Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Sad pravim kalkulacije iako nisam pogledao nijednu celu utakmicu Evrokupa, cetiri pobede ce da nam budu dovoljne za siguran plasman dok treba par rezultata da nam se poklopi ako bi skupili tri.Moguce da treceplasirana ekipa nece da ima vise od 5 pobeda.Jebe nas poraz od Ritasa kuci, ako bi to mogli da ispeglamo u gostima to bi bilo odlicno.Pre svega treba pobediti Alba, Limoz i Bilbao bi mogli na to da se nadovezu.Ako budemo treci ili cetvrti u grupi, isto nam se vata.Plasman u top16 donosi jos sest sigurnih utakmica.
    Grupa je takva da su moguce i tri pobede za prolaz, nakon 5 rundi samo pobeda razlike a imate tri kuci, protiv Albe po meni velika sansa oni imaju vec 4 i sigurni su a nisu neka ekipa bas za strepnju kad im je manje motiva, Bilbao do tad moze i da ispadne, Limoz mozda teze malo zato sto se bore ali je ipak to Beograd , bice zanimljivo u Litvaniji svakako ali sve zavisi od motiva i Mute koji stalno prica da mu je akcenat na Aba ligi.

    Comment


    • Tesko sa dve, posto i Limoz i Ritas imaju dve pobede.Mada ako bi pobedili Ritas na strani, bice nam dovoljne tri pobede za prolaz i da nas generalno boli dupe za ishod meca Limoz-Ritas. U poslednjem kolu Limoz docekuje Ritas i ako bi tada mi i Ritas imali cetiri pobede, odgovarala bi nam pobeda Ritasa inace ispadamo zato sto bi hipoteticki u tom krugu imali skor 1:3.To pricam ako bi dosli svi ocekivani rezultati. Ako ostvarimo dva poraza u sledeca dva kola, nemamo cemu da se nadamo.

      Evidentno je da u ovoj grupi Lokomotiva, pa zatim Alba odskacu u odnosu na druge timove i da ce ta dva tima da zauzmu prva dva mesta u grupi dok su timovi od treceg do sestog meca izjednaceni.

      Comment


      • Realno bićete peti, dobijate Bilbao kući i eventualno Limož, sa Albom nisam siguran kako ćete da prođete i sa Ritasom kod njih, veća je tu verovatnoća da izgubite. O Kubanju ne treba ni razmišljati.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Realno bićete peti, dobijate Bilbao kući i eventualno Limož, sa Albom nisam siguran kako ćete da prođete i sa Ritasom kod njih, veća je tu verovatnoća da izgubite. O Kubanju ne treba ni razmišljati.
          Realno. Samo ja mislim da i Limoz dobijaju, mnogo su Francuzi losi.

          Izgleda stigao BAT od Jonesa, nista od poverljivih tajnih ljudi koji Valteru dojavise da stize Zagorac.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Kad je snimio semafor ugasila se kamera [emoji16]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Previse mi je tiha tema, pretpostavljao sam da smo pobedili. Bio sam sprecen da pogledam danasnji mec sa Megom.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Previse mi je tiha tema, pretpostavljao sam da smo pobedili. Bio sam sprecen da pogledam danasnji mec sa Megom.
                  Izgubile komsije sinoc, pa ne stizu da pisu od ceranja svoje uprave i igraca.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Izgubile komsije sinoc, pa ne stizu da pisu od ceranja svoje uprave i igraca. [emoji3]
                    Ili od ceranja moderatora.

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Ili od ceranja moderatora.
                      Odje nisam obrisa` post ima vise od 5 dana - bogomi.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Kad je snimio semafor ugasila se kamera [emoji16]
                        Ovo je početak utakmice.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Srecan Rade svima koji slave vol. 2


                          edit: hahahhaha ipak je neki Miskov lazni profil digao uzbunu, ali bice valjda
                          Last edited by mark !t zer0; 13-11-17, 14:36.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Danas Sport Klub napisao da je saga gotova i da Zagorac ide u Bešiktaš. Posle obrisali to.

                            Comment


                            • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                              Danas Sport Klub napisao da je saga gotova i da Zagorac ide u Bešiktaš. Posle obrisali to.
                              ma fora je da je neko sa laznog profila miskovog objavio "Stripovi u naredne dve godine iskljucivo u crnoj beloj boji", i odatle je sve krenulo
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Veceras Srpski decisions,kod Edina i Koleta,mnogo prasine ako decka,sto se mene tice i previse,i neka ga u KKP ili gde god ja ga nesto bas i ne zelim u Zvezdi,mislim de je previse podignut decko

                                Comment

                                Working...
                                X