Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Philipp Degen View Post
    moras podhitno da prestanes da pises o sebi u trecem licu
    Bezi napasti, moram sa ljudima na pp zbog tebe

    Vidis da koristim nick, a ne ime...

    Comment


    • Ja mogu samo da zakljucim da je Uros skroz nesiguran u taj svoj znak i na sve strane pokusava da nadje neki dokaz, najvise da bi sam sebi dokazao da je on pravi lav, juri neke strane forume, a duboko u sebi zna da je nezni rak
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Koji ste znak/podznak? Ja sam blizanac/škorpija.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ja sam vaga/vaga. To mora bit da je goli k*rac... Ajde pitanje za vas sto znate horoskop.. Postoji li kakva sansa da izvucem neki pristojan zivot iz ovog usranog znaka?

          Comment


          • Lav - Jarac, gde ćeš jače.
            I da si lav ( a nisi ) opet bi bio donji. Ali dobro neka ti je podigla samopouzdanje sa tim Venerama i Merkurima

            Evo ti numerologije, tek te tu kidam. Broj 22
            Ne možeš sa uzvišenim bićima nikako.
            22 je najuzvišeniji broj u numerologiji.

            Dvadesetdvojka je obdarena sa mnogo ovlašćenja i može da dostigne neslućene visine. Ljude rođene pod ovim brojem uglavnom smatraju “velikim graditeljima” pošto od njihovih rezultata mnogi imaju koristi. Rođeni u ovom broju su pokretači u društvu. Oni su lideri i uzori u našem društvu.

            Dalje, kako porediti konja i svinju, ne znam jel to može uopšte. Kinezi kažu da ne može jebiga

            Konja odlikuje težnja za potpunom i neobuzdanom slobodom i sklonost ka ljubavnim avanturama.

            Konj je temperamentan, pun energije, uvek u pokretu teži divljem i slobodnom životu bez mnogo obaveza.Osobe rodjene u godini konja su vrlo popularne zahvaljujući svojoj žeđi za avanturom, oštrom intelektu i njihovom nemirnom karakteru, međutim, teško je na duge staze pratiti njihov tempo.

            Dalje, Majanski kalendar ne donosi ništa novo nego potpunu dominaciju Jaguara.

            Jaguar - ličnost i karakter
            Vi pripadate četrnaestom danu majanskog horoskopa. Vaše interpersonalne i intuitivne veštine su odlične, a veoma Vam je bitno da se povežete sa ljudima na dubljem nivou. Prilično ste produhovljeni i stremite tome da dosegnete više ciljeve. Takođe, možete biti prilično misteriozni. Umete biti spremni za takmičenja i manipulativni
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ili da momentalno predjem ulicu?

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ja mogu samo da zakljucim da je Uros skroz nesiguran u taj svoj znak i na sve strane pokusava da nadje neki dokaz, najvise da bi sam sebi dokazao da je on pravi lav, juri neke strane forume, a duboko u sebi zna da je nezni rak
                Hahahahahaha, nisam stvarno. Ali nemam ništa protiv rakova jer su to divna stvorenja. 30. jul nije rak sigurno.

                Au Indigo al si ti zašao u dubine astrologije. A vidiš ti kako si ti pitom lav i kako te svi vole. Mene pola foruma ne može da smisli očima zbog egoizma i monologa. Pa ti vidi ko je pravi lav.

                Power brate, znam za ženske vage da su najdivnija stovrenja koja postoje. Sa vagama se slažem top.

                Jedino sa kim se ne slažem generalno su muškarci/žene jarčevi. To su tako mutava stvorenja jbg
                Last edited by Cassius Clay; 07-10-20, 09:51.

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Hahahahahaha, nisam stvarno. Ali nemam ništa protiv rakova jer su to divna stvorenja. 30. jul nije rak sigurno.

                  Au Indigo al si ti zašao u dubine astrologije. A vidiš ti kako si ti pitom lav i kako te svi vole. Mene pola foruma ne može da smisli očima zbog egoizma i monologa. Pa ti vidi ko je pravi lav.

                  Power brate, znam za ženske vage da su najdivnija stovrenja koja postoje. Sa vagama se slažem top.

                  Jedino sa kim se ne slažem generalno su muškarci/žene jarčevi. To su tako mutava stvorenja jbg
                  Hvala, hvala
                  Jarcevi mutavi
                  ja ih znam nekoliko, bas suprotno od mutavog, pricljivi i poprilicno sposobni u svakom pogledu
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ja koju god devojku/momka jarca da upoznam mnogo su spori ljudi. Nigde te radne etike i tih nekih kao opštih stvari, za šta ih vežu. Onako glume kao hladnoću neku a meni su uz bikove ubedljivo najdosadniji znak.

                    A sa rakovima oduvek top. Znam kad krene jul sve drugari imaju rodjednane i to od 4. do 17. jula se izredja 5-6 rodjendana.

                    To su duše od ljudi. Kada raskinu sa devojkama pišu pesme i tuguju.

                    Comment


                    • Ja oduvek tvrdim da smo mi rakovi najbolji ljudi

                      Ali ja sa jarcevima bas imam dobra iskustva, sposobni su, prakticni, a ovako su dobri ljudi
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja sam skorpija/vodolija
                        Bojana rakovi su emotivci brzo planu ja ih znam dosta
                        Skorpije sa blizancima ne idu nikako
                        Last edited by ledeni 80; 07-10-20, 10:14.

                        Comment


                        • Ja se sa rakovima nisam nikada u životu posvadjao. To je nemoguće.

                          Škorpije su zlo svoje vrste. 65% bivših devojaka su škorpije i to baš izbegavam u širokom luku.

                          Comment


                          • Rak kad nekog zavoli, to je to, taj drugi mora nesto bas zestoko da zajebe da bi ga mi precrtali.
                            Pricam o drugarskom odnosu, ne o vezama
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Mene horoskop ne zanima, ali su mi tokom godina drugarice redovno stavljale do znanja koji su znak i sta to znaci... Uzas jedan Pazi sad ovo.. poslednjih 7-8 cura sa kojima sam izlazio su sve bile ili ribe ili vodolije I mogu vam reci da ne samo da su fizickli licile jedna na drugu, nego su i mentalno bile jako slicne. Svakoj je bio potreban psihijatar.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Rak kad nekog zavoli, to je to, taj drugi mora nesto bas zestoko da zajebe da bi ga mi precrtali.
                                Pricam o drugarskom odnosu, ne o vezama
                                A o vezama mi je poslednje iskustvo rak, za veze su mi vage najbolje. To bez premca. A rakovi kao prijatelji. Nema tu kod devojke ove raka ega nekog ali ima sujete i malo je to sve suviše sporo za moj ukus, prenemaganje. Možda je i do godina jer ima 23.

                                A vage, mila majko savršenih li žena.

                                Comment

                                Working...
                                X