Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nova Pričaonica 1.2 patch

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadam se vise Amerikancima....to nam je spas..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Znamo za tu tvoju podanicku crtu.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Dobro veče
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Postavio je Lecic neki video na tviteru, ali je izgleda isekao poslednjih par sekundi gde salje poljubac
          Psiho tezak
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Iseko ali ga drugi dodali. Psihopata kazem. Brrrrr
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Pa isekla je i ona 99% razgovora..snimila film..optuzila coveka bez dokaza a tuzbu nije podnela.

              Vidis po sns botovima o cemu se radi..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Postavio je Lecic neki video na tviteru, ali je izgleda isekao poslednjih par sekundi gde salje poljubac
                Psiho tezak
                Onako laički djeluje mi kao dobar manipulator, svakako je i poprilično egoističan pa možda i zbog toga ti poljupci, teško podnosi da njega neko i optuži za takvo nešto (jer on je faca velika, šmeker). Tako da ne mora odmah biti psihopata.

                Pričam sa ocem i govori (razumije se jer mu je to blisko struci) da ako je dobar poligrafista teško se može neko izvući i proći poligraf. Ne vjerujem da nisu nekog kvalitetnog poligrafistu našli za ovakvu stvar, kada je i jak pritisak javnosti itd. Biće tu još svega sigurno. Nakon 9 godina teže je dokazati silovanje sigurno...

                Comment


                • Ma kako da ne na poligrafu rade sve strucni ljudi.

                  Dajte bre jer vi znate gde mi zivimo...ili ipak ne??

                  Pogotovu sto je ovaj trecerazredni glumac u dosluhu sa vlastima da unisti ono malo DS sto ostalo, ali nije on nikakav kapacitet na nesrecu njihovu.

                  Ovo je poznato odavno

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Onako laički djeluje mi kao dobar manipulator, svakako je i poprilično egoističan pa možda i zbog toga ti poljupci, teško podnosi da njega neko i optuži za takvo nešto (jer on je faca velika, šmeker). Tako da ne mora odmah biti psihopata.

                    Pričam sa ocem i govori (razumije se jer mu je to blisko struci) da ako je dobar poligrafista teško se može neko izvući i proći poligraf. Ne vjerujem da nisu nekog kvalitetnog poligrafistu našli za ovakvu stvar, kada je i jak pritisak javnosti itd. Biće tu još svega sigurno. Nakon 9 godina teže je dokazati silovanje sigurno...
                    Ok, ali ako je neko egoista i to ogroman i misli da sve zene padaju kad vide njega, da li je recimo moguce da on to uopste nije video kao silovanje i da zbog toga prodje poligraf?
                    Sad samo pricam hipoteticki...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ili je glumac i uđe u ulogu nevinog čoveka.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ok, ali ako je neko egoista i to ogroman i misli da sve zene padaju kad vide njega, da li je recimo moguce da on to uopste nije video kao silovanje i da zbog toga prodje poligraf?
                        Sad samo pricam hipoteticki...
                        Vrlo moguće i to, ima logike.

                        Olja, sad ti miješaš jer i jel

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ok, ali ako je neko egoista i to ogroman i misli da sve zene padaju kad vide njega, da li je recimo moguce da on to uopste nije video kao silovanje i da zbog toga prodje poligraf?
                          Sad samo pricam hipoteticki...
                          Koliko shvatih njegovu pricu, on tvrdi da izmedju njih uopste nije ni bilo sexa. A to vec nije stvar percepcije, pa ni kod najveceg egoiste.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pogotovu sto je ovaj trecerazredni glumac
                            Eh sad
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ja o toj priči znam ovoliko: Neka glumica (stvarno joj ne znam ime a da ne proguglam) optužila Lečića (njemu znam ime) da ju je silovao prije 5 godina. I to je to....ni jedan članak nisam pročitao a i ove vaše komenatre samo ono što se vidi sa naslovne pa nisam mogao izbjeći.

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Vrlo moguće i to, ima logike.

                                Olja, sad ti miješaš jer i jel
                                Haha glasilo je dugacije sa jer pa nesto izmenjala
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X