Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto Mourinho nema hrabrosti da klupira Pogbu?

    Comment


    • Sad ce portugalac to da zategne na poluvremenu.

      Comment


      • Kako ovo nije gol? Dobar bi bio neki preokret ođe.
        sigpic

        Comment


        • Kako Raš ovo promaši.
          Daj objasni...

          Comment


          • Jbg Žoze, šta da se radi, nije islo sa Mančesterom, neka ode on sam da odmori, a Junajted u ozbiljnu rekonstrukciju, ne moze vise sa Jangom, Smolingom, MekTominajem, i tako tim raspadima. Pogotovo vezni red je očaj, nepokretni, tromi, spori, bilo koja ekipa ih lagano pretrčava

            Comment


            • Ne bih se bunio da Murinjo skokne do Madrida. Bio bi motivisan da pokaže da sve ovo nije do njega.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ne bih se bunio da Murinjo skokne do Madrida. Bio bi motivisan da pokaže da sve ovo nije do njega.
                Samo sto dalje od Utd brate moj

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ne bih se bunio da Murinjo skokne do Madrida. Bio bi motivisan da pokaže da sve ovo nije do njega.
                  Bice mu vrv otvorena vrata, mislim da ga Perez baš gotivi

                  Comment


                  • Originally posted by LejkerBoy View Post
                    Jbg Žoze, šta da se radi, nije islo sa Mančesterom, neka ode on sam da odmori, a Junajted u ozbiljnu rekonstrukciju, ne moze vise sa Jangom, Smolingom, MekTominajem, i tako tim raspadima. Pogotovo vezni red je očaj, nepokretni, tromi, spori, bilo koja ekipa ih lagano pretrčava
                    Pa kad kosarkasku ekipu postavlja na teren. Hajde ovaj put je barem Felu ostavio na klupi.

                    Comment


                    • Ne mogu vjerovat da netko moze igrati ovako spori trom predvidljivi nogomet



                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Samo sto dalje od Utd brate moj

                        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                        Mislim da i on isto želi.

                        LejkerBoy ja mislim da je bolja opcija od Loptegija. Pre bih i Gutija nego Loptegija, mada i on igra sa manjom klupom nego prethodnici. Videćemo. Neko od njih dvojice je po meni logičan izbor.

                        Comment


                        • E sad kad udje Sancez... To je to. Nadrljao je Njukasl

                          Comment


                          • Kakva je truba ovaj Marsijal postao piiii
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Marsijal je peeenis od igrača. I on i Rašford i Jang i štoperi. I Mata je mator. Drago mi je što sam lepo predvideo da su to sve igrači za 5,6 mesto.

                              Comment


                              • Sto nije dobio zuti za ovo ispucavanje lopte ko sivonja.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X