Announcement

Collapse
No announcement yet.

Elektronska muzika i srodni žanrovi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo još jednog klasika

    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Jeste, Kesić je bio redovan na techno žurkama, ali striktno techno, nisi mogao da ga vidiš na drum'n'bass-u, house-u ili trance-u.
      Te žurke 90-ih su bile zanimljive što si mogao da vidiš i selebritije sa estrade, Ksenija Pajčin je bila redovna, Marina Perazić i mnoge druge. S tim da je Marina bila otpočetka tu, odmah je ukapirala fazon (a i volela je piletinu hehe), a Ksenija od 2000-ih do kraja života.
      Cuj selebritije. Marina i sad ide i balavi sa klincima. Ksenija, ne znam, isla je ona svuda, nije ona bas klaberka mislim. Djogani, a jednom sam video ali to relativno skoro..pre 4-5g sina Dragana, nije znao gde bije..

      Tehno i jeste glavni produkt elektronske muzike. Te soft verzije nisam nikad voleo..

      Gde si ti izlazio Dekki?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Zamisli sretneš "reprezentativca" Srbije na rejvu. Ilija Djoković, hahahahah drug ušao u priču sa njim, nije imao pojma ko je, totalno je van sporta. Mada, realno, ko zna ko je Ilija Djoković.

        Zna Kesara šta valja.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Zato nece niko i znati vrv..mada fin igrac. Treba sve to i povatati i ispratiti. Sad kad pogledam to vreme, deluje mi neverovatno. Ipak mladost je mladost. Pre nije bilo toliko DJ-eva uopste, kamoli u Srbiji. Mada Boza je bio odlican, Paunovic, bili su neki klinci tad koji su picili hard tehno ali sa zaboravio imena, Janjic, Pavlovic, Acic i ajde Fakir, on jes legenda novosadske scene..

          Tacno cu otici na neku zurku kad prodje ovo sranje..mada ce me proci djir koliko sutra
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
            Vratio bih se ja koji nisam ni doživeo to kako treba. Internet i društvene mreže su ubile odnose medju ljudima, bliskost i iskrenost pogotovu. Mislim da sam čak i ovde postavljao pitanje, kako se zove nostalgija kad je osećaš prema nečemu što nisi lično doživeo.
            Skroz, ja ugasio nedavno obe mreze i ne bih voleo da pogazim sebe i da se im se vratim za stalno. I cudno mi je i nije, zapravo ta stvar me je najvise kocila. Sve se pretvori u takmicenje, a ja sam tu tanak. Jednostavno morao sam da skratim selekciju ljudi i cujem se sa nekima dok za druge cekam da ovo prodje pa da vidim kako cu da razvijam konverzaciju. Sa druge strane ni da neki ljudi nemaju pristup meni. Imam visak energije, krenuo sam malo da citam neke tekstove vezane za struku, registrovao se na freelanceru i krenucu uskoro tamo da zaradjujem, pustam muziku koju ne bih pustao pre 10 godina jer sam bio u light fazonu(i pustam muziku koju nisam slusao tipa 15 godina) i imam osecaj ko da mi se psiha promenila. Najvise od svega me interesuje koliko ce ovaj osecaj, da povlacim pravi potez, potrajati. Jednu stvar ako sam pokazao u proslosti u vise navrata pokazao do sada da sam tvrdoglav, dosledan i istrajan.

            Niti sam opterecen ljudima niti me interesuju gde su i sta rade i vise se bavim sebi. Pre nisam zeleo da gasim fejs zbog mimova, a sada komotno zivim bez njih. Pomirio sam se sa tim da sam pecinski covek, ali nasao sam druge izvore informacija koje mene vise interesuju i zabavljaju. Sto manje kontakta sa ljudima, to bolje po mene i moju produktivnost. Trosim bezveze energiju.

            Comment


            • Najviše sam izlazio u Industriju, manje u Soul Food.
              Od Koznik (B92) ekipe cenim samo Božu Podunavca koji je jedini pravi party DJ od sve trojice, Vlada Janjić je odličan radio DJ ali nije za žurke, Gordan Paunović ne razume suštinu dancefloora i dan danas.
              Moji favoriti su bili Unided DJs of Trance iz kojeg je kasnije nastala Integra. Tu su bili pokojni DJ S.T.R.O.B., Mark Wee, DJ Eye i Velja Mijanović. Kad su prerasli u Integru Velja se povukao kao party DJ, a njega je inače više ložio ambijentalni zvuk.
              Od domaćih DJ-eva koje sam slušao u to vreme vredi spomenuti i pokojnog Šuleta ska DJ Avalanche, koji je imao i svoju emisiju na Studiju B. Mark Wee i DJ Eye su radili na Yu radiju, gde je radio Velja koji je imao zasebnu emisiju.
              Mark Wee i DJ Eye povremeno i dan danas zavrte muziku u nekom klubu, Boža nešto malo češće.
              Last edited by dekkard; 01-04-20, 09:22.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Paunovic je pravio odlicne zurke, ne znam da li je on pokrenuo bastu Sava centra..ali nisam za to bas siguran. Boza Podunavac je odlican, ima osecaj, dok Janjic, slazem se, nije bas za zurke itd..

                Ove dole bas nisam slusao, tako da ih ne znam.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ovo su DJ-evi koji su vrteli uglavnom u Industriji, DJ Eye(Vlada) je radio i u Soul Food-u. Tamo se vrteo house, garage, vocal, i tu je bio značajan DJ Coba aka Slobodan Jovanović, koji je kasnije prešao u vode grafičkog dizajna gde je i sada i gde ima dosta uspeha.
                  Od ovih koji su se kasnije pojavili meni su značajni Peppe i Puki, a prvi je danas menadžer klubova u Savamali, Mladost, Ludost, Radost, Gadost.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kako se vas dvojica nista upoznali mnogo ranije?

                    Comment


                    • Generacijski jaz, a i živimo daleko jedan od drugog.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ideeeemoo

                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment




                        • Opaaaa
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Zamisli žurku sa pet puta više ljudi nego što ih je bilo petog oktobra

                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Comment


                              • Kako je peglao Deki

                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X