Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Comment



      • Никлас Бендтнер објашњава појам "хедонизам".

        Comment


        • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 5m
          JUST IN: Juventus sign Tevez for 9m € + 3m € of bonus
          ian herbert ‏@ianherbs 3m
          Will save City £17m wages in last year of his contract
          Stigao Tevez, moram priznati, ako bude normalan (da ne bude trazio da ide u Argentinu, da mu se ne igra fudbal) ovo je vrlo moze biti steal, ako vec nije i ovako...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Tevez-Llorente sexi .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • odličan potez Juventus-a, vjerujem da će se Tevez odlično uklopiti u ekipu...imaće sada Juve ozbiljnu svestranost u napadu...takođe dobiće i na brzini....jedno vrijeme se Juventus ozbiljno interesovao za Sanchez-a iz Barse ali nisu izgleda mogli finansijski "iznijeti" transfer...
              Last edited by ognjen; 25-06-13, 20:25.

              Comment


              • Marota neverovatan lik dovede 2 strasna napadaca za samo 12 miliona i to platio sam Teveza.Al ume da usere mercato kao zadnje 2 godine sa napadacima.
                Pominje se i pozajica Kolarova od 2 miliona uz moguc otkup na kraju godine za 10,to bi bio dobar posao ja bih bio zadovoljan
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Марота отац.... Тевез > Игуаин, Тевез = 12 м, Игуаин = 22 м

                  Last edited by Brajkula; 26-06-13, 02:43.

                  Comment


                  • Nista od Kolarova izgleda a Tevez dok ne potpise i dok ne vidim da je oficial necu mnogo da se radujem al verujem da ej to vec gotovo sve novine pisu o tome
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ma Tevez dosao, ja se obradovao ko malo dete.

                      Slican osecaj je bio i u vezi Pirla, jer sam znao da nam dolazi klasa.

                      Comment


                      • Tevez je za klasu bolji igrac od Iguaina, jedan od najboljih napadaca na svijetu.
                        Samo sto mu glava nije na mjestu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Juve pustosi Mancester Siti .
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Ја сам задовољан. Надао сам се мало бољем играчу али Тевез је тата за наше нападаче у последње две-три сезоне.

                            И никада нећу да прежалим што нису пљунули ономад још 3-4 милиона колико је тражио Атлетико за Агуера.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Poslednja godina ugovora + ogromna plata koju ima Tevez, zato ga je Juve ovako ukrao. Strasan posao nema price. Jovetic je nepotreban sad realno, ako ce Juve igrati sa tri gore Vucinic - Ljorente - Tevez je vise nego dovoljno, premocno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Tevez je za klasu bolji igrac od Iguaina, jedan od najboljih napadaca na svijetu.
                                Samo sto mu glava nije na mjestu.
                                Nebi se Akan slozio sa tobom . Ma od ovih nasih je bolji barem duplo, jedino Vucko se tu izdvaja, msm znas u cemu je stvar da se ne ponavljamo Stvar je u tome sto nam je ovakav profil igraca potrebniji u odnosu na Higuaina. Kad smo vec doveli Llorentea i to za dz, daj da ga iskoristimo. Nema potreba da dajemo 25-30M za jos jednog CF-a, plus ima platu bas veliku. Ima tu jos rupa koje moramo zakrpiti.

                                @Uros94

                                Ne znam da li smo imali platu da mu damo onda. I mene to kopka stalno, ali sta da se radi nismo vise ekonomska super sila pa da biramo kojeg cemo igraca. Idemo ka tome, ali jos nismo u toj poziciji.

                                Comment

                                Working...
                                X