Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2020/21(zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je samo Icardi sinoc bio los, ja sam tek negdje oko 30. minuta ukapirao da je on na terenu.

    Comment


    • Pa nema koga da provocira sad, njegovo bivstvovanje ovde gubi smisao bez navijaca Liverpula.

      Jedan covek je rekao kad Liverpul uzme titulu desice se smak sveta, i stvarno tako i bi.

      Eto ako nista bar ce Pep uzeti LS( mada bi mi bilo draze da je Poch uzeo), nego jel se seca nego sta se pisalo na pocetku ove sezone i na kraju prosle o Pepu, ljudi dodju da pisu ovde samo kad Pepu ide lose, cim mu ide dobro nema ih nigde.

      U Sitiju je imao zadatak da dokaze sve ono sto nije mogao u Bajernu i Barsi, u 5sezona 3lige i sada LS nadamo se, plus sve moguce kupove je uzeo. Mislim da nema dileme ko je najbolji menadzer u poslednjih desetak godina. Nebitno u kakvim je klubovima radio, i koliko je novca trosio, stvarao je tim, ovaj Siti je retko kad izgledao kao da zavisi samo od jednog ili dva igraca. Imali su pad sezonu i po, ali su uspeli da se podignu i ovu sezonu pokidaju, pre svega defanzivno.




      Last edited by Brian McShtull; 05-05-21, 19:18.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Poketino u oba ogleda sa Cityjem je bio lišen svojih najisturenijih.

        Na "Parku prinčeva" Mbape nije bio prisutan, sinoć je Ikardi zatajio i bio nevidljiv.

        Za mene pomalo iznenađujuća odluka da Azar krene od početka.

        Comment


        • Originally posted by ognjen View Post
          Imao je Liverpool mnogo gore sezone od ove pa su pristalice Liverpoola bili jedna od najvecih grupa ovde na forumu tako da ti to stajaliste nije u redu.
          Ma bre, salio sam se malo


          Vidi se po klupskoj temi na kojoj nema pisanja od februara. Forum je poceo da stuca u aprilu.

          Last edited by belgrade_owl; 05-05-21, 21:43.

          Comment


          • Tutnu im ga Čelzi.

            Comment


            • Kante uradio najveći deo posla.

              Comment


              • E moj Maunt, zbog tebe možda Čelzi izvisi za finale.

                Comment


                • Pa dajte bre gol, aman.

                  Comment


                  • Da se igra do prekosutra Real neće postići gol.

                    Comment


                    • Ćao Real, realno je Čelzi duplo bolji.

                      Comment


                      • Majstor Kante!

                        Comment


                        • Ne pamtim bezidejniji Real.

                          Ovom timu je i sam plasman u polufinale veliki uspeh.

                          Comment


                          • Gledaćemo i u finalu LE i u finalu LŠ engleske timove.

                            Englezi dominiraju.

                            Comment


                            • Real jednostavno nije došao u London.

                              Op

                              ​​

                              Comment


                              • Real iz 2018. bi kaznio ove promašaje, sadašnji Real bukvalno ništa, prvo poluvrijeme i ok, u drugom se nisu pojavili. Bravo Čelzi, apsolutno zasluženo i čini mi se tim koji može najviše nauditi Sitiju pored Bajerna koji ispade bez Leve od PSŽ-a..

                                Comment

                                Working...
                                X