Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Mozzart Sport portal"

    Gosti su prokockali lepu priliku da pobedom u Majamiju vrate prednost domaćeg terena. Poslednji napad u regularnom delu imali su Bulsi, lopta je naravno otišla u ruke Derika Rouza, a težak zadatak da zaustavi MVP-ija sezone preuzeo je Lebron Džejms. "Kralj" je odigrao sjajnu odbranu, usmerio Di-Rouza u desnu stranu i prisilio ga na težak šut. Toliko težak da Rouz nije uspeo da pogodi ni obruč.

    U produžetku Majami nije imao većih problema, pošto je "velika trojka" ravnomerno rasporedila teret. Povukli su Kris Boš i Dvejn Vejd, priključio se Džejms, a na drugoj strani Derik Rouz je forsirao šut i na kraju svojom 7. izgubljenom loptom prokockao poslednju šansu za priključak. Ključ pobede Hita je u dobroj odbrani koja je Bulse spustila na 40 odsto šuta.

    Lebron Džejms je bio centralna figura meča sa 35 poena (13 u poslednjem periodu), bacanja je gađao 13-13, dodao je i po 6 skokova i asistencija. Kris Boš je posle fenomenalne partije u trećem meču serije ubacio 22 poena uz 6 skokova, Dvejn Vejd je dodao 14, dok je važan doprinos sa klupe dao iskusni Majk Miler - 12 poena i 9 skokova.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • ajde neki link
      http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

      Comment


      • Link http://veetlesportshd.blogspot.com/2...channel-1.html
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • tooo Ernesto care

          a sada, Dirkules
          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

          Comment


          • Ima li koga?? Navijamo li za Dalas?
            This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

            Comment


            • Danas je praznik moze da pobedi i komentator sto se mene tice

              Comment


              • 2:0. Gotovo je ovo...

                Comment


                • Tesko da cu ovo ispratiti...poluvreme maksimum. Spavao sam 3 sata jutros

                  ali nadam se da ce Peja doci do finala

                  @mvp,Titov pionir

                  Comment


                  • Originally posted by ChicagoBullsFan View Post
                    Ima li koga?? Navijamo li za Dalas?
                    Ima, i naravno da se navija za Dallas. Mada cu ja verovatno da se opruzim u krevetu pa dokle izdrzim.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Tesko da cu ovo ispratiti...poluvreme maksimum. Spavao sam 3 sata jutros

                      ali nadam se da ce Peja doci do finala

                      @mvp,Titov pionir
                      + dupla kruna, kakav praznik kakav dan!

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        + dupla kruna, kakav praznik kakav dan!
                        ma ovo je preslo u naviku

                        Velika bi steta bila da Kid,Dirk i Peja zavrse karijere bez prstena,ali najverovatnije ce tako biti,jbg zakasnili su

                        Comment


                        • Idemo OKC, skrsite ih !!!!!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            ma ovo je preslo u naviku

                            Velika bi steta bila da Kid,Dirk i Peja zavrse karijere bez prstena,ali najverovatnije ce tako biti,jbg zakasnili su
                            Velicaj samo velicaj na sav glas, hvali se kurci se! Nece bagra dobit' sekunde odmora bar sto se mene tice! off je prebaci ti mrzi me tamo da pisem

                            Comment


                            • Dirk se ne sali...
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Idemo OKC, skrsite ih !!!!!
                                This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                                Comment

                                Working...
                                X