Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj kolega se isto natezao oko toga da mu daju bilo šta što nije veći protok interneta jer je dugogodišnji korisnik, i uspeo je na kraju.

    Ja sam zahvalan korisnik, samo pitam gde da potpišem, jer mi realno i ne treba nikakav poklon, imam sve što mi treba. Filmove skidam poslednjih xy godina.
    Last edited by mark !t zer0; 28-01-21, 15:01.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Mnogi se natezali sa njima (svima), ali ne radi se to tako majkovicu. Nismo u Istanbulu na bazaru pa se cenjakmo tamo se to podrazumeva.
      Ali tako je to svuda gde nema zdrave trzisne konkurencije i borbe za bukvalno svakog korisnika.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Što se tenisa tiče primetio sam i ovde na forumu da ima mnogo ljubitelja a i da ume da bude zanimljivo na teniskim temama.
        o hoce,necete imati mesta u banovcima,ove godine padaju fedovi najvazniji rekordi-broj nedelja na 1.mestu ATP-a i broj osvojenih GS titula

        nego,meni je provajder neki VIKTORYMEDIA iz backe topole

        uzimali 800 dinara za TV i sad povecali za 110 dinara usred ugovorne obaveze

        msm,ko jos dize cene tako,nema veze za koliko


        a kad sam vec bio u djul basci,zvao sam i moju kredit gestapo agricole banku da pitam za povracaj obrade za kredit-nit mogu do informacija kod ovih nesrecnika na call centru,nit mogu do ovih koji te informacije imaju pravo da daju

        ceracemo se jos
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Mnogi se natezali sa njima (svima), ali ne radi se to tako majkovicu. Nismo u Istanbulu na bazaru pa se cenjakmo tamo se to podrazumeva.
          Ali tako je to svuda gde nema zdrave trzisne konkurencije i borbe za bukvalno svakog korisnika.
          Pa da, bukvalno je rat za korisnike. Verujem da zato i daju vece pogodnosti novim korisnicima, dok stari moraju da se bore. Što meni nema logike ali jbg, tako je. Sa druge strane, postoje timovi koji "kradu" i vrbuju jake korisnike drugim operaterima.

          A i agenti ce prvo pokusati najbolje za firmu, medjutim apsolutni prioritet je zadrzati korisnika. Tako da ko je uporan i zapreti odlaskom sigirno dobija sta zeli. Ili ono "VIP mi nudi to to..." primera radi.

          Zato na kraju uvek nadrljaju stariji korisnici, njima uvale sve sto mogu jer oni nemaju pojma sta placaju. Tipa osiguranje za telefon.

          Gadna je prodaja, ne bih ja mogao to da radim, pre nesto svratio do shopa, bilo mi zao nekog dekice, uvalise mu sve moguce.
          Last edited by mark !t zer0; 28-01-21, 15:51.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Najvise mi smeta kod sbba, sto imaju monopol i to koriste bahato.
            Kod mene u zgradi je sbb, ja moram da uzmem paket sa tv-om da bih mogao da imam net. Kakav je to bezobrazluk, nemam uopste tv, a i da imam ne gledam ga, znaci hocu internet ne treba mi tv.
            Ja sam sad primoran da koristim ove bezicne internete koji su nestabilni i spori, zbog mrtvog sbba, zelim im sve najgore dabogda ih ugasili.

            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Van Strike View Post
              Najvise mi smeta kod sbba, sto imaju monopol i to koriste bahato.
              Kod mene u zgradi je sbb, ja moram da uzmem paket sa tv-om da bih mogao da imam net. Kakav je to bezobrazluk, nemam uopste tv, a i da imam ne gledam ga, znaci hocu internet ne treba mi tv.
              Ja sam sad primoran da koristim ove bezicne internete koji su nestabilni i spori, zbog mrtvog sbba, zelim im sve najgore dabogda ih ugasili.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              Bliži im se kraj, ne brini ništa.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Van Strike View Post
                Najvise mi smeta kod sbba, sto imaju monopol i to koriste bahato.
                Kod mene u zgradi je sbb, ja moram da uzmem paket sa tv-om da bih mogao da imam net. Kakav je to bezobrazluk, nemam uopste tv, a i da imam ne gledam ga, znaci hocu internet ne treba mi tv.
                Ja sam sad primoran da koristim ove bezicne internete koji su nestabilni i spori, zbog mrtvog sbba, zelim im sve najgore dabogda ih ugasili.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                Monopol? Pored telekoma? Mi sada imamo duopol i oni cine sve da privuku pretplatnike sto je za nas dobro jer dobijamo popuste i beneficije.

                inace kod sbb mora se uzeti kablovska ali se i kod onih drugih mora uzeti telefonska linija. Jedino kod Oriona se moze uzeti samo net.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • SBB je stvar prošlosti. Dobrodošli u epohu Arene Sport (Sever) i FK Crvenozvezdaške budućnosti.

                  Comment


                  • Originally posted by Van Strike View Post
                    Najvise mi smeta kod sbba, sto imaju monopol i to koriste bahato.
                    Kod mene u zgradi je sbb, ja moram da uzmem paket sa tv-om da bih mogao da imam net. Kakav je to bezobrazluk, nemam uopste tv, a i da imam ne gledam ga, znaci hocu internet ne treba mi tv.
                    Ja sam sad primoran da koristim ove bezicne internete koji su nestabilni i spori, zbog mrtvog sbba, zelim im sve najgore dabogda ih ugasili.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    Da si u Telekomu ili Supernovoj morao bi da uzmeš fiksni telefon
                    Ja sam otkazao fiksni....ne vidim svrhu egzistiranja istog. Osim što me smaraju razno-razni "call centri" i prodavci jastučnica i jorgana...i otkazah.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Da si u Telekomu ili Supernovoj morao bi da uzmeš fiksni telefon
                      Ja sam otkazao fiksni....ne vidim svrhu egzistiranja istog. Osim što me smaraju razno-razni "call centri" i prodavci jastučnica i jorgana...i otkazah.
                      to je lako resivo samo promenis broj i trazis da ti ne bude u imeniku. ali u principu ko se odluci za mobilni ni ne treba mu fiksni.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by Van Strike View Post
                        Najvise mi smeta kod sbba, sto imaju monopol i to koriste bahato.
                        Kod mene u zgradi je sbb, ja moram da uzmem paket sa tv-om da bih mogao da imam net. Kakav je to bezobrazluk, nemam uopste tv, a i da imam ne gledam ga, znaci hocu internet ne treba mi tv.
                        Ja sam sad primoran da koristim ove bezicne internete koji su nestabilni i spori, zbog mrtvog sbba, zelim im sve najgore dabogda ih ugasili.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        Cekaj, do eona je bio posebno net, nije morao tv paket, a eon je novotarija, star 2 god. Sta si do tada radio?

                        Ja prebacila davno fiksi kod sbb, moram zbog baba na nepoznate brojeve, a to su ili ova sekta u vreme izbora ili prodavci, ne javljam se.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          to je lako resivo samo promenis broj i trazis da ti ne bude u imeniku. ali u principu ko se odluci za mobilni ni ne treba mu fiksni.
                          Pa da...imam u kući 10 mobilnih brojeva....stvarno nema svrhe imati fiksni. Čak je i era faksova ugasila...
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Pa da...imam u kući 10 mobilnih brojeva....stvarno nema svrhe imati fiksni. Čak je i era faksova ugasila...
                            kolko je sad onaj paket flat neograniceno ka svima?
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              kolko je sad onaj paket flat neograniceno ka svima?
                              Ja ima u VIP-u broj...

                              https://www.vipmobile.rs/privatni
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Cekaj, do eona je bio posebno net, nije morao tv paket, a eon je novotarija, star 2 god. Sta si do tada radio?

                                Ja prebacila davno fiksi kod sbb, moram zbog baba na nepoznate brojeve, a to su ili ova sekta u vreme izbora ili prodavci, ne javljam se.
                                Mislim da ni tada nije mogao samo net. Možda nekada davno.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X