Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Имао је Челзи доста промашених инвестиција у ери Абрамовича, али Торес је дефинитивно највећи промашај. 50 милиона за једног играча је превише колико год он имао добрих сезона иза себе и колико год важио за доброг играча. У то време сам слабо гледао Ливерпул па и не знам нешто много о томе какав је тамо био Торес, али кад сам видео да смо дали 50м за њега шокирао сам се. Просто ми је било незамисливо да дамо 50м за њега - играча који је био често повређен, прича се да су га терали да игра повређен, да је играо под инјекцијама...Чим је стиго у Челзи сви су очекивали од њега много голова јер је пуно плаћен и мора то и да оправда и по мом мишљењу то га је сјебало. Он није мого ментално да се састави и све се то видело на терену. Јесте он постигао и неке голове у битним тренуцима, али је углавном био јако танак и незапажен на терену. Мислим да је Челзи имао и превише стрпљења за њега и време је да промени средину, да оде негде где ће да му буде боље и где ће да се осећа пријатније, па ће вероватно и да заигра боље. Ако успемо да извучемо 15М за њега ја ћу да певам, само да га више не гледам онако мученог јер ми је жао и њега што се распада и клуба што нема правог нападача.

    Што се Дембе тиче..доведен је само да попуни ту рупу у нападу након одласка Стариџа, али он није заблистао превише. Његов одлазак ми је такође реалан јер стварно није класа од нападача да би играо за Челзи. С друге стране сумњам да ће да оду и Торес и Демба јер све и да дође Левандовски ризик је остати на 2 шпица, али питање је дали би ТОрес пристао да буде 3. опција. Најбоље би било да за ову двојицу узмемо 20М узмемо Леву и завршимо причу. Ако се Лева брзо снађе и почне да решета, избегне повреде све ће то да буде како ваља, а Лукаку ће да чека прилику са клупе да покаже шта зна

    Comment


    • Demba Ba nije preplacen jer je covjek kidao u Newcasteu i dosao za 8.5 miliona eura a ne 18. Dovoljan je samo onaj gol Unitedu za te pare. Njegova uloga i jeste da bude realno treca opcija za napadaca. Red bi bio da imamo jednog klasnog na kojeg se mozes osloniti da ce gaziti, pa onda perspektivni Lukaku da dobija sansu i na kraju Demba koji tu uskace u manje bitnim tekmama ili u slucaju povrede nekog napadaca.

      Torres davno ispricana prica. Sa strane marketinga su vec vracene pare koje su potrosene ali ja volim da gledam ucina igraca na terenu, a tu nije vratio ni pola ulozenog. Ipak mislim da cemo ga se otarasiti tek u januaru.

      Mou je pominjao neke B i C planove ukoliko ovo sa Rooneyjem propadne, a propasce. Ne pada mi mnogo imena na pamet. Eto'o, Martinez i Lewandowski. Jos je izjavio da, ako uspije dotegnuti ekipu na fizickom i psihickom planu kako on zeli, da cemo gaziti sve redom. Sa krstenim spicom to bi bio amin za protivnike, ovako cemo se ipak krljati.

      Ali otom-potom. Veceras bi clean sheet uz pobjedu bio dojajan taman pred mec sa Unitedom. Ali nebitno koliko cemo primiti, samo da damo 1 vise.
      Last edited by bracala; 21-08-13, 09:50.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Demba je jedan solidan igrac,iskreno kada je dosao nista nisam ni ocekivao od njega i dosao je za sicu pa nema ni veze...

        Nikako ne bih volio Martineza jer kosta bas puno,a nije mi neka klasa...normalno najvise bih volio Rooneya
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Cech, Ivanovic, Cole, Terry, Cahill, Lampard, Ramires, Hazard, Oscar, Mata, Ba

          Subs : Schwarzer, Azpilicueta, Mikel, Van Ginkel, De Bruyne, Schurrle, Lukaku.


          VILLA: Guzan, Lowton, Vlaar, Clark, Luna, El Ahmadi, Westwood, Delph, Agbonlahor, Weimann. Benteke.
          Last edited by poacher; 21-08-13, 18:54.

          Comment


          • Ајмо опет 8-0 !

            Comment


            • Ја би и са 5 био задовољан. Само да не примимо гол и у меч са јунајтедом да уђемо без примљеног гола, да то додамо као предност на нашој страни..мада мислим да смо фаворити и против МУФЦ

              Comment


              • Уф, тешка утакмица вечерас..

                Дали смо гол на почетку утакмице и онда смо играли игру као против Хала у другом делу.
                Превише смо се опустили у надокнади и добили гол, ал' руку на срце заиста прелеп погодак Бентекеа.
                У другом делу нисмо играли добро, да л' их је стигао умор, шта ли је..не знам.
                Срећа па нас је Бане извукао.

                Мата се није видео на терену. Очигледно није спреман још увек.
                Демба Ба је био катастрофалан! Човек је константно био у офсајду, видели смо колико је Лукаку опаснији много од њега.
                Очекујем да избаци и њега и Тореса и да буде прва опција.
                Ширле унео енергију која је била потребна, враћао се и у одбрану, задовољан сам.
                Чини ми се да је Ван Гинкела мало трема дрмала, а и мало је био на терену.

                Велико, велико хвала судији што није дао црвени Ивановићу и пенал који је требао да се свира.

                Comment


                • Mnogo teze osvoene 3 boda nego sa Hull, ipak Villa je bolja ekipa od njih mislim da su igrali tako sporo i nisu napadali zbog duela sa United, i Bayern, ali 3 boda su 3 boda bilo kako bile osvojene.....

                  Comment


                  • Imali smo vise srece nego pamet. Dosta toga upitno.

                    Crveni, ofsajd, penal...
                    It is not the violence that sets a man apart.
                    It's the distance he's prepared to go.

                    Comment


                    • Trebao je Schurrle igrati od pocetka veceras umjesto Mate...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • па добро, једном и нас судије да поштеде :d
                        резултат очекиван, нисам очекивао разбијање јер је вила ове сезоне много боља него прошле то су и показали.
                        с друге стране бледо издање челзија и оваквом игром тешко да се можемо надати читавом плену против манчестера. игра се на више додавање, на посед лопте, не срља се... али чини ми се да се нападачи још нису пронашли а против манчестера не можемо без шпица. мислим да би било најпаметније да почне торес а лукаку да уђе, али о том по том.

                        Comment


                        • Provlačenje...ali nema veze, treba vremena da se pokrenu nove stvari. Plus ovaj raspored.
                          Biće to sve bolje, važno je da se i ovakve utakmice ipak završe pobedama.

                          Comment


                          • John Terry, you lucky bastard
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Mourinho: I told Paul Lambert that they deserve a point, it wouldn't be unfair.
                              Mourinho on Wayne Rooney: "We will be ethical and not interfere with MUFC before we play them. The week after, we will do something.
                              Господин човек!

                              Comment


                              • Dobro nam je dosla Villa, u pravi momenat. Taman da mi spustimo euforicnost a da oni zapnu jos vise na treninzima.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X