Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Srbije u košarci

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neko davi,neko ljubi . . . Najvećeg Srbina dočekati kako dolikuje

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Zna li neko zasto je ovaj komentator Radojevic toliko klubaski ostrascen cak i kad igra reprezentacija, prosto ga je ponekad neprijatno slusati? Ocekivao bih tako nesto od likova poput Tegeltije ali navikao sam na malo veci standard po tom pitanju od komentatora Sport kluba. Bas otuzno zvuci i krajnje je nepotrebno.
      Sarenom niko nije ni do kolena, tako da ne mogu da slusam nijednog sem njega za utakmice reprezentacije. Znam tog Srdjana sa drugih utakmica i emisija, i u pitanju je pravi geek-freak, a ne bi me cudilo da je navijao za Italiju s obzirom na to koliko se lozi na njihovu kosarku, cak i na drugoligaske timove.

      Comment


      • Italija je reprezentacija a ne klub. Opet imaš problema sa čitanjem.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Italija je reprezentacija a ne klub. Opet imaš problema sa čitanjem.
          Dekarde, reci nesto o reprezentaciji i nasem selektoru...mani se corava posla.

          Comment


          • Gledaj malo šta ćeš ti da pišeš, nepodnošljivo troluješ.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Hrvatski komentatori voršipovali Srbiju. Ovaj mlađi, ne žalost ne čuh kako se zove, kladim se u imanje da u spavaćoj sobi ima Saletovu sliku uramljenu.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Gledaj malo šta ćeš ti da pišeš, nepodnošljivo troluješ.
                ma ja pisem bez gledanja, toliko sam siguran. A i dobar sam u slepom kucanju.

                Sta kazes za nasu takticku pripremu utakmice?
                Last edited by mmajstor; 14-09-17, 09:04.

                Comment




                • Attached Files
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • ne rade gifovi, linkuj ih sa url-a ne sa kompa.

                    Comment


                    • nema sad stajanja, Rusi moraju pasti
                      " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                      Comment


                      • Originally posted by perkos View Post
                        nema sad stajanja, Rusi moraju pasti
                        Kakvo stajanje, Sale je ukljucio "ludilo mod"...

                        Glavno pitanje je sta raditi sa Svedom. Puno ekipa je pokusavalo na razne nacine da ga zaustavi - cestim promenama cuvara, udvajanjem, utrajanjem i nista nije pomoglo. Mozda ne treba nista specijalno raditi sa njim. Drzati mu jednog cuvara (npr. Dragan) i zatvoriti ostale igrace. Ne udvajati ga jer ce tada asistiranjem razigrati ostale igrace a onda je tesko igrati sa njima. Neka on da svojih 30 poena, ali da svi ostali budu u kanalu pa ako bi ga i stisli u poslednjoj cetvrtini, dzabe mu asistiranje kad ce ostatak ekipe da im bude umrtvljen i van ritma. Pritom, covek je na izmaku snage...igra ceo turnir manje vise sam.
                        Last edited by mmajstor; 14-09-17, 10:31.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Italija je reprezentacija a ne klub. Opet imaš problema sa čitanjem.
                          Originally posted by mmajstor View Post
                          Dekarde, reci nesto o reprezentaciji i nasem selektoru...mani se corava posla.
                          Originally posted by dekkard View Post
                          Gledaj malo šta ćeš ti da pišeš, nepodnošljivo troluješ.

                          Originally posted by mmajstor View Post
                          ma ja pisem bez gledanja, toliko sam siguran. A i dobar sam u slepom kucanju.

                          Sta kazes za nasu takticku pripremu utakmice?
                          Mirujte obojica
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • .
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • @Dobar Los Milos
                              Lepo ti se uklapa gif sa avatarom

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Da li je sad jasno pljuvačima zašto Đorđević nije više koristio Lazića?

                                Ako nekom nije jasna minutaža Bogdana neka vide kada smo odigrali zadnju utakmicu u grupi. Od četvrtka do srede, u šest dana jedan meč i to sa Mađarskom.

                                To je dalo mogućnost skraćivanja rotacije, što je bilo neophodno pogotovo u situaciji u kojoj nemaš sedam bitnih igrača. Raspored nam je legao ko budali šamar, Sale je mogao da razigra 7-8 igrača bez opasnosti da ih premori. Svi bi voleli da vidimo da Gudura više igra, ali ako hoćeš rezultat moraš nešto žrtvovati.

                                Ovakava lakoća pobeđivanja sa ovakvim timom je nešto što uopšte nisam očekivao, gotovo rutinski smo došli u borbu za medalje.

                                Ko i dalje bude kritikovao selektora razume se u košarku kao Marica u krivi k. ili su u pitanju neke nekošarkaške stvari.

                                Ma svake godine je ista priča o kritikovanju Đorđevića. Ko je pažljivo pratio reprezentaciju i naše igre od kad je čovek uzeo tim, sve mu je jasno. Kome nije, nikad neće biti.

                                Comment

                                Working...
                                X