Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by dekkard View Post
    Gej lobi nam se svima podsmeva.
    Estrogen u hranu, narativ u diskurs i dobiješ ovo neko nastrano društvo.

    Meni je gore čak to miksanje polova 100 puta od homoseksualizma.

    Ovaj liči na ženskog Robin Huda. Ili ova. Ovo.

    Nego cene, kako deru kompleksaše... Philipp Plein udješ samo na farfetch i vidiš najobičnija govnjuša majica 1k evra ha ha ha

    Comment


    • #92
      Originally posted by miloolja View Post
      Imas ove iz Madjarske sto "uvoze".
      Ja sam davno tako kupila sudo masinu i bila je Nemica, samo bez garancije, sto moze da bude macka u dzaku, ali opet radi 10god bez problema. Sada je mozda drugacije, vidi imas ih na kupujem-prodajem sigurno.
      Skuplji modeli su iz Nemacke sigurno, e sad....
      Frizider mi je Turcin
      Najbolje da odes u prodavnicu i vidis sta pise made in... mada bi trebalo i preko telefona da ti kazu.

      Jesi li razmisljao o Beko proizvodima? Kazu da su odlicni, a povoljniji dosta.
      Uzeću Beko, na njima piše Made in Turkey, i još je ova jedna firma ovlašteni uvoznik za BiH + 5 god. garancija.

      Vidim da Samsung uvoze iz Mađarske, piše im na dosta uređaja poput TVa Made in Hungary.
      Last edited by Tarantula®; 05-10-20, 11:48.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #93
        Duzina garancije ti je zapravo najbitnija, mada sada mnogi uredjaju, ti veci pogotovu, imaju onaj fazon registrujes proizvod koji si kupio na proizvodjacevoj zvanicnoj strani, model, racun i sl. i dobijes 5 godina.

        Beko mnogi hvale, pogotovu sudo i ves masine. Vidi recenzije imas po netu, svasta moze da se nadje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #94
          I Beko ne sklapa svoje proizvode u Turskoj nego na brodovima u Sredozemnom moru.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • #95
            Originally posted by Cassius Clay View Post
            Sve loše i za lava i za strelca. Ocrni mi ta veštica i znak i podznak. Napisala neke generalne stvariz

            Neki trend je postao retrogradni bilo šta, odjednom svaki 3. dan svaka druga žena govori o retrogradnom merkuru i slično.

            Inače Indigo sine moj, radila mi neka riba natalnu i ja sam lav i u merkuru i u veneri i još na par mesta, sine moj, ti si za mene malo rakče sine moj.

            Avgustovski kakenjac.
            Neka riba ili NASA. Pa, ja biram NASU.
            Ajde ne zvekeći previše tim kleštima da ne završiš u loncu
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • #96
              Eno kaze predsjednik da ne brinemo o virusu i da ne dozvolimo da nam virus dominira zivot. Kaze da se bolje osjeca sad nego prije 20 godina Trump 2020!

              Comment


              • #97
                Originally posted by Cassius Clay View Post

                Inače Indigo sine moj, radila mi neka riba natalnu i ja sam lav i u merkuru i u veneri i još na par mesta, sine moj, ti si za mene malo rakče sine moj.

                Avgustovski kakenjac.
                Ta riba zna posao kad je znala da ti kazes tacno ono sto zelis da cujes

                Comment


                • #98
                  Nova Pričaonica 1.2 patch

                  Pa pokzala mi sve, nema šta da me laže. Julski lav, podznak strelac, vladar podznaka takodje strelac, merkur, venera lav, moon virgo, kaže Leo sun Virgo moon ko Chris Hemsworth i tako...

                  Nahvalila me dobro. Tačno možda laže i pumpa mi ego ovaj lavovski. Indigo ne zna kako je to jer je on falšerica lav iz nekog avgusta krajnjeg. Sigurno je u podznaku riba, a u ovim elementima rak.

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by Cassius Clay View Post
                    Pa pokzala mi sve, nema šta da me laže. Julski lav, podznak strelac, vladar podznaka takodje strelac, merkur, venera lav, moon virgo, kaže Leo sun Virgo moon ko Chris Hemsworth i tako...

                    Nahvalila me dobro. Tačno možda laže i pumpa mi ego ovaj lavovski. Indigo ne zna kako je to jer je on falšerica lav iz nekog avgusta krajnjeg. Sigurno je u podznaku riba, a u ovim elementima rak.

                    Comment


                    • Madrid je blizanac ono 1000%

                      Comment


                      • Madrid je dupli strelac. Ali on ne veruje preterano u to hahaha. Jer zna i neke lavove lavice, koji su tebi slicni, a neki susta suprotnost recimo. Iako su karakteristike 80% tacne, ali tih 20% potcenio me horoskop

                        Comment


                        • Brat moj zato se mi dobro slažemo. To je ta direktnost strelca. Moram priznati da bih bez strelca bio onako totalno primitivan lav bez te inteligentne note.

                          Ma razlikujemo se dosta, pogotovo julski i avgustovski.

                          Ovo sam našao na nekom forumu i spremio samo za Indiga, kao da sam ja pisao

                          "I am a July Leo and I will outshine, outlast and outperform August Leo's every time. They are too predictable and their roar does not match my bite. I will be reserved until it is my time and then no-one can stand in the way. I have never lost a fight and I continue to lead every group I am in. August Leo tried to take group leadership from me and messed up because they are too quick to attack what they are unsure about. Flopped right on their face and I triumphed. Would rather be a July Leo than an August any day of the week. My cousin is an August Leo and we have rarely got on at all."

                          Indigo Indigo, brate moj, jedina zajednička osobina je što ne možemo očima gledati Boaćea ni on ni ja.

                          Comment


                          • Uki, nisi valjda dao pare da te laze? Ako te je lagala besplatno, to je okej.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Madrid je dupli strelac. Ali on ne veruje preterano u to hahaha. Jer zna i neke lavove lavice, koji su tebi slicni, a neki susta suprotnost recimo. Iako su karakteristike 80% tacne, ali tih 20% potcenio me horoskop
                              moras podhitno da prestanes da pises o sebi u trecem licu
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Nova Pričaonica 1.2 patch

                                Ma dje da dajem pare za ovu sotonu, slušaju me žene na dobrovoljnoj bazi. Nikad nisam bio pažljiv nešto prema ženama, nikad nisam se nešto trudio, čim si takav, dobijaš je u vidu osobe koja želi da te zadivi.

                                Pa od natalnih karti do koje čega širok je dijapazon usluga.

                                Ne znam ja šta se dešava u ženskom mozgu pa ih to radi, a lepo ponašanje ne. To je već pitanje za eksperta za zavodjenje našeg duplog strelca.

                                Jeste videli šta je Jordan Peterson objavio šta su našli ovi sa Googla, šta su ženske seksualne fantazije... Vukodlak, pirat, vampir, hirurg... Po statistici.

                                Recite vi taj mozak. https://youtu.be/p8ePDKlF6T0
                                Last edited by Cassius Clay; 06-10-20, 16:12.

                                Comment

                                Working...
                                X