Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bi uzeo Brandta, dečko ima ogroman potencijal. Ali ne možeš odmah da ga staviš da bude zakucan u prvi tim. Može u rotaciju, biće utakmica u sezoni za njega.

    Prodaja Coutinja isključivo ako misle da ga zamene nekim top igračem.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ја не бих имао никакав проблем да дамо 50 милиона за Ван Дајка и 30 за Брандта, а продамо Кутиња за 80.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Postacete Barselonin Sautempton.
        To je Sevilja.

        Inace ne vjerujem da ce Kutinjo u Barsu, Liverpulu je prebitan. Stvarno bi bilo razocarenje da se prodaju najbolji igraci tima a kao sklapa se tim za titulu.

        Comment


        • Pobeda, odmah bi zakucao Brandta u prvih 11? Da ti bude prvi izbor cele sezone?

          Ma nema ništa od prodaje Cou-a, to je medijska zaebancija.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Довео бих барем 2 играча која ће се ротирати јер ће се играти и Европа, али сам убеђен да Кутињо не иде нигде на лето.

            Comment


            • Mislim da je samo pitanje vremena kad će Cou ponovo da uđe u formu. Ona povreda ga je ubila psihički i fizički.

              Ja lično sam protiv bilo kakve prodaje najboljih igrača. Ako hoćemo da se uozbiljimo kao klub to mora da prestane. Vreme je za kupovinu, ne prodaju...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • I bez prodaje Kutinja, s obzirom da nismo trosili prosla dva roka. Morali bi da idemo po jednog top napadaca tipa Lakazet/Pierre-Emerick, i po top golmana/stopera. Ako planiramo da osvojimo neki trofej u narednih 5sezona. Uz to naravno da se prodaju Staridz, Sakho, Markovic, Lucas, Can i da se dovedu adekvatne zamene na tim pozicijama. U tom slucaju mozemo da pricamo o necemu, ovako smo midtable tim i to cemo i biti do daljnjeg.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                Last edited by Brian McShtull; 26-03-17, 22:47.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Olako se ti odričeš Cana Pixi. Zadržao bih ja njega lagano.

                  Mislim da je i Kloppu jasno da će morati da troši i da kupuje kvalitetno. Za Staridza će mi biti baš krivo. Nije ispunio svoj ogromni potencijal. Ja sam ga pre video kao našu mašinu za golove. Proklete povrede... Uzeo bih Lakazeta odmah sad. Apgrejdovani Staridz.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ma dobro ne mora Can, svejedno mi je za njega razocarao me.
                    Uzeo bih i ja, ali poenta price je da mi ovde mlatimo praznu slamu kao i ovi svi na tviteru. Nista od toga biti nece, nastavicemo mi po svom starom obicaju.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ja ne znam jel prosla jedna rep.pauza ove sezone da se nama neko nije povredio...

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ko se povredio?

                        Comment


                        • Navodno Lallana, 4 nedelje odsustva. Ali nista nije potvrdjeno, niti je vest iz ozbiljnih izvora.

                          Comment


                          • Potvrđeno.....koji smor jbte...

                            A još Coutinjo i Firmino igraju večeras i bukvalno se vraćaju u četvrtak nazad...

                            narednih mesec dana ćemo gledati izgleda trio Hendo-Can-Gini na sredini...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma dobro, navikao sam da ne mozemo proci bez povreda nakon reprezentativne "pauze". A ovo je Lallani drugi put, i u novembru je imao slican problem, samo sto je ovo ozbiljnija povreda. Ne mogu a da ne kazem da i Klopp ima udela u ovome.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X