Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja poenta je da on ne odlučuje o tome (a mislim da nešto preterano ni ne razmišlja o tome), ko zna kad je potpisao ugovor sa Red Bullom i šta oni sve mogu da rade bez njegove dozvole. A i kao što rekoh - Red Bull to radi i sa drugim svojim zvezdama, tako da se za ovo obrati direktno Mateschitzu... Alzamora je naravno aminovao, ko će drugi...

    Comment


    • Max covece, "kako je dobro videti te opet"!Art test.jpg
      sigpic
      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

      Comment


      • Nije sija nego vrat ,potpisao pakt sa djavolom a drugo taj cika iz Redbulla ima sigurno balkanske krvi i opet kazem svi Spanci su isti - fact!
        Last edited by Drezik; 02-07-14, 11:36. Reason: spanish pupili :)

        Comment


        • U, je, idemo hejt do kraja... XD

          Comment


          • i zvanicno Rosi jos dve godine u Jamahi

            Comment


            • Sta da ti kazem , kad porastes ka'sce ti de samo!

              Comment


              • Originally posted by Drezik View Post
                svi Spanci su mi isti kao i njihova fudbalska r3prezentacija
                couldn't agree morene zna se koji je lepsi
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • Speaking of which - ko o cemu .....

                  Comment


                  • nisam je videla kod nas,ali ako neko nekom slucajem u inostranstvu vidi ovakvu limenku

                    Originally posted by denia_el View Post
                    MOLIM GA da mi kupi jednu
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Interesantno bi bilo da se malo karte promesaju , Deni i JLo , pa u krajnjoj liniji i Crutch ... mada kako stoje stvari ostace to isto do 2016.

                        Comment


                        • Sada sam već potpuno ubeđen da ni Danica ni Jorgovan ne idu nigde... Nema razloga da Nakamoto-san dovodi Lorenza ako Pedrosa radi mnogo bolji posao od njega... Cal, pa deluje mi da i oni i ostali u Ducatiu žele da on pređe u Suzuki, Iannone je nanišanio njegovov mesto, a Dovi je doživeo second wind odjednom. I treba, ima bolju sezonu nego prošle godine, nego Vale 2012 i bolji je od Lorenza ove godine. Malo li je?

                          Inače, Suzuki neće biti WC učesnik u Motegiju, ali će biti u Valensiji. Brivio hoće da provere sve sisteme u trci pre nego što daju svojim vozačima na testiranje.

                          Comment


                          • Ja iskreno mislim da bi Lorencu pa i Daniju prijala promena i nadam se tome da predju negde

                            Comment


                            • Lorenzu bi osim Yamahe jedino odgovarao prelazak u Ducati, pričao sam već zašto to mislim. No, u ovom trenutku, nisam siguran da je dovoljno siguran u sebe i da ima dovoljno samopouzdanja da se upusti u takvu vrstu avanture. Dani u Hondi gotovo sasvim sigurno ostaje, ali mislim da bi on trebao da proba sa Suzukijem, pa šta bude. No, izgleda da su oni nanišanili Cala i Aleixa i da su im oni prihvatljivi cenovno i vozački...

                              Honda potvrdila da neće praviti dodatni RCV1000R za sledeću godinu, tako da LCR neće imati tim od dvoje... Nisam siguran da bi imali dozvolu da koriste neku drgu Open mašinu...

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Nema razloga da Nakamoto-san dovodi Lorenza ako Pedrosa radi mnogo bolji posao od njega...
                                Dani je samo idealan drugi vozac. Evidentno je da Marquezu nemoze da parira, ali otkida drugima bodove u trci. Sjajno izgledaju onako zajedno kad prikazuju timski saldo. Lorenca zabole za timski saldo, on bi Marquezu najradije Spartanski presudio, ako bi uopste i seo na Repsol Hondu. Kao sto jednom rekoh za F1, "dva mocna petla ti netrebaju u kokosinjcu", oni kad tad jedan drugome oci povade! Cikica iz Japana to zna veoma dobro, mudar je on, zato se i onoliko smeje...
                                sigpic
                                No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                                Comment

                                Working...
                                X