Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sto ne bi Markez na Dukca? Ima li tu doktorsu notu
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Honda je koncentrisana oko njega sad, stvarno mislim da ništa posebno ne bi uradio ako bi sad otišao. Doktor je imao druge razloge... Takođe, GiGi pikira Lorenza, sarađivali su ranije, dok je Jorge vozio 250ccm Aprilliu.

      Comment


      • Ako ima zainteresovanih za kupovinu MotoGP Video passa neka se jave. 20 eura.

        Admin/mod može dobiti besplatno i da ostavi komentar

        Comment


        • Ne bi trebalo povlaciti nekakve paralele izmedju Rosijevog i (eventualno) Lorencovog odlaska u Ducati. Rosi je i tada bio drugi vozac u timu i morao je da ode jer ih je uslovio:"On (Lorenco) ili ja!" A realno nije ni imao gde da ode osim u Ducati, tako da sa tim prelaskom muda i nemaju mnogo veze. Sa Lorencom je drugacija situacija, on ce napustiti Yamahu kao vozac br.1 i aktuelni svetski sampion (veoma je moguce da ove godine lagano odbrani titulu)... i kao vozac koga Yamaha ne zeli da ispusti. U ovom slucaju muda imaju veliku ulogu, Rosi je u pravu.
          https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

          http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

          Comment


          • Originally posted by AyrSen View Post
            Rosi je i tada bio drugi vozac u timu
            Aktuelni šampion bio drugi vozač...

            Comment


            • Naravno. U tom trenutku on je VEĆ bio drugi vozac u timu. Tako je Yamaha izabrala... ne znam sta tu nije jasno?
              https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

              http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

              Comment


              • Ostaje Jorge u Yamahi. Ne vidim razlog zasto bi se upustao u avanturu s Ducatijem kad u Yamahi ima odlicne sportske i finansijske uslove. Prema njegovim rijecima ponuđeni ugovor mu je najbolji u zivotu, vjerovatno se radi o sumi od 10+ miliona po sezoni. Ducati bi morao da ponudi min. 15 da bi ga doveo u svoje redove a toliko crveni sigurno nece dati.
                Last edited by black_sax; 28-03-16, 10:50.

                Comment


                • Naravno da ce 99 i 93 ostati na svojim trenutnim masinama sto duze, samo te dve ekipe garantuju uspeh i vrh plasmana a oni zive u zabludi da ce skinuti Doktora sa trona ako nabiju statistiku, ne znaju da je potrebno daleko vise od nekakvih brojki da bi se dostigao nivo jednog Valentina Rossija

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Biti 1. vozac fabricke Yamahe je drugo najpozeljnije mjesto u Moto GP. Ono najbolje je u Hondi.
                    Lorenzo i Marquez su Rossijev nivo, razlika je u tome sto je Rossi u najboljim godinama svoje karijere za konkurenciju imao vozace koje su sporedne uloge u kraljevskoj klasi (Biaggi, Gibernau, Melandri...) dok su protivnici Lorenzu i Marquezu bili Hall of fameri Rossi, Stoner, Marquez/Lorenzo. Ako neko misli da jedan Lorenzo ili Marquez na fabrickoj Hondi ne bi mogli da osvoje 5 titula u nizu protiv Barrosa, Chece, Robertsa Jr. Capirexa, Melandria i ostalog drustva koje je vozilo pocetkom prosle decenije taj nema oci u glavi i pojma o Moto GP.
                    Lorenzo ne moze do 9 titula i 110+ pobjeda ali Marquez je mlad decko i ako ostane zdrav te cifre su prilicno realne
                    Last edited by black_sax; 28-03-16, 12:14.

                    Comment


                    • Ja pricam o njihovom vozackom nivou/talentu.
                      Ti vjerovatno ciljas na karakter, sudis iako ljude ne poznajes

                      Comment


                      • Zašto bi menjali timove? Lorenco jedino zato što Rosi ostaje u Jamahi, dok za Markeza ne vidim razlog da ode iz Honde. Ko god da promeni tim zna da prve sezone verovatno neće moći ništa da uradi, a ne verujem da njih dvojica žele da gube godinu u gp-u navikavajući se na novi motor. Ipak jure i statistiku, pobede, titule, pol pozicije, sve je to njima bitno. Najlogičnije mi je Pedrosa da promeni tim, monotone su ekipe, a on ima najlošije rezultate
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by black_sax View Post
                          Biti 1. vozac fabricke Yamahe je drugo najpozeljnije mjesto u Moto GP. Ono najbolje je u Hondi.
                          Sto onda Rosi predje u Yamahu? I kad je Markez vozio protiv Stonera?

                          Comment


                          • Zašto ljudima nije jasno da Rosi oduvek traži izazov? Tražio je i pre 20 god i sada ga traži i dalje. Zar neko stvarno misli da bi Jamaha pustila Rosija u Dukati tek tako? Covek je "napravio" tu Jamaha. Dukati mu je bio i najveći izazov ali je tu manje više omanuo. Da mu je bila bitna statistika svi znam gde bi ostao.
                            Last edited by l1m4r; 28-03-16, 13:12.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • [QUOTE=Alen P;1485712]Sto onda Rosi predje u Yamahu? I kad je Markez vozio protiv Stonera?[/QUOT

                              Nema potrebe da se objasnjava u detalje i za svakog posebno pise ko su mu protivnici bili, nije tesko za shvatit. Teorija koju sam ja cuo (ne znam da li je tacna) je ta da su celnici Honde prije pocetka pregovora o produzenju ugovora dali izjave u smislu " mi smo najbolji, na nasem motoru moze svako da osvoji titulu, ne namjeravamo astronomski da te placamo" sto je naljutilo Rossija pa je otisao u Yamahu da im dokaze da i on moze bez njih.

                              @realnost

                              Sta mislis koliko je realna rotacija s Vinalesom?

                              Comment


                              • JLo je koliko se secam jos pre par godina izjavio da nije on VR i da trbeda da se finansijski osigura tj da razmislja o buducnosti.Ako uzmemo sad to u obzir videcemo sta ce biti.

                                Comment

                                Working...
                                X