Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Фудбалери Челсија су данас отпутовали на Тајланд, где ће одиграти 3 меча у оквиру 2013 Here to Play Here to Stay tour-а.



    Играчи који су се нашли на списку Жозе Муруња су:


    Голмани: Петр Чех, Марк Шварцер, Џамал Блекман, Сем Вокер.


    Одбрана: Џон Тери, Бранислав Ивановић, Гери Кејхил, Томаш Калаш, Натанијел Чалоба, Ешли Кол, Рајан Бертранд.


    Средина: Френк Лампард, Мајкл Есијен, Џош Мекехран, Марко Ван Гинкел, Рамиреш, Кевин Де Брујн, Еден Азар, Виктор Мозес, Андре Ширле.


    Напад: Демба Ба, Ромелу Лукаку, Лукаш Пиажон, Ислам Феруз.
    Last edited by Avramovic; 11-07-13, 21:46.

    Comment


    • Chelsea arrived in Bangkok..

      Spoiler

      Comment


      • Jedva čekam da počnu ove utakmice po Azijskoj turneji.

        Chelsea will get paid around £2.5m to play in Thailand.
        Lepa suma.
        Chelsea midfielder Oriol Romeu has made a move to Spanish giants Valencia on a season-long loan.
        Očekivano.
        It's blue, what else matters?

        Comment


        • Први дан у Банкоку. Конференција за новинаре. Муруњо причао о Рунију...
          Интервју Терија и Лампарда.

          Comment


          • Слике са тренинга..

            Spoiler






            Last edited by Avramovic; 15-07-13, 19:42.

            Comment


            • Znači sutra protiv tima koji je dobio Junajted, ako se ne varam..?

              Comment


              • Сутра нас очекује прва припремна утакмица против Singha All-Stars-а.
                Утакмица почиње у 15:00h, уз директан пренос на СК ПРАЈМ (комбиновани пренос са утакмицом Урал-ЦСК-а 15:30h).
                Chelsea TV ће исто преносити утакмицу.

                Стартних 11:

                Петр Чех, Валас, Томаш Калаш, Џон Тери, Ешли Кол, Френк Лампард, Мајкл Есијен, Лукаш Пиажон, Кевин Де Брујн, Андре Ширле, Ромелу Лукаку.

                Друго полувреме ће почети:

                Џамал ​​Блекман, Бранислав Ивановић, Гери Кејхил, Натанијел Чалоба, Рајан Бертранд, Марко ван Гинкел, Рамирес, Кевин Де Брујн, Еден Азар, Демба Ба, Виктор Мозес.
                Last edited by Avramovic; 16-07-13, 13:10.

                Comment


                • Falkao otišao u Monako, Kavani u PSG, Lewandowski najverovatnije odlazi u Bajern sledeće sezone, tako da se okrećemo Runiju, barem tako izgleda po Murinjovim rečima(spominje se i Suarez ali nešto ne verujem u to). Šta mislite koga će Mou dovesti, nije ostalo još puno opcija na tržištu.
                  It's blue, what else matters?

                  Comment


                  • Ја сам за овог господина.



                    Пази, ја сам убеђен да Руни остаје. Суарез је на припремама са Ливерпулом, ал' то наравно не мора ништа да значи.
                    Брат Ибра и Де Роси и то је то.
                    Last edited by Avramovic; 16-07-13, 17:26.

                    Comment


                    • E da na brata Ibru sam totalno zaboravio . De Laurenitis je izjavio da Ibra i Kavani neće igrati zajedno u PSG, ali videćemo jos...
                      Jel Higuain opcija? Sky Italia je pre par dana preneo da smo kontaktirali Real oko igrača.
                      It's blue, what else matters?

                      Comment


                      • Originally posted by DjordjeCFC View Post
                        E da na brata Ibru sam totalno zaboravio . De Laurenitis je izjavio da Ibra i Kavani neće igrati zajedno u PSG, ali videćemo jos...
                        Jel Higuain opcija? Sky Italia je pre par dana preneo da smo kontaktirali Real oko igrača.
                        Не знам ништа у вези тога. Све је отворено што се тиче Челсија. Мурињо је радио и са Ибром и са Игуаином.
                        Знамо да је политика клуба да се доводе млади играчи, зато су моји пикови Ибра & Де Роси мало да науче клинце..

                        Comment


                        • Imamo dosta mladih igrača, tako da dolazak De Rosija i Ibre bi bio ok. Samo da se Ibra ponaša "normalno" koliko je god to moguće , pa da ga kasnije zameni brat Lukaku.
                          It's blue, what else matters?

                          Comment


                          • Кад си споменуо Лукакуа..

                            “Дидије је највећа легенда овог клуба. Сада је на мени да урадим исту ствар. А желим то да остварим у најбржем могућем року. Дидије је један од мојих најбољих пријатеља. Док смо заједно били у Челсију он ми је био као отац. Сада се чујемо готово после сваког тренинга, говорим му шта сам све радио, а он ме саветује да ли је то добро или не“.

                            Comment


                            • Veruj mi ja ne bih imao ništa protiv da Lukaku bude glavni napadač sledeće sezone, jeste da to ne bi bilo baš najbolje rešenje, ali imam neki osećaj da bi lik dominirao .
                              It's blue, what else matters?

                              Comment


                              • Биће добар, сигурно. Само нек' се покаже сад на припремама.

                                Морам да обратим пажњу сутра на Wallace-а, што је дошао из Флуминезе-а..
                                Last edited by Avramovic; 16-07-13, 18:11.

                                Comment

                                Working...
                                X