Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Contador54 View Post
    Ovde ce biti tenzije do samog kraja, treba odbraniti 23 poena od Hunta i Brownsa.
    Cekam boljeg, mada ovo kolo vam je bitnije realno, obezbedjuje se prva liga, a Maric je u strasnoj formi poslednjih par kola

    Comment


    • Koja su pravila za ulazak u prvu ligu? Ko ulazi kao drugi u slucaju kad je najbolji iz regularne sezone ujedno i sampion?

      Comment


      • Finalista onda..

        Comment


        • Kako god okrenes, taj smo problem resili Prva dva nosioca u finalu, da li je doslo vreme da se crveno-beli deo Madrida spusti ispod 100 poena ili ce osovina Lamar-Henry-Hill sama da me dobije

          Comment


          • Znaci samo dva tima idu u 1 ligu???
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Pobedi me, pa ides i ti u I ligu.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Pobedi me, pa ides i ti u I ligu.
                Kako sada to????
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • 3 tima ispada, 3 upada u prvu ligu.

                  Comment


                  • Drugi uzastopni vikend gde se od pobede oprastam u subotu.

                    Gubim 64:0.

                    Edit: Pardon, mislio sam da je nedelja danas.
                    Last edited by Ricma; 26-12-20, 10:00.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Drugi uzastopni vikend gde se od pobede oprastam u subotu.

                      Gubim 64:0.

                      Edit: Pardon, mislio sam da je nedelja danas.
                      Sta ucini Kamara jbt zivote
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Opet sam presao 110 poena i izgubio sam zato sto protivnik ima 130. Trebao sam da ubodem sa kickerom i WR na FA, a i da startujem Andrewsa da bih se nadao pobedi. Prvobitni problemi sa WR su nastali zato sto je Jones vec neko vreme inactive, Allen isto propustio sinoc, a gurnuo sam WR iz Klivlenda za kog se ispostavilo da je pozitivan pa sam uzeo Watkinsa nadajuci se da ce da pokida. Lik je imao -0.6 i usput se skrljao. Izbegavao sam odredjene WR zbog loseg matchupa, a par njih su izdominirali koje sam razmatrao.

                        Poserem se na ovu sezonu fantazija, dogodine igram samo rekreativno kad sada NBA.

                        Comment


                        • Cestitke Contadoru, realno lepo podeljeno, ja regularno sezonu on PO, ok ne bi mi smetalo ni da sam dobio ofc, ali uopste mi nije krivo. Nisam nijedan mec ispratio. Vidim da sto se ovog kola konkretno tice, fijasko, 0 td cela ekipa, samo Tenehil 1td uz 2int

                          Comment


                          • Ja nisam ni znao igram doigravanje od 6-10.

                            Ostalo preko 50 bodova na klupi

                            Comment


                            • @colchonero: Hvala na cestitki. Znas kako kazu, tesko je istog protivnika pobediti dva puta u istoj sezoni. Meni su se kockice lepo poklopile u ovom kolu, pa su izmene koje sam napravio donele odlican rezultat. Nadam se da ovo finale ponavljamo sledece sezone i u prvoj ligi

                              Comment


                              • Originally posted by colchonero View Post
                                Cestitke Contadoru, realno lepo podeljeno, ja regularno sezonu on PO, ok ne bi mi smetalo ni da sam dobio ofc, ali uopste mi nije krivo. Nisam nijedan mec ispratio. Vidim da sto se ovog kola konkretno tice, fijasko, 0 td cela ekipa, samo Tenehil 1td uz 2int
                                Takodje cestitke i od mene
                                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                                Comment

                                Working...
                                X