Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Glavna fora na forumu, a verujem i sirom sveta medju fanovima je da postoje dve struje.
    Jedna koja ne gleda ni levo ni desno, nego misli kako je ovo sve sto ce LA uraditi i da su oslabljeni ekstremno ovim trejdom.
    Druga (u kojoj sam i ja btw), koja zna da ce Mitch i porodica Buss nesto uraditi, ali ne zna sta.



    U svakom slucaju, poenta je da niko nema blage veze sta ce se konkretno dalje dogadjati.
    Ма доводе Двајта. Све осим тога не би имало смисла за Холивуд.

    Види овако. Ако Отис Смит буде забушавао са трејдом Хауард- Бајнам ( и Хидо и отпаци са друге стране) Штерн ће заказати састанак на гајби Мича Купчака у Малибуу. Док буду са терасе гледали на океан, Штерн ће понудити Смиту првог пика на неком следећем драфту, а Купчак ће му понудити чирлидерсицу Лејкерса која га чека у спаваћој соби спремна да испуни све његове фантазије. И сад ти мени реци, како то одбити?

    Comment


    • I ja se slažem da će uspeti da izmajmunišu nešto za Howard-a ali šta će sa ostatkom tima?

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • A ha, evo cake... Evo upravo citam... Okafor ili Jack u LA najverovatnije.

        EDIT: Jos jedna mogucnost je Scola u LA. Dakle, ovaj trejd jos uvek nije gotov.
        Last edited by Ernesto; 09-12-11, 01:45.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Da, sad sam i ja procitao, vrlo lako se moze desiti da Okafor zavrsi u LA-u.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by Branislav View Post
            I ja se slažem da će uspeti da izmajmunišu nešto za Howard-a ali šta će sa ostatkom tima?
            Sami su sebe doveli u ovu situaciju, kako ce se izvaditi to samo bog zna... Prosto ne vidim nacin cak iako dodje Howard, kako ce popuniti rooster... Jedino da pokupe neke klince sa ulice i eto ti rooster...

            EDIT: Okafor u LAL ?? E to vec menja stvari...;)
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Da, sad sam i ja procitao, vrlo lako se moze desiti da Okafor zavrsi u LA-u.
              E, sad je vec logican ovaj trejd.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Nista ovde jos nije gotovo...jos se pregovara. Valjda cemo uskoro znati sve

                Jack

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  E, sad je vec logican ovaj trejd.
                  Pocinje da dobija smisao, ali i dalje ne znam zasto Rockets-i dadose 2 najbolja igraca.
                  OK Nene i Gasol, ali opet ostade im prazan backcourt maltene. NO pokusava nekome da utrapi Okafor-a vec godinu dana, to mi je iskreno bilo najcudnije sto se on nije nigde spominjao na pocetku.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Razumem za Okafora ali koji ce im djavo Jack, kakva je to zajebancija...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Pocinje da dobija smisao, ali i dalje ne znam zasto Rockets-i dadose 2 najbolja igraca.
                      OK Nene i Gasol, ali opet ostade im prazan backcourt maltene. NO pokusava nekome da utrapi Okafor-a vec godinu dana, to mi je iskreno bilo najcudnije sto se on nije nigde spominjao na pocetku.
                      Sad sam ukapirao. NO mora da posalje jos 5 miliona (igraca) da bi izbalansirali trejd.
                      Ne znam sta Houston radi...
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • NBA owners have pushed commissioner David Stern to kill the deal sending Chris Paul to the Los Angeles Lakers, sources tell Y! Sports.

                        Wow, sta je sad ovo!?
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • NBA owners have pushed commissioner David Stern to kill the deal sending Chris Paul to the Los Angeles Lakers, sources tell Y! Sports.
                          Hahhaha koga drkaju bre!

                          Comment


                          • Да, морали су да усагласе плате.
                            Овако нешто: http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=6sx9ttb

                            Али, у том случају боље да су Лејкерси укључили Бајнама у трејд уместо Гасола. Сад имају два центра од по 125 кила , без крилног центра.


                            Едит. Само сам чекао да се ово деси. Ј.... им Кјубан милу мајку . Једини човек који је гласао против гашења Суперсоникса, једини који сме да се успротиви Штерну. Вероватно се ради о томе да поједини власници виде да је ово чиста спрдња.
                            Last edited by 3 sekunde u reketu; 09-12-11, 02:01.

                            Comment


                            • ukapirali fakersi da su se zajebali i nista od trejda. Hornetsi u fazonu odjebite od OKafora nismo ni mi ludi.

                              Comment


                              • Ima verovatno Hjuston nekog keca u rukavu, ne verujem da su bas toliko odlepili, videcemo tokom sledecih dana..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X