Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bekend ce danas doneti puno problema Rubljevu. Uzasno lose ga kontrolise a to je onda za Nadala idealka da ga zatrpava po toj strani.
    Ritern nista bolji od bekenda.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by wanderer View Post
      Ako Keys pobedi, konačno će biti prekinut niz igračica koje su po prvi put u polufinalu Slema. Zaključno sa Vimbldonom bilo je 17 uzastopnih slemova a počelo je sa Vimbldonom 2013 i Kirsten Flipkens (bilo je 17 slemova ali 19 takvih igračica )

      Teško će Keys do titule (svakako ne bih voleo da vidim Vandeweghe sa titulom) ali zato Stephens ima pristojnu šansu da zaoruži povratak (bila ja ispod 900. mesta početkom leta, prvi meč na Vimbldonu bio) dok Venus... fantastična priča ove godine
      Da, da Kiz ima najmanje sansi (vec sam je stavila u PF)...mislim cak i nikakve, ono da joj se bas poklopi puno toga.
      Koko igra dobro, dosta se "sredila" za USO, agresivna je..ali nece valjda..nema je nigde cele godine, a i iritantna po svemu...ako je to neko merilo
      Od Stivens i Vilijams mi je svejedno..mozda bi mi bilo draze da osvoji novopecena tetka..lepa joj se prilika ukazala iako po pravilu igra dobro GSove. Za simpaticnu Stivens isto bi moralo da se poklope neke stvari..da je protivnica losija tog dana...nije mi bas ona jaka na psiholoskom planu..ali kao ni jedna uostalom
      Kako je Amere ukakilo ovo zensko PF (opet ja Kiz stavila pred svrsen cin)....piiii...

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Teško da će Rubljov ponoviti "uspjeh" kada je protiv Murraya osvojio 5 gejmova u Australiji.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • kreteni. šta je njima zanimljivo dok meč traje

          Comment


          • ау како је прецизан Рафа, па њему нико ништа не може....
            sigpic

            Comment


            • Sto mislite da Keys ima najmanje sanse?

              Edit: na kladionicama je prvi favorit
              Last edited by mark !t zer0; 06-09-17, 20:05.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Eto nisam bio neko vreme na sajtu kladionicama i sad mi zanimljivo kad sam proverio i video da je Keys prvi favorit, a da kod njih najmanje šanse daju Stephens

                Comment


                • Jedan viner pa tri UE. Preiskusan je Nadal.

                  Comment


                  • Sprda Rafa kvazi talenta.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Sprda Rafa kvazi talenta.
                      Ko po tebi nije kvazi talenat ako npr Rublev jeste?
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Ko po tebi nije kvazi talenat ako npr Rublev jeste?
                        Chung.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Chung.
                          Vidim, Chung ima genijalne rezultate
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Zar nije Sloane prvi put u polufinalu GS?
                            Nije, igrala je polufinale Australije 2013, kada je u četvrtfinalu pobedila Serenu

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Da, da Kiz ima najmanje sansi (vec sam je stavila u PF)...mislim cak i nikakve, ono da joj se bas poklopi puno toga.
                            Koko igra dobro, dosta se "sredila" za USO, agresivna je..ali nece valjda..nema je nigde cele godine, a i iritantna po svemu...ako je to neko merilo
                            Od Stivens i Vilijams mi je svejedno..mozda bi mi bilo draze da osvoji novopecena tetka..lepa joj se prilika ukazala iako po pravilu igra dobro GSove. Za simpaticnu Stivens isto bi moralo da se poklope neke stvari..da je protivnica losija tog dana...nije mi bas ona jaka na psiholoskom planu..ali kao ni jedna uostalom
                            Kako je Amere ukakilo ovo zensko PF (opet ja Kiz stavila pred svrsen cin)....piiii...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Koko jeste dosta napredovala, kretanje dosta skripi, ali protiv preostalih igračica to joj neće biti mana uopšte. Koko i Kiz igrale finale Stenforda pre par nedelja, tako imaju iz čega da uče ukoliko se sastanu sada u polufinalu.
                            Da, Stivens je nakon tog polufinala Australije često imala te "žute minute" kada bi postala ravnodušna i tako i igrala. Ali mislim da se dosta toga promenilo početkom prošle godine. Ona je osvojila tri titule na nižim turnirima, a do tada je obično igrala bolje Slemove i PM/P5, skoro da nije imala ni polufinale na International nivou. Povreda je dosta poremetila, ali evo i juče, nije se predavala. Bolje se brani, još i ako Venus zakaže servis, ima lepe šanse.

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Sprda Rafa kvazi talenta.
                              Mare mnogo si poletio.Sjeti se sta sam ti rekao.

                              Comment


                              • Rublev samo lupa po loptici bez ikakvog smisla.Na ovom turniru je ulazilo, na sledecem nece i tako u krug.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X