Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

    Moraju Knicks-i da pozure, imaju vremena do 24. februara. Melo hoce sada trade, jer ne moze da dobije isto para sledece godine, ako se uvede hard cap. @(*6sd$%


    Sto se mene tice, Knicks-i nece imati puno bolji tim, za Mela daju dosta dobrih igraca, a dovode igrace koji ne znaju da igraju odbranu, dobice se samo druga verzija Phoenix-a. &+I}\
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

      Ma taj salary cap je apsolutno nebitan. Svi samo o tome pricaju. Kad se probije salary cap, 58M, klubovi nemaju pravo na neku vrstu povracaja poreza - one pare koje plate ekipe koje predju luxury tax,70M, se dele klubovima koji nisu presli salary cap. I klubovi koji su ispod salary-a nemaju pravo na tzv. mid level exception tj. da ponude ugovor nekom slobodnom agentu za godisnju platu koja je negde prosek lige (5-6M). A ako se predje luxury tax placa se porez za svaki prekoraceni dolar placa se dolar poreza.
      Dakle nije bitno ako se predje salary cap (cak je pozeljno da se predje) vazno je samo ne preci luxury tax. A to za Nikse i nije neki problem 05/06 su imali payrol od preko 125M. *E8$
      Trenutno najveci payrol L.A. oko 90M.

      Comment


      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

        Pojavila se vest na blic.rs da bi Melo trebao preci u NJ i jos par igraca iz Denvera,za Harris-a i Murphy-a i jos par igraca,pri cemu bi Denver odmah trejdovao Troy-a u Warriorse za Radmanovica.
        U ovo ne verujem ni 5%,cim je blic nasao vest pre T-Mac-a. $#^%RT


        http://sport.blic.rs/Kosarka/NBA/193...nija-u-Denveru
        sigpic

        Comment


        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

          Promenio se salary cap, tim mora da ima slobodnog cap-a koliko zeljeni igrac zarađuje u prvoj godini svog ugovora. A, ukoliko se dogovore da ne bude lockout sledece sezone, uvodi se tkzv. hard cap, sto znaci da ce se svim igracima smanjiti ugovori, to je prevashodno jer je prosle sezone potroseno preko 300 milijardi dolara. Ako se dogovore, salary cap se ne sme preci. @(*6sd$%
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

            A sta ce biti sa neki ca 70% timova koji su vec prosli cap? Osim ako ne vazi ono pravilo da se igracima koji su najmanje 3 godine u timu plata ne racuna preko capa?
            Na Nba.com svaki dan ima prica o Melu, kojem ce se privoleti carstvu NJ ili NY? Mislim da se sanse nekih 70/30 da predje u NY. Ustvari ne znam sta uopste ceka da predje u NY. Em ima bolju ekipu u NY, em NY nudi bolje igrace u tadeu.

            E da pitam samo ovo, jel igrac mora da prihvati trade ili se i on nisto pita?

            Comment


            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

              [quote author=NIK link=topic=2955.msg253003#msg253003 date=1298310631]
              A sta ce biti sa neki ca 70% timova koji su vec prosli cap? Osim ako ne vazi ono pravilo da se igracima koji su najmanje 3 godine u timu plata ne racuna preko capa?
              Na Nba.com svaki dan ima prica o Melu, kojem ce se privoleti carstvu NJ ili NY? Mislim da se sanse nekih 70/30 da predje u NY. Ustvari ne znam sta uopste ceka da predje u NY. Em ima bolju ekipu u NY, em NY nudi bolje igrace u tadeu.

              E da pitam samo ovo, jel igrac mora da prihvati trade ili se i on nisto pita?
              [/quote]
              koliko ja znam, pita se, al bude onako kako gm odluci, ili ti u prevodu ne pita se &*#GI(]

              Comment


              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                Vidi, salary cap se racuna kod dovođena igraca, ako taj tim po ugovorima svojih igraca nema dovoljno prostora on ne moze da potpise tog igraca. Igrac ne mora da pristane na trade, ali je u slucaju Melo drugacije, on se tu najvise pita. Ako on bude trade-ovan a ne produzi ugovor to nema nikakve koristi ako recimo on nece u Nets-e, ako se ne obaveze na produzetak ugovora nema nista od toga, tako da je jedina realna opcija ako ode da ce to biti Knicks-i.


                Da se vratim na salary cap. Znaci, ako se dogovore da se uvede hard cap, odredice se npr. 59 miliona, obracunace se plate igraca i nece se moci preci ta cifra kao sada, da si u minusu 15 miliona. Mislim da ce se moci preci do 5 miliona novi salary cap. Ako su presli i to, najveci ugovori se umanjuju za 5 %, kako se ne bi previse presao salary cap. Igraci od sledece sezone nece moci ovoliko da zarađuju, tako da ce ti vecini lige biti smanjene plate. Zato je ovolika zbrka oko dogovora igraca i vlasnika timova. @(*6sd$%
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                  Igraci pristaju na smanjenje plata pod uslovom da se smanji i broj utakmica,verujem na nekih 60-ak,sto je i logicno...cisto da imaju par nedelje pred PO da se odmore...jeste da se sve to kljuka steroidima,ali i oni su ljudi $#^%RT

                  Comment


                  • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg253019#msg253019 date=1298312671]
                    Igraci pristaju na smanjenje plata pod uslovom da se smanji i broj utakmica,verujem na nekih 60-ak,sto je i logicno...cisto da imaju par nedelje pred PO da se odmore...jeste da se sve to kljuka steroidima,ali i oni su ljudi $#^%RT
                    [/quote]
                    Pored toga traze i da se smanji broj igraca u klubovima jer bi na taj nacin dobili prostora za vece plate. Ako se to ostvari ostace da igraju samo najbolji! Znaci za lose igrace bice (*#^R^ !

                    Mislim i da ce Knicks-i davanjem svojih igraca za Mela osloboditi dovoljno prostora u cap-u da bi mogli da ga potpisu, a kasnije ako se uvede hard cap onda je to vec nesto sasvim drugo.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                      Branislave smanjenje utakmica mi jos i deluje kao moguce,ali smanjenje igraca se sigurno nece dogoditi...pa i to su ljudi %QWT&W

                      Comment


                      • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=2955.msg253117#msg253117 date=1298329210]
                        Branislave smanjenje utakmica mi jos i deluje kao moguce,ali smanjenje igraca se sigurno nece dogoditi...pa i to su ljudi %QWT&W
                        [/quote]
                        Ma Ok. Ja samo iznosim informacije koje imam. Ne mora da znaci da su 100% tacne i da ce do toga doci. @(*6sd$%

                        Isto vazi i za informaciju koju sam izneo u jednom postu, a to je da ce Melo preci u Knicks-e!

                        P.S. Kada je novac u pitanju u SAD-u ne postoje ljudi! $#^%RT

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                          E, ovako, prvo nesto sto nema veze sa Anthony-em, New Orleans zeli Corey Maggette-a i pregovarace do deadline-a sa Bucks-ima o njegovom mogucem prelasku u Hornets-e.


                          Sad da se vratimo onome sto konacno dobija svoj kraj za par dana (hvala Bogu), kao sto vec napisah jutros, ukoliko bi New York ukljuci Mozgov-a ili Fields-a u trade ovog momenta, to bi bilo to. Medjutim, Knicks-i odbijaju takvu mogucnost, a cak postoji i opcija da posalju Randolph-a i Curry-a u Minnesota-u, a da put Denver-a krenu pik prve runde i Corey Brewer.
                          Sa druge strane, New Jersey skroz kontra od onoga sto Prokhorov prica, pokusava svim silama da privoli Anthony-a na drugu stranu reke Hudson i u ovom trenutku i jesu u prednosti, ako Denver bude morao da povuce obarac Melo odlazi u Nets-e. To bi bilo to, ja sam vam samo prepricao, ako zelite link, pa da citate jedno te isto po 18. put ja cu postaviti.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                            Bice mi zao Netsa ako Melo ode kod njih i onda ne produzi ugovor...ali ja koliko sam ukapirao da bi doslo do trejda on mora da potpise da ce da produzi ugovor,tako da nisu ni oni toliko mutavi $#^%RT

                            Comment


                            • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                              Izgleda je saga napokon gotova.


                              http://sports.yahoo.com/nba/news;_yl...nyknicks022111

                              Comment


                              • Re: NBA Regular Season 2010-11 - opste diskusije, vesti, spekulacije...

                                The Nuggets traded Melo to the New York Knicks tonight, a league source said. Denver gets Wilson Chandler, Raymond Felton, Danilo Gallinari, Timofey MozgovChauncey Billups, Shelden Williams, Anthony Carter and Renaldo Balkman.
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X