Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lester uspio da zadrzi dva ponajbolja igraca a Arsenal nije mogao to 7-8g...ali dobro, stadion je bio u pitanju...samo je pitanje vremena kada ce Sancezu i Ozilu dosaditi da se bore za LS...tada cemo vjerovatno graditi spejs satl pa cemo da oprostimo ekonomistima

    Comment


    • Atraktivan, napadački fudbal je ono što moramo da zadržimo, bez toga ne želim da zamišljam Arsenal.

      Naravno, može to mnogo zrelije i sa igračima koji nisu pizde.

      Ali Cholo style nikako ne bih mogao da podržim.

      Loew je i mene malo iznervirao, stvarno nemamo preveliki izbor ako ne planiraju nekog starog tipa Berkamp.

      On ne može da leti pritom

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Jebiga ja sam ekonomski zlobnik koji u zadnjih 12 mjeseci pokusava da nadje 2.7m eura da preuzmem tajno kompaniju i prodam je u djelovima za 4.5m eura.

        Problem je sto jos uvijek imam problema da nadjem 2.7m eura

        Ali da ih imam, rastavio bi je i zajebo oko 120 zaposlenih bez da trepnem ocima.
        Brate,znas da si mi drag, ali moras malo prestati bunike da jedes...nije to zdravo,nije Boga mi
        Last edited by AK47; 17-08-16, 20:06.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Brate,znas da si mi drag, ali moras malo prestati bunike da jedes...nije to zdravo,nije Boga mi
          ponekad msm da ima 10 godina

          Comment


          • Ma igra neki ekonomski menadzer vjerovatno
            sigpic

            Comment


            • Sta je ovo udjem na temu a nijedan od posljednjih pet postova nije Ajnstajnov?

              Ma samo stoper treba da se dovede. Giroud je top3 napadac lige. Vidjeli smo u nedjelju koliko je bolji od Sancheza u spicu.

              Comment


              • smislja kako da sakupi onih 2.7M

                Comment


                • Ibrahimovic, Aguero, Kane, Costa, Vardy. Giroud je miljama od njih, a ne top 3

                  Comment


                  • Sancez - Ozil - Mahrez kombinacija je toliko dobro izgledala da je to perverzno! Prosto ne mozes da ne mastas o tako necemu. Jos tu imas "spin majstora" malog Akija da ti podgrijava mastu i jbg, utopija. Elem, suludo je bilo dovoditi Mahreza, tek tada Wenger ne bi mogao opravdati eventualno nedovodjenje napadaca koji je, bar do ovih povreda, bio goruci problem. Osim toga, time bi Profesor pljunuo u facu Oxu, Gnabriju, Kembelu, Ivobiju, Velbeku, tj. svim tim igracima koji konkurisu za poziciju, a od kojih je prvi imao fantasticnu predsezonu i sjajan momenat protiv Liverpula, a drugi je vrlo vjerovatno najbolji igrac olimpijskih igara.

                    I dok vi po tradiciji pljujete po Wengeru ja cu reci da ovaj prelazni rok jos uvijek moze biti najbolji ikad u istoriji Arsenala sa dovodjenjem recimo Mustafija, Xhake i Lakazetea, odnosno tri pozicije koje vec godinama skripe bile bi popunjene sa tri vrhunska pojacanja.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Jebiga kad Wenger voli da ganja cudoviste iz Loh Nesa, a ima igraca na tacni da zavrsi.

                      Ponovo ce se ispusiti za spica. Stoper ce se i dovesti, samo je pitanje ko.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Aki zapalićemo te na lomači 😃

                        Sent from my HUAWEI Y625-U21 using Tapatalk
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ne treba brate, pao sam u depresiju.

                          Ako sam za nesto htio da se desi i bio ubijedjen da nece ovo zajebat, to je bio Mahrez.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • HE-HE
                              Arsene Wenger reacted to Arsenal’s bitterly disappointing opening day defeat to Liverpool by forcing his players to undergo double training sessions on Monday.

                              Comment


                              • Upravo mi je Ves poslao ovu sliku koju je zabelezio

                                Comment

                                Working...
                                X