislim da cemo vidjeti Brazil,ali krajnje je vrijeme da se pocnu ponasati svi kao profesionalci i odrasli ljudi.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Ovo sto si napisao je istina, samo niko od novinara nema muda da to kaze. Svi se oni uvrede kad im kazes istinu, pa onda prijete kako nece igrati za repku.

          Zna se da neki igraju zato sto su Seadovi igraci, a neki su jarani sa Spahom i co. i sad se Dzeko nasao uvredjen sto je Hajrovic pozvan, pa ima neki privatni problema.

          Comment


          • Znaci to je razlog kasnjenja Dzeke......Samo me zanima kakve veze on ima sa pozivanjem igraca ali eto

            Comment


            • Slažem se da je prije svega potreban trener sa autoritetom, pa Džeko i kompanija ne bi pravili ovakve ispade. Džeko svakako ima razloga da ne gotivi Hajrovića, ali kao što @Joe reče nije ovo privatna prcija da radi šta i kako hoće. Pape treba da pokaže muda pa Džeku izbaci kada mu se doslovno ne igra, a ne da se onako traljavo šeće po šesnaestercu protivnika. Njemu ovo nije prva utakmica da odigra ovako loše i bezvoljno, dešavalo se i ranije dosta puta, samo što uspije nekada zabiti pa ga to "opere". Ovakve stvari koje se rade u pionirima, eventualno kadetima nam sada nikako nisu potrebne kada će i atmosfera, moral, samopouzdanje opasti, a pritisak dobrano narasti. Isto kakva djeca, ja neću igrati ako će igrati on ili moja je lopta ja moram igrati. To se mora iskorijeniti, odnosno da Pape počne sa profesionalnim pristupom i bez milosti za bilo koga, pa makar to bili Džeko ili Spahić.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Amrina kujica nam se najezila poslije pobjede kosarkasa
                http://sportsport.ba/bh_kosarka/dzek...-sam-se/113262

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Amrina kujica nam se najezila poslije pobjede kosarkasa
                  http://sportsport.ba/bh_kosarka/dzek...-sam-se/113262
                  Cuj Amrina kujica daj malo postovanja.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Prema kome postovanje, isto ono postovanje koje je on imao prema nama u prosloj sedmici.

                    Comment


                    • Trebate ljudi malo ohladiti, mora se nekad i izgubiti a nazalost mi smo eto sad kad nam najvise treba. Igrali smo poprilicno lose.

                      Što se tiče igraca koje pominjete, mislim da je naš problem sto jedva skrpimo početnih 11 a na klupi rijetko imamo nekog ozbiljnijeg. Hajrovic je za mene ljudina jer je izabro' da igra za nas i mislim da ce biti veliko pojacanje. Pa samo zamislite kakvu to sliku o ovoj zemlji imaju momci koji se rode u evropi ili oni koji s otisli odavde kao djeca.
                      Ako je istina to što pricate za Džeku onda je to poprilično neprofesionalno od njega.
                      sigpic
                      "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                      Comment


                      • Dzeko jeste Amrina kujice, dobro kaze Danijel..

                        Nedavno sam ga vidio kako hoda sa njom gradom, sav ono kurcevit, kao on je Boss. A cim ona nije u blizni on je mali djecak. To mi se ne svidja kod njega jer se ponasa drugacije zbog nje. Izuzetno ga postujem, ali neke stvari koje radi u posljednje vrijeme nisu lijepe.

                        Al opet ja ga ocekujem sutra da mu proradi inat, kao sto mu obicno proradi pa i meni i mnogima da zacepi usta
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Moze on sutra pet golova zabiti ovo mu nikad zaboravit necu. Ko si bolan ti da uslovljavas selektora i da po tebe moraju ici ljudi da te moljakaju da igras za svoju zemlju u kojoj si proveo djetinstvo koje nije bilo bajno, ali ako si ista naucio onda je da postujes svoje ljude kojima uspjeh ne moze donijeti nista materijalno, ali zato budemo ispunjeni ponosom. Njegov ego je bitniji od ljudi koji vec planiraju da idu u Brazil, kojima poslije utakmice nije dobro zbog poraza. Pa onda pravi neki intervju na drzavnoj televiziji i jos veci gnjev navlacis na sebe nazivajuci pojedince misevima. Pitam se dokle ce ici sa omalovazavanjem ljudi iz njegove BiH. Hoce li , ako Bog da kad pobjedimo Slovacku, poceti likovati... Nek se sjeti Hasana Salihamidzica koji je trpio razne neosnovane kritike, nikad nije nista rekao protiv svojih ljudi.

                          Koliko sam ga gotivio sto pomaze siromasnim, svojim igrama na pravi nacin prezentuje BiH i njegov uspjeh sam smatrao svojim.

                          Comment


                          • ''Misevi'' progovorili

                            Edine, nadamo se da nisi mislio na nas miševe koji plačemo i kad reprezentacija gubi i kad pobjeđuje, nadamo se da nisi mislio na nas miševe koji dajemo po stotinu maraka da bi iz garaže Bilinog polja gledali i navijali za reprezentaciju BiH, a usput popili sok kojem je rok istekao još prije sedam godina. Nadamo se da ne misliš na nas miševe koji smo te proglasili najboljim igračem svijeta, nadamo se da ne misliš na nas miševe koji smo od tebe napravili kult heroja nacije. Nadamo se da ne misliš na nas miševe koji posljednji dinar dajemo svojoj djeci kako bi kupila tvoj dres, lažnjak, na Baščaršiji. Nadamo se da nisi mislio na nas miševe koji vjerujemo sutra u uspjeh i koji se nadaju da ćete ti i družina sutra pokoriti Slovačku. Nadamo se da nisi mislio na nas miševe koji objavljuju video svakog tvog driblinga na meču Norwicha i Manchester Cityja, u Liga kupu. Nadamo se da nisi mislio na nas miševe koji imaju pravo da kažu kako se nisi dovoljno trudio protiv Slovaka, što je činjenica. Nadamo se da nisi mislio na nas miševe koji su razočarani i uplakani proživjeli noć petka, te nismo mogli zaspati do kasno u noć, jer ste ti i tvoje društvo odigrali „sjajnu“ partiju protiv Hamšika, Weissa i Škrtela. Mi smo, dakle, miševi jer ste ti i družina uputili samo jedan šut, tokom svih devedeset minuta, u okvir gola Slovačke. Mi smo, dakle, miševi jer ti kasniš tri dana na pripreme reprezentacije, zar ne?! Mi smo miševi...
                            http://source.ba/clanak/665910815936.../?ref=aktuelno

                            Comment


                            • Kakav smo mi narod jebem ti zivot jedan poraz i odmah niko i nista ne valja.Volio bih sad da se i ne plasiramo kad smo stoka i ne znamo nista da cijenimo.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Džeko nikako nije zaslužio da ga se zove kujica, jer taj čovjek nas je milion puta obradovao, učinio nas ponosnim, sve ono što je do sada napravio za ovu repku treba zanemariti zbog jednog ispada i vrijeđati/omaložavati ga? Ne pije vode, nikako. Jeste da se ponio neprofesionalno i nekorektno, al' on sada kada bi se oprostio od reprezentacije niko mu ne može prigovoriti, budući koliko nas je zadužio.

                                @soe

                                Tako ti je kod bosanskog mentaliteta, sve će ljudi zaboraviti zbog jednog ispada, iako su svjesni šta je taj čovjek uradio za BiH.
                                Last edited by Merlin; 09-09-13, 16:24.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X