Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dele Alli je bas u kanalu u poslednje vreme
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Ajax se igra.
      Samo da zbog mladosti i preterane želje za sigranjem ne nasednu na neki jeftin trik namazanih Engleza.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Erikson? To telefon beše?
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Au brt, nadam se da nije nista ozbiljno, iako nimalo ne izgleda ovo lepo.

          Bas su uspavani Spursi morace Pocho da ih sredi za drugo, nista ne igraju.
          Last edited by Brian McShtull; 30-04-19, 20:44.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Majstorska lopta Tadića. Mogu ljudi zavezanih očiju igrati.

            Comment


            • Jan Vertongen je i ovako bio upitan za meč, samo je obnovio povredu.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Kakav pas Delea
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Samo je prekid šansa za Totenhem.

                  Comment


                  • Nije obnova povrede, već najverovatnije potres mozga.
                    Last edited by Crni Đorđe; 30-04-19, 20:52.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma da, kakva povreda, videlo se da čoveku nije dobro..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                        Nije povreda, već najverovatnije potres mozga.
                        Pa to, ili je previse iskrvario pa mu je zbog toga lose, ali uopste ne izgleda dobro.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Тотенхем не види лопту, врти им се у глави, Ајак сао да игра мице....
                          sigpic

                          Comment


                          • Sumnjam da je mogao putem posekotine iskrvariti toliko. U MLS-u sam viđao da prekidaju utakmice da bi se igraču radio test radi utvrđivanja povreda glave. U Evropi ga ispoliraju, vrate na teren a glava nikoga ne interesuje. Stvarno smo zaostali celu geološku eru na ovom kontinentu. Još samo fali čiča sa balonom vode.
                            sigpic

                            Comment


                            • Valja sad Verthongenu da se naruci za MR, pa da kupi doktoru nesto za 426 eura.. Ko zna kad ce biti slobodan termin.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Živnuše pevci malo.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X