Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz nekog razloga juce nisam mogao da kucam poruku preko telefona.

    Draft je prekosutra u 9, podesicu kasnije i ubacicu sve koji fale.

    Comment


    • Ubacio sam etfovca i Aleksu.

      Ostao je drug od Bastie u ligi, nisam imao vremena da se pozabavim time i da ga pitam hoce li da igra. Ostaje jos samo sinovac.
      Jbga, nisam bio pri kompu.

      Comment


      • Kakvo je sad brojno stanje? Rekao je i Jevta da će dovesti jednog.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ubacio sam etfovca i Aleksu.

          Ostao je drug od Bastie u ligi, nisam imao vremena da se pozabavim time i da ga pitam hoce li da igra. Ostaje jos samo sinovac.
          Jbga, nisam bio pri kompu.
          To je poznavalac sa drugog foruma, nismo se čuli godinu dana, skroz sam zaboravio da je on u ligi. Treba li da ga kontaktiram da vidim hoće li igrati?

          Comment


          • Ukoliko i dalje nedostaje igrac za II ligu, imam potencijalnog igraca koji me je kontaktirao preko drugog foruma. Imao je poteskoca da se registruje ovde.

            Comment


            • Povecavam broj na 12 timova onda.

              Bastia, aktiviraj ga da ga ne izbacujem iz lige.

              Contador, samo mi prosledi njegov mejl.

              Comment


              • Ima nas 10 sa Brady Gagom koji jos nije potvrdio ucesce..

                Sinovac nije ulazio na forum par dana.

                Comment


                • Broj ucesnika je povecan na 12.

                  Mada ubacio sam jevtinog druga, tako da ako se Brady Gaga i sinovac jave do veceras ja cu nekom da ustupim mesto co-ownera.

                  Isto tako posto je ovo nestabilna platforma za komunikaciju, razmislicu o nekoj alternativi gde bi ljudi pisali ako postoje neregularnosti. Ne vredi ako ispizde, forum bas koci pa se jos vise iznerviraju.

                  Comment


                  • Ja sam Sinovcu rekao da tebi pošalje mail na pm,jbg ako nije..

                    Comment


                    • Nije mi nista poslao, samo je pitao. I od tada ga nema, ja ga pitao za mejl.

                      Dosao sao do Pumblea i da nam to bude platforma za instant komunikaciju.

                      Ako neko ima predlog, mozemo nesto drugo da probamo kao alternativu za forum.

                      Comment


                      • Poslao sam mejl juče ricma, da li je kasno?

                        Comment


                        • Dogodine ako nas bude 12 u II ligi, cetvorica idu u I. Sada ostaje 6 u PO, trojica idu u I ligu.

                          Nisam obracao paznju da nas iima 12, da sam se setio ovoga pre drafta vazile bi nove propozicije.

                          Comment


                          • Pozdrav momci.

                            Miloš ovde iz Smed. Palanke. Veliki sam zaluđenik za NFL, kao naravno i za Fantasy. Ima dva drugara Aleksandra i Stanislava sa kojim već godinama igram NFL Fantasy. Mađutim nismo previše zadovoljni ligom u kojoj smo poslednje 2 godine. Bude uvek neko neaktivan, slabo se komunicira, još slabije ima transfera. Pa eto meni pade na pamet da bi na forumu SK morala da bude neka kvalitetna fantazi liga i sad vidim da ima ćak dve. Znam da je početak lige još uvek daleko, ali eto ja se javljam da bi vi mogli na vreme da izračunate. Malo je specifična situacija, jer je nas trojica. Naglašav samo da nam 1 ili 2 mesta ništa ne znače. Veliki pozdrav.

                            Comment


                            • Vrlo verovatno da ce biti mesta za svu trojisu, prebrojicemo se u narednih par nedelja.

                              Zbog bolje komunikacije prvo smo lutali sa nekim mojim resenjem(doduse bio sam malo i zatrpan stvarima pa nisam stigao da pozovem druge), pa smo se na kraju preselili na discord.

                              Ne morate sva trojica da ga imate, cim dolazite u paketu dovoljan ce biti jedan nalog. Ako ste vec upoznati sa aplikacijom, odlicno.

                              Comment


                              • Odlično. Prebrojte se vi pa javite. Čisto da se mi organizujemo na vreme. Imam DIscord naravno. Pusti mi na privatnu poruku pozivnicu slobodno. Poydrav

                                Comment

                                Working...
                                X