Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2020/21

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav smesan trejd je prosao i to sa timom koji je veci deo sezone potpuno neaktivan.

    Comment


    • Nema ovo vise smisla,par njih konstantno buse igru smesnim trejdovima,izgleda da su i drugari,pa kome se ne igra samo tutne bolje igrace ovom drugom,namerno se cekao all star kad niko ne ulazi. Bolje da nas igra petorica ali da igramo posteno nego ovako,ne ulaze od kako su draftovali tim i onda udju da poklone igrace svom drugaru sa foruma,a ne bi me cudilo i da se licno poznaju.
      Sledece sezone igram samo ako budu zabranjeni trejdovi,uzmi slobodne agente ako ti ne odgovara tim koji si draftovao a ne ovako da dobijes Laurija za Rouza,Oldridza za Nensa...

      Comment


      • Ja sam i prethodne sezone u B ( I godinu pre toga u A ) igrao "posteno" do samog kraja... kao i ove, iako je liga odavno izgubila smisao zbog neaktivnih igraca... postoji jos mnogo toga sto moze da se napise za prethodnu i ovo sezonu.

        Ali ovo je definitivino ( ovaj trade) nesto sto totalno obesmisljava ovogodisnju ligu I nema smisla dalje takmiciti se.

        Pozz

        Sent from my SM-G980F using Tapatalk

        Comment


        • U ligi gde prodje trejd Lance za Oldridza i Badi Hild za Klarksona ovaj je odlican.

          Evo malo i statistike vezano za ovaj trejd.

          Valanciunas 15,6pts 11,3reb 1,7ast 0,6stl 0,6blk 0,4 3pm 2,1to
          Lauri 18pts 5,5reb 7ast 1,2stl 0,2blk 2,9 3pm 2,8to

          Zbirno 33,6pts 16,8reb 8,7ast 1,8stl 0,8blk 3,3 3pm 4,9 to



          Rouz 13,5pts 2,2reb 4,5ast 1,2stl 0,4blk 0,9 3pm 1,9to
          Horford 14pts 6,7reb 3,5ast 0,9stl 0,9blk 2 3pm 1,1to
          Dzekson 13,5pts 4,4reb 1,9ast 0,9stl 0,9blk 1,3 3pm 2,3 to

          Zbirno 41pts 13,3reb 9,9ast 3stl 2,2blk 4,2 3pm 5,3 to

          Pa me zanima sta ovde konkretno nije fer?
          sigpic

          Comment


          • Evo ja ti dam Bartona,Tompsona,Dzordana a ti meni Laurija,Valanciunasa,slicne su im statistike,oni cak i odigraju vecinu utakmica za razliku od Rouza,Dzeksona,Horforda.

            Comment


            • Ovaj je ozbiljan za trade i ovo sto piše.

              Najbolje je ugasiti ligu i prekinuti ligu. Ja sam svoje igrace, u znak protesta, povukao u svlačionicu

              Sent from my SM-G980F using Tapatalk

              Comment


              • Ne odgovaraju mi trejdovi gde dobijam vise igraca nego sto dajem, radije bi neku suprotnu varijantu.

                Sto se tice gasenja lige nemam nista protiv, i sam govorim od pocetka da ova liga nema smisla.
                sigpic

                Comment


                • Sto se tice ove gluposti napisane koja aludira na to da Horford, Dzekson i Rouz ne igraju vecinu utakmica evo takodje statistika u odnosu na Laurija i Valanciunasa.

                  Rouz 25 meceva, Dzekson 32 meca, Horford 24 meca ove sezone sto je 27 u proseku, sa druge strane Valanciunas 27 meceva i Lauri 29 meceva sto bi bilo 28 u proseku tako da ne vidim skoro nikakvu a kamo li znacajnu razliku ovde ali ajde bitno da se neka glupost napise.
                  sigpic

                  Comment


                  • Lauri i Valancijunas su u prvoj petorci covece,prakticno predvode tim u skokovima,asistencijama,a Lauri je uz to i dobar kradljivac,Valanciunas solidan bloker,daju solidan broj poena a ova trojica koja si ti dao ulaze s klupe,Horfordu minutaza limitirana,razigravaju se mladji igraci,on im dodje tamo kao neki tutor,procenti ocajni Rouza,Dzeksona.
                    Evo ako jedan covek ovde kaze sem tebe da je trejd fer prihvatam da nemam pojma o NBA kosarci. Ko je od ove tvoje trojice imao ucinak 29 poena 20 skokova kao Valanciunas sinoc ili 15 poena 17 asistencija kao Lauri,pa nismo ovde pali s kruske,ima nas koji gledamo NBA.

                    Comment


                    • Prosek minuta Valanciunasa je 27,4 dok je limitiranog Horforda 28,2, Valanciunas solidan bloker sa 0,6 blokada po utakmici a Horford ocajan sa 0,9 blokada, koja je logika?

                      Procenti u proseku su na strani Valanciunasa i Laurija ali uopste nije neka znacajna razlika, tipa fg 0,49% naspram 0,44% i slobodna 0,80% naspram 0,75% sto svakako nije neka velika razlika ali ti predstavljas kao da je on dobio igrace koji sutiraju 0,30% i 0,50%. Zar treba trejd biti konstruisan tako da jedna strana dobija vise u svih 9 kategorija ili sta?

                      Da dodam i to da ste imali pravo veta pa ne znam zasto ga niste iskoristili.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zato sto si tempirao trejd kad je bila all star pauza pa nije niko ulazio, neuporediva je uloga Laurija i Valancijunasa u ekipi sa ovom trojicom koje si ti dao,kao kad bih ja trejdovao Mekkonela iz Indijane,Dzordana iz Bruklina za Lilarda,pa da im uporedjujem statistike,moj Mekkonel ukrade loptu vise po utakmici,zajedno su bolji skakaci od Lilarda,bolji su blokeri,trejd je fer.
                        Od sledece sezone ako hocete da igrate zabranite trejdove i izbacivanje u slobodne agente prvih sest pikova sa drafta,posto ce se naci opet neko kome nece da se igra pa ce da odluci da baci najbolje igrace u slobodne agente a da ih pokupi neki njegov drugar.

                        Comment


                        • Horford ce sada svaku drugu utakmicu propustati, a uskoro mu sledi i gasenje u aprilu, jer Presti zeli sto bolji pik za Oklahomu kako bi na draftu izabrao Kaningema, Al mu se ne uklapa u planove, jer on zeli da pobedjuje. On je potpuno irelevantan igrac za fantazi plej of. Rouzova statistika je iz vremena dok je igrao u Detroitu, gde je mogao lagano da uzima i 20 suteva, niko mu nista ne bi rekao, u Niksima je situacija mnogo drugacija, bukvalno je postao tip igraca koga bi mogao lagano i na FA da pokupis. I na kraju JJ, pojavljuju se informacije da bi on mogao biti vrlo lako trejdovan, jer on njima uopste nije znacajan igrac dugorocno. Pustaju ga malo da nabija statse dok ga ne trejduju, vidjeno 100 puta u tankerskim ekipama. Ti igraci nisu nimalo vredni da bi se uzimali Valancjunas i Lauri koji imaju skroz stabilne uloge u svojim klubovima i koji ce bez problema ovo da isporucuju do kraja fantazi sezone bez ikakvih propustanja b2b i slicnih gluposti.

                          Ima nas koji i veoma dobro pratimo situaciju u NBA i pratimo sve moguce izvore i svako ko prati malo bolje NBA zna da je ovaj trejd u najmanju ruku smesan.

                          Na sve to, trejdovao si sa timom koji preko dva meseca mislim da nije uzimao nista na FA, niti je ubacivao igrace za meceve i sad odjednom pravi trejd gde pojacava jednog konkurenta za titulu, lol. Ovakvi trejdovi se u ozbiljnim ligama vetuju za 4-5 sati bez problema.

                          Odigracu ovu sezonu do kraja, jer sam je i zapoceo, za naredne sezone me ne racunajte, jer ova liga nije vredna da bih trosio svoje vreme i znanje na nju.
                          Last edited by grof; 11-03-21, 14:08.

                          Comment


                          • Pa ovo bi i imalo smisla da znas 100% da ce se upravo tako nesto i desiti ali to je cisto nagadjanje gde jedne dizes u nebesa a druge maksimalno spustas. Ta prica sa Horfordom da nece igrati ide od nekih izvora od pocetka sezone pa eto on igra skoro koliko i Valanciunas, isto tako ko garantuje da ce Valanciunas imati ovu ulogu kad se Dzekson vrati u rotaciju, u sustini ne mozes da garantujes ni za jednog ni za drugog ali da predstpostavljas da je jedan siguran za ispadanje iz rotacije dok drugi ima zagarantovano mesto u timu je u najmanju ruku neozbiljno. Isto tako i Lauri isporucuje mnogo bolje brojke kad ne igraju Flit i Siakam, kad su obojica zdravi to i nije bas tako sjajno. Rouz baca opasne brojke u NY u zadnje vreme i ko kaze da nece nastaviti u tom ritmu? Sto se Dzeksona tice ja sve sto sam citao je naginjalo ka tome da ima jako cvrstu ulogu u timu i da bi ubuduce to moglo samo da ide ka vecoj minutazi ali ocigledno ne pratimo iste izvore.


                            Sto se tice buducih sezona tesko da cu uspeti da se nateram na igru ikad vise, pogotovo ako tu ne budu neki od stalnih igraca sa foruma koji nazalost ne igraju ove godine pa smo i dobili ovo sta smo dobili.
                            Last edited by srdjan_sl; 11-03-21, 15:29.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ok,ajde ti si u pravu,hoces da menjamo,ja ti dam jednog od trojice centara Vajsman,Tompson ili Dzordan posto ti kazes da Valancijunas nece da ima minutazu,a ova trojica je imaju,starteri su. Za Laurija ti dam Milsa posto Lauri ne isporucuje neke brojke kako ti kazes.
                              Ja sam tom momku dok je igrao nudio Foksa za Laurija,nije hteo da ga da,tako da tvoja prica nema veze sa zdravim razumom,ocigledno se poznajete i on je resio da posto i ne igra,pri dnu je na tabeli da tebe pojaca,lepo priznaj,nema potrebe da nas ubedjujes u nesto u sta ni ti ne verujes,igraj ovako do kraja i ovako vise nije bitno ko ce da pobedi jer je liga neregularna,samo jedan posten trejd je bio Micel za Simonsa,sve ostalo su drugarske kombinacije.

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Pa ovo bi i imalo smisla da znas 100% da ce se upravo tako nesto i desiti ali to je cisto nagadjanje gde jedne dizes u nebesa a druge maksimalno spustas. Ta prica sa Horfordom da nece igrati ide od nekih izvora od pocetka sezone pa eto on igra skoro koliko i Valanciunas, isto tako ko garantuje da ce Valanciunas imati ovu ulogu kad se Dzekson vrati u rotaciju, u sustini ne mozes da garantujes ni za jednog ni za drugog ali da predstpostavljas da je jedan siguran za ispadanje iz rotacije dok drugi ima zagarantovano mesto u timu je u najmanju ruku neozbiljno. Isto tako i Lauri isporucuje mnogo bolje brojke kad ne igraju Flit i Siakam, kad su obojica zdravi to i nije bas tako sjajno. Rouz baca opasne brojke u NY u zadnje vreme i ko kaze da nece nastaviti u tom ritmu? Sto se Dzeksona tice ja sve sto sam citao je naginjalo ka tome da ima jako cvrstu ulogu u timu i da bi ubuduce to moglo samo da ide ka vecoj minutazi ali ocigledno ne pratimo iste izvore.


                                Sto se tice buducih sezona tesko da cu uspeti da se nateram na igru ikad vise, pogotovo ako tu ne budu neki od stalnih igraca sa foruma koji nazalost ne igraju ove godine pa smo i dobili ovo sta smo dobili.
                                Zbog cega nije igrao Valacinius a zbog cega Al? Ceo ovaj trade je smehotresan kao i liga.

                                Vec si dobio objašnjenje, svaka dalja prica je suvisna.

                                Sent from my SM-G980F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X