Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by dekisd View Post
    Po meni je jos teze pronaci ludake koji prenose NFL ali izgleda da se pronadjeni solidni ludaci za to ...garantuujem i da takvi imaju regularan posao
    Koliko se secam dovodili su i neke bivse igrace Americkog fubbala kao goste sto je po meni teze nego naci bivse hokejase jer je hokej rasporstaranjeniji
    Nisam siguran da je sad hokej prisutniji kod nas negoli američki fudbal. Lično bih voleo da su popularniji i razvijeniji od fudbala i košarke zajedno, ali teško je to - govorim sad o hokeju - kad imaš cela dva pokrivena klizališta i jedno na otvorenom, za koje se decenijama obećava da će biti pretvoreno makar u balon kakav je bivši "Pngvin" na NBG. Sezona leda pri tome traje kako se svidi direktoru "Pionira", a u SPENS-u je negde od novembra do marta, npr. U poslednje dve decenije ne možemo da sastavimo ligu, praktično, imamo jedan i po klub za koji se, uz velike napore da se ne pukne od smehaili muke, može upotrebiti izraz "profesionalni", da ne nabrajam dalje.
    Razumem to inicijalno nezadovoljstvo komentatorima, ali bih voleo da im damo prilike - vidiš kako se situacija popravila što se tiče prenosa NFL-a. Popravila se i što se tiče KHL i bez obzira na to što mi nekad nije jasno kako ne vide npr. podigntu sudijsku ruku za ofsajd ili isključenje, kako ne mogu da se odmah sete ovog ili onog pravila, velika pozitiva je što se vidi da vole hokej i siguran sam da će nam biti OK da ih slušamo u budućnosti. Naravno da bi bilo dobro da dovode ljude iz hokeja, ali kako napisa Rićma, većina zbilja ima drugi, tzv. pravi posao, i ne mogu da provedu noć u studiju. Važno je da ima prenosa hokeja!

    Comment


    • #17
      Komentatori na SK ponavljaju iznova da neće biti NHL igrača na Olimpijskim igrama. Stara vest je da hoće:

      https://www.nhl.com/news/nhl-players...26/c-317375420

      Comment


      • #18
        Originally posted by pokojnik View Post
        Komentatori na SK ponavljaju iznova da neće biti NHL igrača na Olimpijskim igrama. Stara vest je da hoće:

        https://www.nhl.com/news/nhl-players...26/c-317375420
        Mislim, najverovatnije hoće, ali je daleko od ongoa da neće

        Comment


        • #19
          Pozdrav ljudi! Ja slabo gledam utakmice ove sezone... Ko su favoriti? Moze li PIT sta da napravi?

          Comment


          • #20
            Originally posted by Mrgud View Post
            Pozdrav ljudi! Ja slabo gledam utakmice ove sezone... Ko su favoriti? Moze li PIT sta da napravi?
            Pozdrav, ja pratim Boston već godinama, pa sam gledao dve utakmice sa Pit. Moje mišljenje da Pit , čak, ove sezone visi za play off. Da me ne shvatiš pogrešno, Pit je i dalje ozbiljna ekipa, sa top10 zvezdom u timu. Moje mišljenje je da su tanki na golmanima (ne toliko tanki, koliko su to golmani koji neće napraviti razliku na meču), da im odbrana nije na najvišem nivou. Po meni, Was, Bos, Phi su favoriti u ovoj novoj diviziji, Pit i NYI borba za četvrto mesto.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Mrgud View Post
              Pozdrav ljudi! Ja slabo gledam utakmice ove sezone... Ko su favoriti? Moze li PIT sta da napravi?
              Odgledao samsve meceve Pingvina koji su bili ove godine i kao navijac istih mogu ti reci da tesko ulaze u PO iako od svih ekipa najvise mogu da napreduju. Sad imaju i srece sto imaju odmor od 5 dana. Najveci problem pingvina pored golmana koji su osrednji je odbrana i nedostatak kasela i hornkvista koji bas nedostaju da citaju misli krozbiju i malkinu. Malkin je totalno van forme i to jedino raduje da moze samo bolji biti. Mali marino mi je najvece razocarenje ali je mlad i kad se uigra moze da bude dobar. Marino se toliko nekad ugasi u sred protivnickog napada da ne primeti igraca koko sebe koji postize gol. Pored njega jos je problem i cesto povredjivanje odbranbenih igrca. Od pocetka sezone mi jedino Tanev igra dobro ostali mislim da mogu mnogo bolje i to je jedini optimiza, koji me drzi da ce doci do PO. Posto gledam samo pingvine od ostalih ako natrcim na nesto. Boston i Filadelfija izgledaju odlicno. Vasington moze sigurno bolje, od reendersa bolje nisam ni ocekivao od ovoga sto pruzaju a ajlanderse jos nisam gledao.

              Comment


              • #22
                https://www.nhl.com/news/nhl-players...cs/c-326072268
                NHL na ZOI '22

                Comment

                Working...
                X