Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFL, sibnite mi mejl u inbox.

    Comment


    • Sto se tice upadanja u visu, definitivno ja i Marko0 bi isli gore. On jer je bio 5 i ja sto sam bio 3. 1. 2. i 4. su vec u visoj ligi. Ako bude 14, samo me obavestite na vreme, posot mislim da oni imaju draft u nedelju.
      sigpic

      Comment


      • Ostajemo na 12, nema vise naknadnih upada. Ionako sam rekao u nedelju da u sacekati 2-3 dana, samo se Twister javio. Necemo da remetimo obe lige.

        Jos dvojica da mi posalju mejlove i kompletirani smo.

        Comment


        • Sad nisam najbolje razumeo, je li ima sad mesta za ovog mog drugara? On mi je javio sad da bi igrao?

          Comment


          • Ima jos jedno mesto koje je rezervisano za njega.

            Sibni mi njegov mejl sto pre.

            Comment


            • Sada nam u ligi fale samo MarkoNFL i taj drugar?

              Comment


              • Tu sam ja.

                Comment


                • Originally posted by MarkoNFL View Post
                  Tu sam ja.
                  Jesi poslao mail?

                  Koliko na kraju napreduje u I ligu, 4?
                  Last edited by Mark0; 30-08-18, 15:56.

                  Comment


                  • Cekamo samo da nam se prikljuci 12, tek sam malocas poslao invite.

                    Da, prva dva iz regularne sezone idu u prvu ligu+dva najbolje plasirana u PO.

                    Kada odgovara draft? Ponedeljak? Utorak? Ja sam za neki termin oko 10 sati, vise bi mi licno odgovarao utorak.

                    Comment


                    • Ja bih nedelju ako je moguće, jer se može desiti da me pošalju na teren u ponedeljak i posle cele nedelje nemam pristup netu..

                      Comment


                      • Sto se mene tice, ok je nedelja, samo neka bude bas sto kasnije moguce. Negde blizu ponoci ako nije problem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne mogu ja posle 10 u nedelju(tada najkasnije da pocne draft), ustajem u pola 6 sledeceg dana.

                          Comment


                          • Ajde Maricu sta si sisa, lezes u 10 sati kao deda neki.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nedelja od 22h i meni odgovara.

                              Comment


                              • Samo da se naglasi kada I a kada II liga imaju draft

                                Ako je Ričma u problemu, a svima odgovara nedelja. Što ne u 20h.

                                Comment

                                Working...
                                X