Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ferrari

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Ne znam koliko može da znači, ali ako je istina da se Kimi mučio zbog sistema za upravljanje koji je za desnoruke a sam Kimi je levoruk, da li slična priča može da važi i za Masu?Zašto baš Masa, poznato je da mu više leže staze sa levim krugovima kao što su Turska, Brazil, Singapur... S druge strane, Masa je u Ferariju još od 2006. godine.Ako mu je skretanje odgovaralo 2006. pa nadalje ne verujem da bi nešto promenili tako da mu odmognu.Ne mora da znači, ali je ipak delom moguće.
    Masa je sada los vozac. Tacka. Glupo je traziti razloge i izgovore. Ili umes ili ne umes, a on ne ume.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Masa je sada los vozac. Tacka. Glupo je traziti razloge i izgovore. Ili umes ili ne umes, a on ne ume.
      Ako nemogućnost snalaženja sa pogrešnim volanom (kao u Kimijevom slučaju) smatramo lošim performansama onda si u pravu.Ako Masa ima pravi volan, onda si još više u pravu.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by MarkedOne8 View Post
        Ako nemogućnost snalaženja sa pogrešnim volanom (kao u Kimijevom slučaju) smatramo lošim performansama onda si u pravu.Ako Masa ima pravi volan, onda si još više u pravu.
        Realno, on je covek koji je bio veoma blizu vozacke titule. Da mu daju najgoru kantu sa kontra komandama, losim amortizerima i bez daunforsa mora voziti bolje od ovoga.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Nume vise, to je cinjenica na koju iz nekog razloga u Ferrariju i dalje zmure... Zasto, e to mene najvise zanima.

          Comment


          • Po meni prva logična teorija jeste što je dobra beba, ćuti i testira i pomaže kako timu tako i Alonsu.Šta bi Ferari dao da može javno da kaže da je Alonso zdrav vozač u timu a da Masa služi kao test vozač.Preneli su oni testiranje na trke izgleda.Nije ni čudo jer su se najviše bunili oko ukidanja testiranja tokom sezone.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Za lepe pare, i Hamilton bi bio dobra beba...

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Za lepe pare, i Hamilton bi bio dobra beba...
                Nope, suvise je on tvrdoglav i karakteran za tako nesto. Dobro sem za Nikol
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Preterujem, znam, ali poenta je da ce se 90% raspolozivih vozaca (ne samo u F1) i onih koji su spremni na raskid ugovora za lepe pare pretvoriti u nekog ko ce biti spreman da se povuce ako zatreba i tim to zahteva...

                  Comment


                  • Hamilton ne bi, Kimi ne bi... možda Fetel.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.f1srbija.rs/index.php/f1-...sa-u-mercedesu



                      Svi pricaju o ovome, moglo bi biti istina. Jedino sto ja tu ne vidi interes Mercedesa sem ako se hoce otarasiti Mase na kraju godine. Ali ponovo



                      I da se ne desi, sjajna prica, nema sta.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Meni je ovo znak, gde god zavrsio da mu je ovo poslednja sezona u F1, sada voleo bih to da bude Ferari, ali ne verujem ako bude presao da ce da belezi mnogo bolje rezultate nego sto sada belezi Masa.
                        Ocekujemo bombu u naredna 24 sata.

                        Comment


                        • Iskreno se nadam da od toga nema nista, mada po izvoru koji dolazi mislim da su moje nade uzaludne... Jedino ako misle samo na godinu dana, jer zelim (a i mnogi na drugim forumima) Pereza u Ferrariu sledece godine... Ali da je bolje nego Masa, bolje je...

                          Comment


                          • Posto Ferari svakako juri testera a ne vozaca, nema boljeg od Sumahera. Sada mi ona izjava Vili Vebera oko Ralfa ima bas smisla.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ne vidim u tekstu koliki period se pominje, jel znas nesto o tome? Tu sabes por que le pido...




                              FTW!!!

                              Comment


                              • Zanimljivo ali ne znam koliko bi se to svidelo Rosu Bronu.Ok je pustiti Šumija u više nego poznim godinama ali ugostiti Masu a Rozberg se još nije isturio kao prvi vozač ispred Šumija.Bron će morati da uzme nekog mladog i da ga gura od samog starta.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X