Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koronavirus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bekvalac primila trecu (booster) dozu. To znaci da vakcina traje 6 meseci odnosno 3 meseca po dozi. Jajks
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Zvanično skoro 7.500 novozaraženih, preminulo 25 osoba

      https://rs.n1info.com/vesti/zvanicno...nulo-25-osoba/

      Comment


      • Klasika ... posledica NG i ostalih slavlja
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Od poslednjeg preseka stanja u Srbiji, na koronavirus je testirano 27.290 osoba, od kojih su 9.122 pozitivne i to je zvanično najviše zaraženih u jednom danu od početka epidemije.
          Omikron
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Ići će ovo i preko 20k dnevno.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nece, iz prostog razloga sto ne mozemo toliko da testiramo
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ko kaže da ne možemo?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nilad nije bilo vise od oko 30k testiranih, koliko god da je bilo lose stanje, tako da ja pretpostavljam da je to neki nas maksimum.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Čak i da bude 40k testiranih da poraste procenat zaraženih na 50% (sada je 33%,34%) biće 20k.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Evo potvrde
                      https://rs.n1info.com/vesti/kon-mogu...irao/?ref=push
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pa biće i gore jer sada sledi i srpska Nova godina.

                        Comment


                        • Ne treba da vas plase brojke, virus je oslabio.
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            E jbg...a taman se "gradski oci" lepo ugradili....
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nilad nije bilo vise od oko 30k testiranih, koliko god da je bilo lose stanje, tako da ja pretpostavljam da je to neki nas maksimum.
                              Ne znam da li u taj broj ulaze i oni koji su testirani u privatnim laboratorijama?

                              Comment


                              • Evo danas već skoro 14k, a omikron nije ni blizu pika.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X