Announcement

Collapse
No announcement yet.

US open 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Borac za ženska prava - Serena žene, došlo je i vaših 5 minuta.

    Haha došlo-odavno, gotovi ste!

    Ponosno nosi svoju kilažu, pokazuje svoje salo bez kompleksa, preti, psuje, ne prenemaže se, ne očekuje niko da je brani-ona će to sama. Ona je žena kao svaki muškarac!

    Respect za crnu boginju
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • E sad meni se cini da se previse uzivela u ulogu zrtve
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
        Serena je u nekoliko navrata pokazala ovakvo ponašanje.
        Da beli muškarac radi to i toliko često, svi znamo šta bi mu se desilo.



        Kao da je igrala protiv muškarca

        Outrage culture at it's best.
        Sad kad stanu Ameri iza nje sudija neće dobro proći.
        Isla bi ona i na rasizam, ali je zajebalo to sto je Osaka isto crnkinja [emoji3]

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
          Serena je u nekoliko navrata pokazala ovakvo ponašanje.
          Da beli muškarac radi to i toliko često, svi znamo šta bi mu se desilo.



          Kao da je igrala protiv muškarca

          Outrage culture at it's best.
          Sad kad stanu Ameri iza nje sudija neće dobro proći.

          Ti se ovoga ne sećaš?

          Why Mr. Warning?
          It’s normal, you are a girl

          Čovek popiz....

          https://m.youtube.com/watch?v=U8flsT0jEak
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Originally posted by Larisa View Post
            Haha došlo-odavno, gotovi ste!

            Ponosno nosi svoju kilažu, pokazuje svoje salo bez kompleksa, preti, psuje, ne prenemaže se, ne očekuje niko da je brani-ona će to sama. Ona je žena kao svaki muškarac!

            Respect za crnu boginju
            Nije kod nje salo, to ona adidas slanina

            Čitam malo komentare, sportska javnost na Sereninoj strani a navijači je osuđuju, vidi apsurda. Nameračili se da izfabrikuju priču, za koju godinu će ispasti da su joj ukrali pobjedu - najebo je Ramos.

            Comment


            • Originally posted by Maxx-a View Post
              E sad meni se cini da se previse uzivela u ulogu zrtve

              Ako je ovo meni, samo opušteno!
              Zar nije očigledno da se zezam? Lično, boli me uvo za Serenu i za ovu malu
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • I da je udarila sudiju, toliko se fizičkih napada dešava stalno u svijetu da joj se nema šta zamjeriti

                Comment


                • Ma naravno, Larisa, hedoh reci da bi izgleda nasla bilo koji razlog.

                  Mora da je razgovor izmedju Serene i Patrika nakon meca i ceremoije bio zanimljiv
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Nije Serena dala priliku Ramosu da bude fleksibilan.Jednom kada je dobila opomenu za koucing bilo je kasno.Sve sto je sledilo videlo i culo jako mnogo ljudi.Serenin problem je bio zapravo sto je gubila mec.Neko je ranije napisao da je isti sudija dao istu opomenu Djokovicu i Checinatu na RG.Da li su hteli da biju sudiju ili su nastavili igru.Djokovicu je lopta koja je dvaput udarila podlogu i zavrsila u autu sudjena kao dobra, pa nije radio ovo sto je radila Serena a bio je u pravu.Serena nije.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Koliko rasprave o Sereni. Uspjela je i u porazu da bude glavna tema. To joj je vjerovatno i bio cilj.

                        Comment


                        • Zajebala i ovog našeg Drama Queen sa ekskurzije po Kosovu

                          Comment


                          • Kakav god epilog bio, ako Osaka ne osvoji vise ni jedan slem, ovaj ce joj ostati upamcen kao poklon od sudije, a ne kao njena zasluga i trijumf.

                            Comment


                            • Svaka cast Ramosu.
                              Zaista pateticno ponasanje, da ga ne okarakterisem drugacije, od takvog teniskog giganta kakva je Serena.

                              Meni licno se prevrne zeludac kada se neko poziva na rasu ili kada se to konstantno potencira, kada se napise "ponosna crnkinja", " crnkinja koja je osvojila titulu ", " tamnoputa sampionka". A jos je gore sto se termin rasa uopste i danas moze staviti kao razlog nekih razmirica.
                              Svi smo mi iste rase, bili beli, crni, zuti ili crveni.

                              Sto se tice seksizma koji u ovoj situaciji nije ni postojao jer je covek postupio po pravilima, onako kako mora. Sve nakon toga je bila cista drama.

                              Zene nisu bile u nikada boljoj poziciji u ljudskoj istoriji, niko ne spominje da su zene u starom i srednjem veku imale vrednost koliko i tele ili dve ovce te nisu imale nikakav polozaj u drustvu sem uloge nekog ko radja decu i cisti po domacinstvu.

                              Ja i danas kazem da nije dovoljno, da zene treba da imajiu bolji tretman. Rodna ravnopravnost ce nazalost ostati jedan od problema 21 veka iako ne bi smelo da bude tako.

                              Sto se tice feminizma, i feministkinja koje su mi najsmesniji pokret, mogu da kazem da bi njihova borba bila opravdana kada bi se zalagale za jednakost polova a ne za nadmoc zena i poptuno omalovazavanje muskarca.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Lično meni, ženski tenis je totalna iritacija. Nikad ga ne bih komentarisao kad bi ga odvojili od muškog. Nek naprave zasebne turnire i nek igraju pa će vidjeti kakva je posjećenost i kako je medijski propraćen. Šlepanje na račun muškaraca a hoće ravnopravnost

                                Comment

                                Working...
                                X