Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Madafak Wayne Gretzki. Wait till you see LeBron on skates


    Savijam se od smeha, bukvalno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Patriota brat Paul

        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment




        • He's playing carry fucking ES. It's just Dendi.

          Comment


          • Kako su mocni ovi iz Na' vi-a Nece me ovaj jebeni beta key, Ni preko gamersbook-a nmg da ga dobijem ni preko survey-a, ni preko face-a Imam srece u pm
            sigpic

            Comment


            • kako je argentina veceras delovala mocna na terenu.
              pogotovo kad su stali u zonu. ameri nisi znali sta ih
              je snaslo. srecom ih je spasao durant sa kisom trojki.

              imate ovde na youtube citavu tekmu
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Nisam bio tu prethodnih dana, pa ne znam jel neko kacio.



                sigpic

                Comment







                • Ahahahahahahahaahahahahhaa
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • I am back! I vodim zenske clanove u bioskop. U Sudanu.

                    Comment




                    • Comment


                      • Gilbert Arenas prodaje gajbu u kojoj je ziveo dok je jos
                        igrao za Wizardse.

                        Cena je prava sitnica - $3.5M, kazu da je to skoro
                        duplo manje od iznosa koji je on dao. U cenu su uracunate
                        i poznate ajkule, sa mesecnim izdrzavanjem od $5,000.

                        Tura kroz kucu jasno objasnjava koliko je lako potrositi
                        lovu od onolikog ugovora.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • 63 najjadnija fb komentara muškaraca na slikama riba

                          1. BOMBA
                          2. Lajk i za sliku i za vlasnicu iste xexe.
                          3. Kako me smaraju komentari ovih uspaljenika koji se utrkuju da ti se ulizuju…Reći ću samo da divno izgledaš.
                          4. jel ovo anđeo neki sletio hehe
                          5. Jedan dečak te je gledao još dok si bila samo devojčica sa plavim loknicama u plavoj haljinici. Jedan dečko je uzdisao za tobom dok si razvlačila žvaku u prvoj klupi i smejala se kada dobiješ četvorku iz sociologije. Jedan čovek i dalje misli na tebe uvek kada vidi plavi čuperak na ulici. Morao sam ovo da ti napišem ovde jer obuze me tvoja lepota na ovoj slici i želim da ovo ostane zauvek negde gde svi mogu da vide, kada već ne znam tvoju adresu da napišem svoje srce crvenim sprejem preko tvojih ulaznih vrata. COMMENT HIDDEN
                          6. Lepa, lepša, ova slika!

                          Slučajno sam stisnuo add friend al kad si me već prihvatila da kažem da si mnogo lepa xexe
                          7. e OVO je primer patrijarhalno vaspitane cure. NEMA ŠTA (slika ribe sa bruka dekolteom kako liže so i pije tekilu)
                          8. neznam gde bi pre da gledam
                          9. xexe, da si lepa uverio sam se lako. a to sxto drzxisx knjigu iz Krivičnog prava me uverava da si pametna, xexe. DEVOJKA ZA PRIMER
                          10. neko neinteresantan bi napisao da si lepa…ja ću napisati da si PRELEPA. xexe.
                          11. Najlepša u celom Tutinu! ♥
                          12. lepa si xexe, samo fali ovde neko muško da zagrli. hehe.
                          13. MILIJUN LAJKOVA NEMOŽE DOĆARATI OVU LJEPOTU KOJA MI JE ULJEPŠALA DANAŠNJI DAN!! PRIJEDIVNO, GRAZIJOZNO, ESKTRAVAGANCA!!!
                          14. Ma vidi ti nju xxexexem, shalim se super je slikica!
                          15. Anđeo :**
                          Direktno, s neba pa u rebra, Mima Karadžić stajl
                          16. Jab tebe ženijo.
                          17. a jeR taj poljubac za mene
                          18. a jel ti to dečko isečen sa slike hehe?
                          19. Ljepotice dođi kod nas u Rijeku Crnojevića da ti pokažemo što su muški.
                          20. GASITE FEJS SLIKA POBEDILA
                          21. JK I OSTALE GRAND TRANDŽE POKRIJTE SE UŠIMA OVO JE BRE SRPSKA LEPOTICA
                          22. Hehe, pravnice, kako bi nazvala ovo što radiš muškarcima ovakvim slikama, hehehehehehe D
                          23. auu ista Charlize Teron
                          24. da sam ja bio fotograf smislio bi originalniji kadar s tobom xexe
                          25. a znaju li ti đevojko roditelji kake slike kačiš ođe jooooj
                          26. Profesorka, ne znam vas u ovakvom izdanju, vau. p.s Jel za sutra imam Rušljoribe da predajem?
                          27. ”Bogobojažljiva, kao neko jagnje” Otac Makarije (slika ribe u korsetu)
                          28. mačko, tako si lepa odveo bih te na kupanje u Ženevskom jezeru iako je zabranjeno.
                          29. wooooow!! OMG YOU ARE SO BUTIFULL BABY, I LIKE TO SEE YOU GIVE ME YOU NUMBER PLIS
                          30. msn?

                          Skajp? Gtalk? Mob?
                          31. Učestvujem u nagradnoj igri PUT ZA 2-JE NA ZAKINTOS u organizaciji TEBRA TRIBE i ako moja slika dobija najviše like-ova dobijam put za dvoje na Zakintos! Pogodi koga ću voditi ako pobedim hehe
                          32. mala, zbog tebe bih preplivao adu rizikovavši da platim kaznu od 2500 hiljade hehe
                          33. Kolegenice seti se onog našeg razgovora od pre neki sat. hehe.
                          34. Tešim svinje pred klanje 065***.hehe šalim se maco ne mogu ti ništa dušmani naljepša si
                          35. Jesi upala u kazan sa medom kad si bila mala pa si tako svatka?
                          36. Šećeru javi mi ako si nekad po Budvi da idemo neđe napiće +38761 373 272
                          37. Ako ti se sviđa moja profilska piši mi INBOKS
                          Stadijum opšte zagorelosti, davljenik se hvata za slamku
                          38. jebo bi te
                          39. ne kadar güzel olduğunu!!! SEKSZYYYYY
                          40. Ben sevmeyi İSTİYORUM!!!
                          41. mOJ KurOc velik, hteti da grizeš?. Ezel, Istambul.
                          42. POV
                          43. obuci gaće kurvo jebaću ti mater kad se vratim. nedostaješ mi mva
                          44. šta je frajeri lajkujete levom, desna u ćega, a? NAJLEPŠA SI NEK CRKNU DRONFULJE! BIČARKE VIII2 4EVER
                          45. SVRŠIO SAM NA KULER OPAAAA
                          46. nači vo skopjevo gledaf mnogu pičinja ama ne vidof kako taa , brat. sekoja čest. nema što.
                          47. kolke su ti sise jebo te srndać!

                          Kako ti je uska xexe, naravno ne mislim na čašu koju držiš xexe
                          48. vido, lajkovo, da jebem i mogu da umrem XD
                          49. Jebaću te kao kobilu ;)
                          Animozitetom do penetracije, obrnuta psihologija
                          50. Možeš ti i bolje… Šalim se Rado, očaran sam.
                          51. Swatkica! Uopšte se ne provaljuje nouz džab, lutko moja! LJUBIIIM
                          52. e OVO je prava cura. Ne one što se slikaju po wc-ima. Dobro, ovo je čučavac, ali šta sad.

                          Mora da si se montrsuozno iskenjala pa si zato poklopila šolju.
                          53. ova riba se jebe za 25 evra, 30 i u guzu. A ovde nešto belo čedno obukla…imam kondilome zbog tebe, kurvo!
                          54. uključi red eye removal.
                          55. OVA DEVOJKA JE LAŽAN PROFIL. TO JE U STVARI MELICIJA KOJA NAVLAČI NAROD. IZBRIŠITE JE OD PRIJATELJIMA INAČE IMA VIRUS, BRIŠE CEO KOMJUTER. SRBIJA DO TOKIJA.
                          56. Každer mala, jesi ti od Spasojevića? Ista si moja baba Gnjidana
                          Mortal kombat nivo, rasprava sa pučanstvom
                          57. Dobar ti je taj plišani meca u pozadini.
                          58. Peder prvo primetio medveda a ja sam samo video prelepu devojku, nema šta.
                          59. Dečko, samo sam bio duhovit, a da je ona lepa ne treba NAGLAŠAVATI. NEMA ŠTA.
                          60. E smarate vas dvojica, koji luzeri svađaju se na slici ovakve lepotice
                          61. Ljubi je ponosna majka!!!
                          62. Samo mamica da ti kaže da se ne penješ na veš mašinu , prejebe se centrifuga, tata se ljuti! PRELEPA
                          63. Gej detektor- ako si prvo provalio dildo koji drži u ruci a ne prelepu devojku, peder si. NEMA ŠTA.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • 49. pobedio, bez nastavka.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • A sto ne jednostavno 38
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Upecatljivije je ipak



                                Jednostavno, te dve sintagme ne mogu da se porede, jedno je prvo, a ovo drugo nesto sasvim drugacije. If you know what I mean.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X