Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poenta je da ne mozes tako da poredis vozace, jer su to dva razlicita sveta. Na danasnjim motorima verovatno bi ih dobio lorenco, ali na 500cc verovatno bi lorenco sezonu proveo u gipsu. Da ti pisem kako su prolazili vozaci iz nizih klasa, kada bi presli u 500, ne vredi jer ti verovatno znas sve. To su veliki vozaci, a sta je sada motogp i sta je bio nekada to je nepotrebno raspravljati.

    Comment


    • Originally posted by crni View Post
      Poenta je da ne mozes tako da poredis vozace, jer su to dva razlicita sveta. Na danasnjim motorima verovatno bi ih dobio lorenco, ali na 500cc verovatno bi lorenco sezonu proveo u gipsu. Da ti pisem kako su prolazili vozaci iz nizih klasa, kada bi presli u 500, ne vredi jer ti verovatno znas sve. To su veliki vozaci, a sta je sada motogp i sta je bio nekada to je nepotrebno raspravljati.
      Zasto onda majstor Abe, Checa, Barros i ostala kompanija s nevjerovatnim talentom da ukroti divlji motor od 500cc nije bila dominantna na 1000cc. Jer ako idemo tvojom logikom za njih su 1000cc masine bile obicne igracke koje se mnogo lakse voze.
      Taj mit o 500cc je jedan od mnogih koji plasiraju NEKI (da ne bude da stavljam sve u isti kos) Rossijevi navijaci a koji nema puno smisla. Lorenzo i Marquez su na motorima od svoje cetvrte/pete godine, na svakom su bili najbolji ili među najboljima i siguran sam da bi to bili i na 500cc.

      Comment


      • Bitno je da si ti siguran. Ovo nema veze sa sportom, vec sa zdravom logikom, za nesto sto je nemoguce proveriti, ti si siguran da si u pravu. Evo ja sam siguran da bi Muhamed Ali prebio Klicka

        Comment


        • Originally posted by Drezik View Post
          JLo je koliko se secam jos pre par godina izjavio da nije on VR i da trbeda da se finansijski osigura tj da razmislja o buducnosti.Ako uzmemo sad to u obzir videcemo sta ce biti.
          a bira izmedju najbolje ponude u karijeri (od jamahe) i super ponude audijasta god da odluci sigurna sam da nece ostati neobezbedjen
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by denia_el View Post
            a bira izmedju najbolje ponude u karijeri (od jamahe) i super ponude audijasta god da odluci sigurna sam da nece ostati neobezbedjen
            Its a win win situation!

            Mislim da je bas ovo bio trenutak kada su poceli da ga povezuju tj spominju u kontekstu Ducatija. Tako da nije JLo to oaporavao

            Comment


            • http://www.motogp.com/en/in%20the%20...r-offer/196906

              Comment


              • Rins u Tech 3?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by LARSSON View Post
                  Ako ima zainteresovanih za kupovinu MotoGP Video passa neka se jave. 20 eura.

                  Admin/mod može dobiti besplatno i da ostavi komentar
                  Provereno radi.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Tacno pre 20 godina, Rosi je debitovao u ovom ludom cirkusu, na trci u Maleziji.





                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                      Last edited by BogdanB; 31-03-16, 22:55.

                      Comment


                      • Zbog dve decenije neprekidno u MotoGP-u Rosi dobio dva litra goriva vise od ostalih.

                        Comment


                        • Da li će Rosi imati neke posebne boje na motoru da obeleži jubilej?
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • https://motomatters.com/analysis/201...e_lorenzo.html

                            Comment


                            • Paolo Ciabatti, Ducati’s Sporting Director, is quoted in the article as having said “We’ve made no secret about it – we know both Marquez and Lorenzo have contracts are expiring at the end of the season. We’ve been talking to the riders.”
                              http://www.motogp.com/en/in%20the%20...ti-move/197750

                              e to bi bila prava stvar

                              Comment


                              • Ja lepo rekoh da je bilo kontakta...
                                Ducati's upper winglets to be reviewed after safety concerns from Argentina race. Will be analysed by the MotoGP safety commission run by Loris Capirossi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X