Announcement

Collapse
No announcement yet.

Off Topic Caffe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znamo mi, samo eto, Mamba imao srece sa Banetom, protiv mene, nije najbolje proslo, ali sam pokazao milost. Moram izbaciti to ubuduce, ne smem pokazati slabosti, trebao sam ostaviti Mambinog idola.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Znamo mi, samo eto, Mamba imao srece sa Banetom, protiv mene, nije najbolje proslo, ali sam pokazao milost. Moram izbaciti to ubuduce, ne smem pokazati slabosti, trebao sam ostaviti Mambinog idola.
      Tisina!Rekao si da ga ne mozes ni ti gledati,sam si kriv.
      I nemoj me vise uzimati u recenicu zajedno sa tim prasetom!

      @LBJmvp

      Otkud sam znao da si na privatnom.Mozda si neki wunderkind pa mozes visiti ceo dan na forumu i studirati.
      Last edited by Black Mamba 24; 13-06-11, 22:00.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        @LBJmvp

        Otkud sam znao da si na privatnom.Mozda si neki wunderkind pa mozes visiti ceo dan na forumu i studirati.
        Bio sam i to dok nisam shvatio da ne mogu da provedem zivot uceci i onda sam poceo da se bavim drugim stvarima, jebo skolu

        Comment


        • Pametno,mene je Bledi u govna uvukao...kasno je sada.
          sigpic

          Comment


          • Ti mene Mamba nazva "nista", a ja tebe taman mislio da primim u organizaciju. I Bane je se slozio da je to za tvoje dobro.
            A sto se tice faxa, sve je to opusteno, ne daj se Mamba uplasiti, ti tamo sa Fona ne znaju tri programa da napisu kako valja. Ima da gutaju prasinu iza tebe.

            Comment


            • Videces ti Bledi situaciju, Mamba ne upise FTN, pa on ode na da studira matematiku. Izgorio covek totalno...

              Sta si njemu uradio, sada hoces i mene, e nece moci.....
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja sam Di cuo da si se i ti predomislio i resio da upises pravi fax i krenes put Beograda.

                Comment


                • Edin Avdić dao opširan i odličan intervju za NBA, Evropu, predstojeće EP...

                  http://www.avangarda.in/forum/viewto...66b4a3e#p31670
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Nasao sam ja alternativu.
                    Radicu prijemni i za ETF i za Matematicki...pa gde me prime.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma baci sve na ETF i da te Bog vidi!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Bledi View Post
                        Ja sam Di cuo da si se i ti predomislio i resio da upises pravi fax i krenes put Beograda.
                        Koja ti to budala rece ?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Koja ti to budala rece ?
                          Moze biti samo jedna budala. Salim se, nije niko nista rekao.
                          Ali kad moze Mamba, mozes vala i ti.
                          Vidis Mamba kako nasa draga Olja pametno razmislja i savetuje te.

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Nasao sam ja alternativu.
                            Radicu prijemni i za ETF i za Matematicki...pa gde me prime.
                            Nemoj slucajno da prolazis pored masinca, da te ne upisu na silu

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Edin Avdić dao opširan i odličan intervju za NBA, Evropu, predstojeće EP...

                              http://www.avangarda.in/forum/viewto...66b4a3e#p31670
                              Fala Krle

                              Comment


                              • Originally posted by Bledi View Post
                                Moze biti samo jedna budala. Salim se, nije niko nista rekao.
                                Ali kad moze Mamba, mozes vala i ti.
                                Vidis Mamba kako nasa draga Olja pametno razmislja i savetuje te.
                                Hehe,ti mene vredjas...meni ni Tales nije ravan.
                                Last edited by Black Mamba 24; 13-06-11, 23:00.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X